budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, widziałem :) a zobacz staty Florenziego (ze zdjęcia) w porównaniu ze zwykłą kartą
I czym różni się IF Dzeko od IF'a Allena? :D
0
CM :)
https://pbs.twimg.com/media/CvJVevZWYAQp6cF.jpg:large
2
Edytowałeś z "dobrze" na "źle" :P
0
Gra/chciałby ktoś grać w FootballTeam na s11? :) Fajnie by było mieć klub z fcbarca.com
0
Hah, ostatnio dałem na Lyon i też tak myślałem :P No ale zobaczymy
0
Postawione to co napisałeś. Zaufam Ci :D
0
Ja Ci dam piwo :) Tadzik, na górę!
2
w nagłówku odejście z Barcy a w wypowiedzi wypożyczenie... No ale kliki muszą się zgadzać :)
3
Ahahahah może to jakiś ukryty przekaz :D
0
Zobaczymy.... :)
1
No wiesz, mógł się urodzić minutę przed północą, więc w teorii miałby 23 dopiero wtedy ;) No ale dobra, nevermind :D
0
Wow, fajny transfer
4
rozwinoł... hah i ten nick - Admin :P
0
Hmmm jeżeli ma dzisiaj urodziny to wg. ustaw (czy czego tam) ma już 23 lata? Czy dopiero od jutra? Bo na razie wszyscy zawodnicy w dniu transferu mieli 22 lata :)
0
Ja oglądam na sopcast ze sklepu play. Linki na FB po wpisaniu sopcast mecze na zywo :)
1
Siedem, Zodiak, Zaginiona dziewczyna(musisz! :D ), Wyspa tajemnic.
Jak chcesz więcej to pw :D
0
Hmmm no nie, nie masz. Ale dobra, nieważne
0
Haha no widzisz. Jak kiedyś zobaczysz mój inny kupon, to nigdy nie bierz takiego samego :D
0
Dzięki za info... :P To było Ars, Atlet, Lyon, Juve
1
Ooo, widzę, że nie jestem sam
0
Serio Lyon? Serio??
3
Każdy kupiony piłkarz w dniu transferu miał 22 lata.
5
Hmmm jak kupujemy 22-latków to oficjalka Paco maksymalnie w poniedziałek :P
0
Jak myślisz, Lyon da radę? Postawiłem na nich :P
1
Podmienił? :D
0
http://scr.hu/21xh/xhiaj
Co sądzicie? Największe obawy mam o Juve...
8
No i po tryplecie :/
0
Jest demo PESa 2017 na PC? Nigdzie nie mogę znaleźć :/
0
Podobno pod koniec 2017r.
13
http://s.mlkshk-cdn.com/r/P9C