cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ciapaty grzbiecie rozpoczynaj mecz
2
co oni mu sie modla do dloni
2
ja
hala madro
2
ale japa sie cieszy jak wreszcie ich widze
2
tak na otwartym polsacie puszczaja geniuszu
2
a myslalem ze bede te araby w turbanach siedziec na trybunach.
2
ciapaci to maja fazy
2
na tvp1 leci idz sobie odpal
0
"es be konseuede eee heee beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee esnoparkede uuuuuuuuuuuu uuuuuu uuuuuuuuuuuu"
0
a jak spadnie to co
0
tak na tvp1 madry czlowieku
0
co to za klaun spiewa
0
Kpina to jest ten transfer. Kto jak kto - ale Luiz popełnia jeszcze gorsze babole niż Pique (zaraz hejtry z PK się zlecą).
0
Az bede czasem ogladal Barcelone B zeby zoabczyc jak sobie radzi Bagnack
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Bagnack Adriano - Cesc Song SergiRoberto - Pedro Messi Neymar #fcblive
0
Najpierw sie dowiedz na jakiej pozycji gral w Arsenalu. W Hiszpanii odpowiednik mediapunta. Falszywa '9' w przypadku Barcelony to prawie to co gral w Arsenalu, wiec bez takich glupot. A reprezentacji Hiszpanii tez gra na srodku pomocy? GRA NA FALSZYWEJ '9' I GRA SWIETNIE
0
To mi napisz gdzie gral dobrze w srodku pomocy hahahahaah
0
"Nie miał szans żeby wyprzedzic Ronaldo, także wielkie słowa uznania dla Ozila za to co zrobił... Uwaga, bo jest odpowiedz Barcelony I JEDEN DO JEDNEGOOO, DLUGI KROS, BRAK KONCENTRACJI, Pedro pojawil sie tam idealnie"
0
To mozna sie nauczyc wbicia w pole karne dolem a nie w trybuny po drugiej stronie. Nie musi byc koniecznie na glowe.
0
Chcialbym ci przypomniec ze w tym sezonie najlepsze mecze rozgrywal na '9' a nie na srodku pomocy.
0
opstawiam manite
0
Poczytaj sobie komentarze kibicow Chelsea ktorzy pisze ze jest lekkomyslny i sie nie nadaje na srodek obrony. Ale co tam, kibic Barcy ktory ogladal tylko PK wie lepiej
0
Kolejny komentarz z chelsealive (kibiców którzy oglądają go co tydzień a nie tylko na PK):
"W sumie sprzedaż Luiza to nie jest zły pomysł. Ten piłkarz wciąż zachowuje się jak jeździec bez głowy, więc powinien grać jako defensywny pomocnik(mniejsze ryzyko utraty bramki). Jak wiemy Mourinho ma wystarczająco dużo piłkarzy na tej pozycji, więc musiał by grać jako środkowy obrońca. Tu z kolei też mamy sporą konkurencję: Terry, Ivanovic, Cahill, Kalas, Omeruo(?). Jeżeli Barcelona złoży ofertę 30+ mlnfuntów sprzedałbym go bez zastanowienia."
0
Pozwole sobie zacytowac komentarz ze strony Chelsea z którym się zgadzam.
"Charakter Luiza spoza boiska przekłada się chyba za bardzo na ten meczowy. Widać, ze na siłę chce być w centrum uwagi. Szaleje z przodu zapominając, że jego zadania są defensywne. A tak w ogóle to wkurw... mnie to jego pajacowanie, zwłaszcza zdjęcia z wywalonym językiem i próba stworzenia brazylijskiej grupki w CFC. Aż się nie dziwię, że Biber jest fanem tego zespołu. Jak Mou go nie poukłada to sprzedaż Luiza za 45mln jest bardzo dobrą opcją z korzyścią dla naszej defensywy a w ofensywie i tak mamy już bardzo dużo kreatywnych graczy i obrońca nie jest nam do tego potrzebny."
0
Widze, że chcecie kolejnego DP na obrone.
0
Zgadzam sie, na dodatek wali gorsze babole od Pique i pol sezonu gral na DP. Ale slepi zawsze beda slepi
0
Fajnie......
0
sam zes trol, jak on potraktowal abidala?????
0
rossel dimision
kto za tym zeby zostal - a kto zeby odszedl - !!!
0
koles a kto nam sciognal ronaldinho!!!! laporta!!!! kto zrobil transfer slabego villi!!! rossel i co i kto wywalil abidala...... i sprzedal koszulke arabommmm