0

Jezu jakies ogory komentuja

0

Czyli sklady juz praeie pewnie bo wszystkie nieoficjalne takie same - jak podal faun

0

Griezman sie osmieszyl strzalem
..

0

Brawo grirzman brawo.......

0

Mniam tez bym zjadl ale wlasnie jadlem zupke chinska

0

Moze niech on sie tym nie zajmuje, bo tylko cos popsuje... a jak tak to niech zacznie od siebie, bo zawodnicy na niego musza robic transfery.

0

Slawek kazdy koment o śo.. jak plakac to na maxa

0

Nie przemowisz, niektorzy wola zyc w zaklamaniu

0

Zawodnikami meczu bez dwoch zdan para ŚO oraz genialny wawrzu

0

Popieram, polskie dziennikarki niezle

0

kto uwaza, ze karol8fcb jest przystojny dawac plusy

0

"poszlem" to pojdz we wtorek do szkoly i bede zadowolony

0

publicznie mnie upokorzykes? publicznie to sam codziennie sie upokarzasz idiotycznymi komentarzami i genialnym przezwiskiem (?). Jesli naprawde tak na ciebie wolaja w domu to pozdrawiam i bez odbioru

0

koles nie osmieszaj sie, walisz bledy jak w podstawowce, dobrze ze szkola juz za tydzien, podreperujesz moze jezyk polski przed sprawdzianek gimbazjalnym

0

karol8fcb fajna masz twarz. bardziej krzywej to na oczy nie widzialem

0

Rumun pewnie sobie zabral zapalniczke czy co tam rzucali

0

Dobrze ze chociaz szwabski bayern zremisowal

0

Wstyd

0

Booze i po lm

0

Dobrze szwaby stracily punkty

0

Vamos legia

0

eh szwaby prowadza

0

Ile w tobie jadu.. uwazaj zeby Ci banan z portek nie wylecial

0

bo to messi z dlugimi wlosami

0

nic, bo to jest niemozliwe

0

Czemu zniknal news z qatarem? Co sie dzieje z ta strona

0

Trudno, jak chcemy sie utrzymac na szczyscie to sponsor potrzebny :( Inaczej nie walczylibysmy o finaly Lm.

0

1. bieniuk
2. teodorczyk
3. slusarski

0

Juz wole by Ronaldo wygral nagrode niz noob ribery

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?