0

ale zapakowal

0

Toz bedzie korzystal, nie placz

0

Niektorzy chca kupic Thiago Silve czy Luiza za 50 baniek nie majac sponsorow, grac przy czystych koszulkach :D

0

Masip
Patri
Bagnack
Planas
Gafarot
Sanchez
Espinosa
Calvet
Nieto
Ramirez
Roman

0

Oj, Castilla znow przegrywa :( Zaraz messisros przyjdzie i zacznie hejtowac

0

Bo nasze gimbuski by sie zdenerwowaly i zaczely wyzywac Rosella mimo przychylnych glosow socios.

0

WIem, poki co ladnie czysci

0

to sie bagnack teraz popisal..

0

o w pupke, ten mecz na teneryfie.. :D

0

O dzizas, chyba pogielo niektorych kibicow Tenerife. Tyle kilosow przeleciec na mecz?

0

To gdzie wreszcie graja ten mecz? Na meczykach i w poprzednim artykule pisze ze u siebie a tutaj i na livesports ze na wyjezdzie...

0

Pewnie, Djoko juz final, uporal sie w 5 setach :)

0

No i skonczmy z plakaniem nad nowym SO. Stalo sie, nie kupilismy nikogo, ale nie ma co juz rozpamietywac. Z kolejnymi "transferami" poczekajmy przynajmniej do stycznia a teraz wspierajmy Barce i PUYOLA a nie niektorzy juz w niego nie wierza

0

Wiem ze nie jestes przyzwyczajony do takich tekstow, wywiadow czy felietonow bo rm.pl stoi na bardzo niskim poziomie. Jedynie co przetlumaczenie jakiegos dziennikarzyny z genialnej gazety Marki czy Asa. Wiec nie czytaj i nie komentuj a najlepiej wroc na stare smieci - na biala strone.

0

Fajnie, jeszcze jakby przestal symulowac bo strasznie irytuje

0

Caly swiat pisze o 100 mln tylko nie madryckie gazety i ich kibice. Jesli to nieprawda to czemu florek nie powie za ile przyszedl?

0

Kurtuła marzenie - ale czy realne?

0

Ja tam z zupek chinskich przezyje

0

Szkoda ze nie zrezygnujesz z tej strony

0

"Trzeba wykarmic rodziny" - dajcie to na cytat tygodnia

0

O widzisz, mamy takie same zdanie nawet :)

0

O czesc kamilo, weekend sie zaczal to mozna poodpoczywac od szkoly co? Jak pierwszy tydzien minal?

0

No i czego bylo beczec Abidal?

0

zawsze tacy sie znajda

0

placz

0

Messiah, bo taka ulewa ze mozna plywac co najwyzej
transmisja: http://www.rojadirecta.me/goto/maxdeportvcanal---4.blogspot.com/
BRAWO LADNIE CIAPATE NAS OSZUKALY

0

Szkoda Kolumbie chcialem poogladac ale chyba mecz odwolaja :(

0

ten mierzejewski to dramat nie zawodnik

0

ronaldo 3:2///

0

Xavi co za pila! Troche odpoczynku i dalej moze grac na najwyzszym poziomie. Tylko trzeba rotowac skladem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?