0

Portugalia dziekujemy i witamy w barazach! 2:1

0

Ale trzeba zwrocic uwage tez ze maja spora przewage w tabeli i graja samymi mlodzikami w obronie. Jednak powinni wiecej strzelic bo z takim potencjalem w ofensywie nie wypada zdobyc tylko jednej bramki..

0

Pepe zoltko juz w 8 minucie wiec jeszcze sporo czasu ma :)

0

helder postiga, a cr7 od razu zolta zlapal bo sie obrazil

0

Oj coś dla Portugalii nie idzie. Przerwa 1:1 i grają w dziesiatke.

0

klich bardzo dobrze, sobota dramat

0

Polska na TV i Hiszpania internet, lecimy

0

Piszesz do kogos RIP polska edukacja a sam walisz babole. Darzyc? Co to znaczy?

0

Ok, ale te uzalanie nad soba robi sie troche nudne. Nie ma to jak w kazdym wywiadzie powtarzac jakim to sie jest zwyciezca i wojownikiem.

0

Co to robi na glownej?

0

Gavish geniusz zawodnik

0

Ribery nacpany

0

Po angielsku nie umie obciach

0

Dziennikarka boska

0

Ta dziennikarke rozbieram wzrokiem

0

Noo niezla

0

Ale sie jaracie kidy

0

Dziennikarka pierwsza klasa :)

0

0

Czekaj, czekaj. Rosell obiecał obrońcę, ale jak Martino go nie chce to ma ściągać kogoś na chama wobec sprzeciwu trenera?

0

Z czego sie cieszycie? Z taka gra to 1 trofeum

0

O co za xawodnik wchodzi

0

Xavi co ty cpiesz

0

Nasza gra to DRAMAT

0

Gramy jak w 12/13 gdzie ratowal nas Messi. Teraz nic nie gra i sa efekty.

0

Wy na sedziego a prawda taka ze gramy taki piach ze szok

0

Nie da sie tego ogladac

0

Zzalosna gra naszych

0

Dramat, zalosna gra

0

Ale pustki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?