2

Aaaa, zamiast "ale" przeczytałem "albo" :D

1

Listonosz z Kiepskich zawsze wie, gdzie zanieść paczki :D

0

Mike Dean, czemu? :D

0

Hahah aż chyba sobie obejrzę powtórkę :D

0

0

Tak się zastanawiam jak to działało? :D tzn z czego to było zrobione?

1

"Teraz mimo że jestem Polakiem kocham Katalonie tak samo jak Polskę."
To ja już nie wiem ;D grałbyś dla Katalonii będąc Polakiem?
Jakby "zrobili" Katalonię to założę się, że Pique by tam grał

1

@FCBarcelona15 w "meczach z wielkimi" zobaczcie sobie statystyki z jego ostatnich "wielkich" meczów a z Atleti to nie powiedziałbym, że sam wygrał (strzelił ale nie wygrał)

0

Może dlatego, że ostatnio w parze z Rakietą gra słabo. Ciężko będzie z brakiem kreatywności ;)

16

Haha w studio: "Ronaldo świetnie się czuje w meczach z wielkimi drużynami" ahhahahaha

1

"Do połowy czerwca 2015 r. był trenerem pierwszoligowego GKS-u Tychy, jednak po spadku wraz z klubem do drugiej ligi został zwolniony z funkcji trenera." Znakomity szkoleniowiec :)

4

Chyba wolałbym 4:0 :)

0

Chyba kostka ale nie jestem pewien :/ w tym momencie kopnął piłkę z innym gosciem

0

Oglądam ;) ale jeszcze nie obejrzałem 8. 7 super a końcówka to wgl

0

Arsenal i tak będzie miał spadek formy :)

0

Niczego takiego nie słyszałem... Powiedzieli, że Sanchez nie jest na poziomie Messiego i Ronaldo a nie, że są na równym poziomie

0

Hehhe ty śmieszku :)

0

"Czterechsetny" i niech w końcu Busi zagra jak Busi :)

1

Twaro i Nahorny :)

0

Czy tylko ja nie mogę sprawdzić swoich i kogoś ocen meczów? Mam puste kółka, bez ocen :/

0

Wątpię. Ney nawet bez formy będzie grał (patrz CR w Realu), a całe życie bez formy nie będzie :)

10

Mamy milion pomocników, Verratti nie chce odejść, Neymar też nie, Thiago Silva stary, Neymar jest wart 2 razy więcej niż ta dwójka razem. Więc tak, hahaha

7

Hahahahha

0

To chyba do kolegi niżej :D

4

Przy wyniku 1:0 wkurzony odchodzę od TV z nadzieją, że wyrównają. Wracam: 1:1
W 2 połowie też pójdę :)

0

Patricio?? :D

0

Atletico remis? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?