budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aaaa, zamiast "ale" przeczytałem "albo" :D
1
Listonosz z Kiepskich zawsze wie, gdzie zanieść paczki :D
2
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/EAN13.svg/220px-EAN13.svg.png
:D A tak na serio to podobno takie:
https://pbs.twimg.com/media/CkTgFAFWkAA6OPI.jpg
0
Mike Dean, czemu? :D
0
Hahah aż chyba sobie obejrzę powtórkę :D
0
http://leicester-city.pl/ranieri-da-odpoczac-pilkarzom-w-meczu-z-porto/
Ryzyko duże ale kurs też :D
0
Trochę podobne: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/4b/89/e3/4b89e3450220a84c705c599435303f23.jpg
0
Tak się zastanawiam jak to działało? :D tzn z czego to było zrobione?
1
"Teraz mimo że jestem Polakiem kocham Katalonie tak samo jak Polskę."
To ja już nie wiem ;D grałbyś dla Katalonii będąc Polakiem?
Jakby "zrobili" Katalonię to założę się, że Pique by tam grał
1
@FCBarcelona15 w "meczach z wielkimi" zobaczcie sobie statystyki z jego ostatnich "wielkich" meczów a z Atleti to nie powiedziałbym, że sam wygrał (strzelił ale nie wygrał)
0
Może dlatego, że ostatnio w parze z Rakietą gra słabo. Ciężko będzie z brakiem kreatywności ;)
16
Haha w studio: "Ronaldo świetnie się czuje w meczach z wielkimi drużynami" ahhahahaha
1
"Do połowy czerwca 2015 r. był trenerem pierwszoligowego GKS-u Tychy, jednak po spadku wraz z klubem do drugiej ligi został zwolniony z funkcji trenera." Znakomity szkoleniowiec :)
4
Chyba wolałbym 4:0 :)
0
Chyba kostka ale nie jestem pewien :/ w tym momencie kopnął piłkę z innym gosciem
0
Oglądam ;) ale jeszcze nie obejrzałem 8. 7 super a końcówka to wgl
0
Arsenal i tak będzie miał spadek formy :)
0
Niczego takiego nie słyszałem... Powiedzieli, że Sanchez nie jest na poziomie Messiego i Ronaldo a nie, że są na równym poziomie
0
Hehhe ty śmieszku :)
0
"Czterechsetny" i niech w końcu Busi zagra jak Busi :)
1
Twaro i Nahorny :)
0
Czy tylko ja nie mogę sprawdzić swoich i kogoś ocen meczów? Mam puste kółka, bez ocen :/
0
Wątpię. Ney nawet bez formy będzie grał (patrz CR w Realu), a całe życie bez formy nie będzie :)
10
Mamy milion pomocników, Verratti nie chce odejść, Neymar też nie, Thiago Silva stary, Neymar jest wart 2 razy więcej niż ta dwójka razem. Więc tak, hahaha
7
Hahahahha
0
http://fangol.pl/view/187338/cristiano-wie-kiedy
:)
0
To chyba do kolegi niżej :D
4
Przy wyniku 1:0 wkurzony odchodzę od TV z nadzieją, że wyrównają. Wracam: 1:1
W 2 połowie też pójdę :)
0
Patricio?? :D
0
Atletico remis? :)