cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wina rosela i tuska!!!!
0
Tito woli hamowac jego rozwoj w rezerwach....
0
Deulofeu swietnie gra!! Ogladajcie na eurosporcie
Jese i 1:0. Drewienko na pusta jak zawsze ale i tak wierni madridisci beda pisac jaki on dobry
0
Jest na glownej na dole po lewej. No ale kibic Messiego musi przeciez sie upomniec i napisac "najlepszego leo" jak typowy gimbusek :)
0
Panie i Panowie, Nadal przegrywa 0:2 w setach w .... 1 rundzie! Szykuje się mega niespodzianka. A jeśli Nadal by wygrał grałby w następnej rundzie z Janowiczem. Ciężko sobie wyobrazić, że odrobi taką stratę z taką grą..
0
Zabierzcie ten filmik admini prowokatorzy anty zarzad
0
Cos nie tak dziewczyno?
0
Fartlow, cos masz do torresa gimbku?
0
Cesc cale zycie kalectwo
0
Cesx lama
0
Deulofeu 2 gol, bardzo ladnie hra
0
Jese druga bramka 3;0 juz
0
Deulofeu piekna asysta i jeszcze piekniejsza bramka
0
Ola niczym ElJarek
0
Nikt nie broni nikomu marzyć..
0
Geble, tak patrze zawsze bronisz Rosella. Ja bym radzil odpuscic bo to i tak sie nie uda. Probowalem tego samego, ale takim ludziom po prostu nie wytlumaczysz, wiec tylko (my) tracisz czas.
0
Kolega zloty, Ty znow w obronie Abidala? Zarzad postapil z nim dobrze i tyle w temacie. Thiago? Jakos on i jego agent musieli sie zabezpieczyc gdyby nie gral wystarczajaco duzo - wlasnie taka klauzula i nic w tym dziwnego. Wina lezy jedynie po stronie Tito&Roura.
0
Zarzad? To wina wylacznie naszego duetu trenerskiego ze odchodzi. Juz podobno odpyla sie jego rozmowa z Tito, ktory mowil ze w nastepnym sezonie wcale nie dostanie wiecej minut.
0
Mecz Urugwaj - Hiszpania jest w końcu o północy czy o pierwszej w nocy? Na meczykach inaczej, na livesports inaczej i na tvp..
0
Mecz o północy? Gorszej godziny nie było? Jeszcze z niedzieli na poniedziałek, brak słów..
0
W ogóle powinna być jakaś nagana za te felietony challengera i kogoś jeszcze. To nie do dopuszczenia. Artykuły rodem z rm.pl. Tylko prowokacje, napiszę coś długiego, a Wy w to wierzcie. Co to ma być? Tak nimi zmanipulowałeś challenger, że chcą niemal ukatrupić Rosella. Jesteś zadowolony?
0
Dlaczego nie lubicie Cracovii?
0
Wiadomo, że każdy ma swoje zdania, ale prawda jest taka iż każdy z nich ma coś za uszami. U Laporty wychodzi to teraz, u Rosella pewnie za parę lat. Joan podniósł Barcę z kolan, a Sandro naprawia zadłużenie. Nikt nie jest idealny.
I proszę nie piszcie, że Rosell oddał miejsce na koszulkach katarskim liniom czy Bóg wie komu, bo to socios głosowali.
0
Jakos hajsem trzasta na lewo i prawo.
0
Dobra, Ney leć na kadre. Taki dzien jest pewnie ciezszy niz trzy mecze.
0
Real ma hajs, Barca dlugi
0
co to jest za idio*a?
0
100% praw wykupili czyli do wizerunku tez, tak ?
0
Po portugalsku prawi?
0
Ej, wytlumaczcie cos. Jak kupilismy 100% praw czyli już wszystko? Te od Teisa i cos tam jeszcze tez sie wlicza w sumke 57mln?