cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Portugalia dziekujemy i witamy w barazach! 2:1
0
Ale trzeba zwrocic uwage tez ze maja spora przewage w tabeli i graja samymi mlodzikami w obronie. Jednak powinni wiecej strzelic bo z takim potencjalem w ofensywie nie wypada zdobyc tylko jednej bramki..
0
Pepe zoltko juz w 8 minucie wiec jeszcze sporo czasu ma :)
0
helder postiga, a cr7 od razu zolta zlapal bo sie obrazil
0
Oj coś dla Portugalii nie idzie. Przerwa 1:1 i grają w dziesiatke.
0
klich bardzo dobrze, sobota dramat
0
Polska na TV i Hiszpania internet, lecimy
0
Piszesz do kogos RIP polska edukacja a sam walisz babole. Darzyc? Co to znaczy?
0
Ok, ale te uzalanie nad soba robi sie troche nudne. Nie ma to jak w kazdym wywiadzie powtarzac jakim to sie jest zwyciezca i wojownikiem.
0
Co to robi na glownej?
0
Gavish geniusz zawodnik
0
Ribery nacpany
0
Po angielsku nie umie obciach
0
Dziennikarka boska
0
Ta dziennikarke rozbieram wzrokiem
0
Noo niezla
0
Ale sie jaracie kidy
0
Dziennikarka pierwsza klasa :)
0
0
Czekaj, czekaj. Rosell obiecał obrońcę, ale jak Martino go nie chce to ma ściągać kogoś na chama wobec sprzeciwu trenera?
0
Z czego sie cieszycie? Z taka gra to 1 trofeum
0
O co za xawodnik wchodzi
0
Xavi co ty cpiesz
0
Nasza gra to DRAMAT
0
Gramy jak w 12/13 gdzie ratowal nas Messi. Teraz nic nie gra i sa efekty.
0
Wy na sedziego a prawda taka ze gramy taki piach ze szok
0
Nie da sie tego ogladac
0
Zzalosna gra naszych
0
Dramat, zalosna gra
0
Ale pustki