0

@Szreko No na przykład mi, gdy za dzieciaka (8 lat) głównie kojarzyłem go właśnie z tą akcją :)

0

@Szreko Spoko. No jak mówię, ja załapałem się na zmierzch jego kariery i swego czasu kojarzył mi się tylko z główką w Materazziego :) Dlatego pytam LR

0

@koksik2700 Nie mówie tylko o LR. Na yt przy filmach Zizou kiedyś widziałem dużo komentarzy, że był widowiskowy ale przereklamowany jeśli chodzi o całokształt

0

Pytanie do tych, którzy oglądali Zidane'a przez jego najepszy okres w karierze (bo ja dopiero zacząłem wtedy oglądać piłkę). Czy uważacie, że Zizou jest/był przereklamowany (overrated) jako piłkarz? Bo spotkałem się z takim zdaniem nie raz

0

@goldenboy Z najtańszej na jakiej znajdziesz model, który chcesz mieć. Osobiście polecam jakieś wyższe buty (midy) z gore texem, bez ociepliny. Podeszwa zależy od tego gdzie chcesz jechać, ale najbardziej uniwersalne będą z jakimś mocniejszym bieżnikiem. Mógłbym doradzić konkretny model ale pytanie jaka kwota max?

0

@DonAndresFCB Jak już chcą brnąć w tiki take na głównej to
a) niech dodają randomowe zdjęcie, żeby nie wyglądało to jak przeklejone z jakiegos notatnika
b) żeby dodanie zdjęcia nie myliło tiki taki z newsami - zmiana tła/przyciemnienie/cokolwiek co będzie odróżniało newsy od tiki taki
Ale ludzie, wystarczy zdjęcie/lekka zmiana tła dla tiki taki i już będzie wyglądało lepiej. Teraz (w sensie teraz o 11:11 08.04.2020) główna wygląda jak jeden wielki news - ciągły tekst

0

@Puyolex daj adres i nielegalne zgromadzenia mi niestraszne :D jeszcze ten camembert i colesław...

0

Wyobraźcie sobie grilla. Na grillu grilluje się kiełbasa. Zjecie ją z ketchupem czy musztardą? A może jecie z czymś innym? :D

0

@ArterkHD https://ideashirt.pl/
ja zamawiałem stąd. Zdjęcie na czarnej koszulce za 50zl okolo (nie pamietam ktora). Poczytaj wady i zalety każdego druku, bedziesz widział jaki wybrać :)

0

@Piotr89Sand Okej, to wydawało mi się, że to jednak spoiler. Wydawało, bo nie oglądałem, ale jak mówicie, że spoko to może zobaczę :)

62

Ta tiki taka na stronie głównej wygląda tragicznie, jakby się jakieś zdjęcie nie załadowało przy tytule większego artykułu. Zróbcie w jednym miejscu slider zamiast zaśmiecać pole, które powinno być na newsy, a nie wspominki. Ani to przydatne, ani czytelne

0

@kerouac @Piotr89Sand albo mi sie wydaje albo zaspoilerowaliście coś co polecacie

1

@puyol_presidend5 Carl Johnson aka CJ?

0

Clickbait jak na onecie czy wp... No i po co to?

0

@Rudaa11 BoJack Horseman

1

Jak ktoś ma chwilę czasu, polecam powspominać erę Luisa Enrique z tymi filmikami. Wg mnie najlepsze filmy z tego czasu.





I dodatkowo, jeden z mojego dysku, którego już nie znajdziecie na necie, a jest zaje.... :D
https://drive.google.com/file/d/1zTpMENSOyFYdyg7KyCmHQBoN8WsCj90S/view?usp=sharing

0

@IronSanHybrid Okej, dzięki! Może kiedyśz nudów obejrzę, ale nie ukrywam, że osoba Michała Pola, który od jakiegoś czasu jest wg. mnie mało poważnym dziennikarzem i niezbyt ciekawy (dla mnie) gość trochę mnie zniechęcają :D

1

@IronSanHybrid No w sumie, ja też skończyłem oglądać w 30minucie dzisiaj. Irytujący dzowniący, kilka telefonów obejrzałem i wyłączyłem. Jak jednak obejrzysz i nie zapomnisz, możesz dać mi znać czy po 30minucie było bardziej merytorycznie i fachowo :)

0

@IronSanHybrid Pewnie! O wiele lepiej niż dzisiaj Pol ze spoko, ale masakrytcznie irutująco mlaskającym panem w okularach, którego nazwiska nie pamiętam. Dobrze, że Mati wczoraj był sam jednak, najepszy na razie odcinek na kanale.

0

Jak ktoś oglądał wczoraj Matiego na kanale sportowym, to zrozumie. Jak nie oglądał, to polecam :D
https://imgur.com/a/bc4iy7b

0

@kaczor14 Imię róży. Mega film, klimat i akcja też. Ja właśnie zaczynam Lighthouse oglądać, może też być dobry

1

@Veb1233 Wg mnie nie. Jak grałeś w komputerowego, to ci sie szybko znudzi bo jest bardzo okrojoną wersją tego z PC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D44H http://ilojleen.blogspot.com/
Na prawo na stronie masz tutoriale

0

@ForcaMilosz Aa, źle zrozumiałeś :D w detektywie oglądaj tylko pierwszy sezon a "ostatni najbardziej" to chodziło mi o to, że ostatni podany serial przeze mnie najbardziej polecam. Wiadomo, od 1 sezonu

0

@Jakchcesz Chyba nie miałbym źle. Tylko bym miał mało czasu na spanie, ale co mi tam :D

0

@ForcaMilosz luther, jak nas widzą, detektyw (1 sezon tylko) i peaky blinders. Ostatni najbardziej

0

@escarabajo Jaki tam Neymar. Munir, który zmarnował sete Pique i nie było manity! To jest to :D

0

@jacob345 a czego dokładnie potrzebujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?