2

@Mays Oby nie, stary, pensja ogromna, egzekutor może i ta, ale na poziomie MLS :D zmiennik dla suareza? Mi to sie wydaje, że jest potrzebny ktoś, dla kogo suarez bedzie zmiennikiem

0

@krzychu1526 Czemu Ribery gra Kubicą w fifie?

1

@student97r tak jest, ma przynieść zyski dla organizatorów lig, pucharów :)

0

@student97r z tym że to są badania operacyjne. Jakby to powiedzieć... Efekt musi byc liczbowy xd gemeralnie tematyka brzmi tak: formułowanie i ocena zmian w regulacjach dotyczących sportów i gier z perspektywy interesów ekonomicznych ich organizatorów.

0

@TR3YWAY @SeeleyBooth ewentualnie cos w stylu "... a atrakcyjność zawodów piłkarskich". Moze ten temat "mundial i euro co 2 lata"? Do niedzieli muszę się określić. Mało trochę czasu nam dali (3 dni) ale no cóż

0

Siema. Musze wybrac temar pracy licencjackiej. Motyw przewodni to zmiany w regulacjach organizacji sportowych, mające na celu wzrost atrakcyjności rozgrywek. Ktoś ma moze jakiś pomysł? Myslalem może o liczebności druzyn w ligach albo cos o podziale na dwie grupy po połowie sezonu, tak jak jest w ekstraklasie. Moze ktos ma jakis ciekawszy pomysl? :D

0

@LioMessi10 Wiesz co, z tego co pamiętam, było napisane w którejś książce o Inieście albo w autobiografii Xaviego ze obaj chcieli mieć 6, ale ugadali się tak, że w repce ma Andres a w klubie Xavi

Edit: Thanks to journalist Michael Cox (@Zonal_Marking) for informing us that, apparently both wanted 6 at Barcelona and so Xavi allowed Iniesta to wear it for Spain.

I mi by to się zgadzało, bo Xavi starszy stażem, to myśle, że miał pierwszeństwo co do numeru

Źródło: https://www.squadnumbers.com/2014/10/10/xavi-and-iniesta-iniesta-and-xavi/

0

@LioMessi10 Z tego co wiem to 6

1

@krzysiekjr11 Na pewno zjedz burgera "gołe baby" na półwiejskiej i gory z gofrowni na kramarskiej. Petarda jedno i drugie
I nie polecam hotelu t&t. Jak ja byłem to mega hałas tam był

2

Rakitic z długimi włosami, w sezonie 14/15 to był jednak super pomocnik

2

@Chwytliwy @Jakdxb Mysle, że wspomniał o nastolatkach dlatego, że to akurat jest taka grupa wiekowa, która szuka hmm... autorytetu (chyba dobre słowo xd). W tym wieku dużo jest takich "buntowników" ktorzy udają kozaczków i dlatego się im podoba Ibra. On sam w wywiadach czy kiedy indziej, podkreśla, że on jest taki super dobry, że piłka gra w zlatana, a nie na odwrót. Nawet jeśli ibra robi to dla jaj, to mysle, że dla tej grupy (oczywiście nie każdy, generalizuje tylko) jest to taki autorytet: bo buntownik, bo szuka poklasku, bo uważa się za najlepszego

I mozliwe ze robi to dla jaj, nie wiem, nie śledzę go, ale wydaje mi się że to dlatego kolega wspomniał o nastolatkach :D

0

@SinMistico O kurde hahahaha
Ja wgl zapomniałem że Arda Turan gra jeszcze w piłkę, a co dopiero ze jest naszym zawodnikiem :D

1

@Lil_Barcelonista Na razie śmiga dobrze :) Ale mam od niedawna dopiero i nigdy nie wiadomo

1

@Lil_Barcelonista Mam od niedawna w mondeo

0

A okej :D To sory bardzo w takim razie, bo wziąłem Cię za klienta typu "Ale jak to nie ma zwrotów?! Według prawa mam prawo do zwrotu w ciągu miesiąca! To nielegalne! Oszukujecie ludzi i prawo!" zawsze mam beke z takich ameb XD

0

Nikt Cie nie wprowadza w pole... Zwroty obowiązkowe są tylko przez internet. Jak kupujesz w stacjonarnym sklepie (widzisz towar przed zakupem) to zwrot jest tylko dobrą wolą sprzedawcy. Nie ma czegoś takiego, że "masz prawo zwrotu" w sklepie stacjonarnym.

0

W sensie, że Barca dostała wciery czy jak? Bo mu chyba chodziło o to, że Real i PSG zdupili w swoich meczach, a tobie chodzi pewnie o remontade z PSG?

1

Hugo Weaving go gra więc chyba głos też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oglądał ktoś ostatnio jakieś mecze Evertonu? Jak tam Gomes?

1

Poleci ktos fajne gry na PSP oprocz God Of War i GTA?

1

Nie widze żebyś napisał wierszyk

4

Niech ktoś do tego hot16 nominuje Dona Corleone!
Don się dawno nie udzielał a szkoda...

1

W łodzi internety nie docierają? :D

6

11

Stary... Przecinki XD

0

Kropka konczy zdanie ziomek. Przeczytaj komentarz thanosa i pomyśl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?