cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale zapakowal
0
Toz bedzie korzystal, nie placz
0
Niektorzy chca kupic Thiago Silve czy Luiza za 50 baniek nie majac sponsorow, grac przy czystych koszulkach :D
0
Masip
Patri
Bagnack
Planas
Gafarot
Sanchez
Espinosa
Calvet
Nieto
Ramirez
Roman
0
Oj, Castilla znow przegrywa :( Zaraz messisros przyjdzie i zacznie hejtowac
0
Bo nasze gimbuski by sie zdenerwowaly i zaczely wyzywac Rosella mimo przychylnych glosow socios.
0
WIem, poki co ladnie czysci
0
to sie bagnack teraz popisal..
0
o w pupke, ten mecz na teneryfie.. :D
0
O dzizas, chyba pogielo niektorych kibicow Tenerife. Tyle kilosow przeleciec na mecz?
0
To gdzie wreszcie graja ten mecz? Na meczykach i w poprzednim artykule pisze ze u siebie a tutaj i na livesports ze na wyjezdzie...
0
Pewnie, Djoko juz final, uporal sie w 5 setach :)
0
No i skonczmy z plakaniem nad nowym SO. Stalo sie, nie kupilismy nikogo, ale nie ma co juz rozpamietywac. Z kolejnymi "transferami" poczekajmy przynajmniej do stycznia a teraz wspierajmy Barce i PUYOLA a nie niektorzy juz w niego nie wierza
0
Wiem ze nie jestes przyzwyczajony do takich tekstow, wywiadow czy felietonow bo rm.pl stoi na bardzo niskim poziomie. Jedynie co przetlumaczenie jakiegos dziennikarzyny z genialnej gazety Marki czy Asa. Wiec nie czytaj i nie komentuj a najlepiej wroc na stare smieci - na biala strone.
0
Fajnie, jeszcze jakby przestal symulowac bo strasznie irytuje
0
Caly swiat pisze o 100 mln tylko nie madryckie gazety i ich kibice. Jesli to nieprawda to czemu florek nie powie za ile przyszedl?
0
Kurtuła marzenie - ale czy realne?
0
Ja tam z zupek chinskich przezyje
0
Szkoda ze nie zrezygnujesz z tej strony
0
"Trzeba wykarmic rodziny" - dajcie to na cytat tygodnia
0
O widzisz, mamy takie same zdanie nawet :)
0
O czesc kamilo, weekend sie zaczal to mozna poodpoczywac od szkoly co? Jak pierwszy tydzien minal?
0
No i czego bylo beczec Abidal?
0
zawsze tacy sie znajda
0
placz
0
Messiah, bo taka ulewa ze mozna plywac co najwyzej
transmisja: http://www.rojadirecta.me/goto/maxdeportvcanal---4.blogspot.com/
BRAWO LADNIE CIAPATE NAS OSZUKALY
0
Szkoda Kolumbie chcialem poogladac ale chyba mecz odwolaja :(
0
ten mierzejewski to dramat nie zawodnik
0
ronaldo 3:2///
0
Xavi co za pila! Troche odpoczynku i dalej moze grac na najwyzszym poziomie. Tylko trzeba rotowac skladem.