cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu jakies ogory komentuja
0
Czyli sklady juz praeie pewnie bo wszystkie nieoficjalne takie same - jak podal faun
0
Griezman sie osmieszyl strzalem
..
0
Brawo grirzman brawo.......
0
Mniam tez bym zjadl ale wlasnie jadlem zupke chinska
0
Moze niech on sie tym nie zajmuje, bo tylko cos popsuje... a jak tak to niech zacznie od siebie, bo zawodnicy na niego musza robic transfery.
0
Slawek kazdy koment o śo.. jak plakac to na maxa
0
Nie przemowisz, niektorzy wola zyc w zaklamaniu
0
Zawodnikami meczu bez dwoch zdan para ŚO oraz genialny wawrzu
0
Popieram, polskie dziennikarki niezle
0
kto uwaza, ze karol8fcb jest przystojny dawac plusy
0
"poszlem" to pojdz we wtorek do szkoly i bede zadowolony
0
publicznie mnie upokorzykes? publicznie to sam codziennie sie upokarzasz idiotycznymi komentarzami i genialnym przezwiskiem (?). Jesli naprawde tak na ciebie wolaja w domu to pozdrawiam i bez odbioru
0
koles nie osmieszaj sie, walisz bledy jak w podstawowce, dobrze ze szkola juz za tydzien, podreperujesz moze jezyk polski przed sprawdzianek gimbazjalnym
0
karol8fcb fajna masz twarz. bardziej krzywej to na oczy nie widzialem
0
Rumun pewnie sobie zabral zapalniczke czy co tam rzucali
0
Dobrze ze chociaz szwabski bayern zremisowal
0
Wstyd
0
Booze i po lm
0
Dobrze szwaby stracily punkty
0
Vamos legia
0
eh szwaby prowadza
0
Ile w tobie jadu.. uwazaj zeby Ci banan z portek nie wylecial
0
bo to messi z dlugimi wlosami
0
nic, bo to jest niemozliwe
0
Czemu zniknal news z qatarem? Co sie dzieje z ta strona
0
Trudno, jak chcemy sie utrzymac na szczyscie to sponsor potrzebny :( Inaczej nie walczylibysmy o finaly Lm.
0
1. bieniuk
2. teodorczyk
3. slusarski
0
Juz wole by Ronaldo wygral nagrode niz noob ribery
0