0

Astad, przeczytaj to i się dowiesz. Szkoda, że nie ma już dowodów, bo jest tylko pare starych komentarzów.

0

Xavi6, myślisz, że nie widziałem? Specjalnie Cie obserwowałem. Ostatni Twój dodany komentarz był w połowie meczu z Milanem (0:2). Później nie pojawiałeś się do rewanżowej wygranej z Rossonerimi. Więc się nie ośmieszaj. Szkoda, że tylko na moich oczach się ośmieszyłeś. Ciekawe komu w tym czasie kibicowałeś? Może lepiej wróć tam do El Jarka. Sezonowców chcemy się pozbyć.

0

Szkoda czasu na opisywanie gry w obronie.. Jak tak dalej będą odstawiać to nikt z nich nie będzie grał chociażby w Segunda...
P.S. Skróty meczu : http://www.meczyki.pl/skroty/24093/sporting_gijon_barcelona_ii_52.html

0

gole z dupy, ale gdzie sie schowal nasz kibic socio 100% ktory tak sie cieszyl?

0

ja8215, jakbyś nie wiedział tu artykuły zawsze dodane są z wyprzedzeniem czasowym. Ale co Ty tam wiesz..

0

Jestem kibicem Barcy, ale zal dupe sciska jak patrze na takich jak Wy.

0

Podniecajcie się, że Ronaldo nie wykorzysta. I tak ma w dupie takich jak Wy. Śmiejcie się, a nic nie osiągneliście :)

0

Napisze ktos o co chodzilio z Bojanem? On jak byl mlody to tak duzo minut dostawal ? Z tego co pamietam to nawet niezle gral, dlaczego sie wypalil?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?