1

@justfootball W cienkim kominie :D Nawet odkryłem, że lepiej tak dla mnie (alergia na pyłki) i nie mam takiego kataru/kaszlu.

1

@swiergol2 Matko, to było tak świetne. Pamiętam do teraz odcinek z Xavim i Iniestą. Ale to było dobre :D

1

@MesQueUnClub_87 No domyślam się :D a jakbym miał od siedzenia kierowcy do bagażnika ponad 2 metry to co? Hahaha
Dzięki za odp

0

@escarabajo okej, 2 metry. Czyli jechanie autem odpada? :D Sory, nie śledze tego już

0

Czy aktualnie mogę iść z jedną osobą nie mieszkającą w moim domu np na rower/rolki?

0

Krzynówek czy Grosicki? Na Krzynówka byłem za młody, żeby oglądać, to pytam :D

0

Ma ktoś w domu worek treningowy w kształcie gruszki? Jak wysoko trzeba go zawiesić?

0

@rademenes zmienił sięudziałowiec/właściciel Newcastle czy po prostu ktoś teraz zauważył, że bogaty jest?

3

@matirix20 Dla mnie chyba nawet lepszy w bronieniu niż MATS, refleks WOW. Ale nie zamieniłbym się, bo Marc poza boiskiem na pewno dużo daje - kapitan bez opaski

2

0

@SonBarcaGoku No ja w Vice city nie grałem jakoś długo. San Andreas to tak, to nawet więcej niż w Mafie

1

@Konias4318 Hmm mi ciężko powiedzieć. Spróbuj może: uruchomić grę jako administrator, uruchomić z kompatybilnością do Windowsa XP, a może to coś z myszką np, że problem jest z tym, że jest ona na USB a nie PS2. Moje propozycje z głowy, ale może w necie jest coś więcej

0

@Konias4318 To była cholernie ciężka misja jednak :D ale pamiętam, że w Mafii misja z formułą też była trudna w dzieciństwie, a jak grałem z 2 lata temu to za pierwszym razem mi się udało :) Może z Vice City też poszłoby teraz łatwiej

0

@Danger204 Dzięki za odp. Już zamówiłem z house. Wiesz, nie chodziło o to ile wytrzyma, tylko o materiał. Zamówiłem kilka ciuchów z ali i dosłownie jakbyś nosił jakiś papier :) Nie mówiąc o tym, że rozmiarówka zła, bo tam zawsze się bierze większe o 2/3rozmiary. A ta kurtka, którą wysłałeś bardzo fajna

1

@ksobi Szczerze, to mega dużo sklepów pisze sobie opinie. Wiem na przykładzie sklepów w których pracowałem :)

0

@ksobi No zdarzają się też takie, ale wiem z doświadczenia, że większość ludzi wystawi negatywną opinię jak jest źle, a pozytywnej nie wystawią jak jest dobrze, bo po co

0

@PatrykBarca Okej, powinienem to napisać w cudzysłowie :D wiadomo, że tak jest. Chodzi mi raczej o jakość "ok" vs aliexpress

0

@Luki 10 Hmm, chce kupić kurtkę jeansową i zastanawia mnie czy nie będzie to jakiś shit z aliexpress

3

@ksobi Jakbym chciał poczytać opinie na jakiś stronach to bym czytał tam czy na jakimś innym opineo. Zazwyczaj jak ktoś wstawia opinie to dlatego, że jest niezadowolony. Rzadko sie zdarza, żeby ktoś kto jest zadowolony pisał opinie na takich stronach

0

Zamawiał ktoś coś z Ozonee.pl ? Jest ok, czy tanie chińskie ekhem ekhem? :D

5


Śmiesznie to oglądać teraz i ten tekst "odpalam rano la ramble i dowiaduję się, że jestem w PSG" XD

0

@Colon Imagine Dragnons



IRA

0

@krzychu1526 Warto obejrzeć 3ci sezon? Obejrzałem 1szy - super, dwa odcinki 2go-masakrycznie słabo. W 3cim jest lepiej? :)

1

@aspider rocznik 2005. Nie wiem czemu o tym nie słyszałem :)

0

To Ronaldinho ma syna?! :O A wgl dopiero zauważyłem, że wyszedł z paki, jakby ktoś nie słyszał
Edit. W sensie Ronnie, nie syn :D

0

@SHIBA Nie, nie :) Chodziło mi raczej o to, czy skoro statek jest w takiej skali, to czy na prawdziwy statek ilość liny odpowiada tej skali, bo wychodzi to 2 488 metrów. Wiesz, "czy prawdziwy statek musi mieć aż tyle metrów liny" :)

0

@kerouac @SHIBA Naprawdę taki statek ma w rzeczywistości tyle metrów liny? Bo jeśli to jest taka skala to wychodzi, że powinno być w rzeczywistości 2 448m liny :O Pytam Ciebie jako amatora marynistyki i twórcę statku :)

2

@SHIBA Twoje?! No to już wiadomo czemu widzę w gorących dyskusjach "witam po krótkiej czteromiesięcznej przerwie" :D

1

@BarcaInfo O dzięki, już coś mi świta, że to było w podsumowaniu roku na fcbarca.com :)

0

Wie ktoś, czytaj posiada linka, do najdłuższej dyskusji na LR? :) Albo chociaż wie ile było max odpowiedzi, bo chyba kiedyś był o tym artykuł czy post na LR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?