cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta i co roku wychodza tacy zawodnicy jak Danilo, Oscar, David Luiz, Felipe i inni...
0
a niby nie? prawda boli
0
A po co takie cos wstawiac? Zeby prowokowac fioletowych
0
A czy oni psuja tymi cenami rynek? Bo real to rozpierd....
0
moge sie zalozyc ze na rm.pl zaraz znajdzie sie ta wypowiedz przez jakiegos eldareczka
0
madryd na to nie patrzy, oni kochaja bejla
0
Nie pytaj bo gnidy biale zaraz cie zjada
0
filozofia klubu to kupowac najlepszych zawodnikow - no cudowny klub
2
wracaj na biala smyku pryszczaty
2
a rosell chcial sprzedac messiego?
2
ogladacie arsenal
2
a Ty synku fajnie, ze kibicujesz niemcom, ktorzy lata temu zabijali Polakow
2
Daj spokój, próbują tego pana nie znać :) Puchary mistrzów, całe lata 50 i 60 to jedne wielkie oszustwo. Jeszcze jak odpowiadają na manite swoim 11:1 to już kompletnie smieszne. Jeszcze maja czelnosc wracac do tamtych czasow i pisac, ze 9 razy wygrali LM..
2
Haha, przedstawilem argumenty a ten na mnie cisnie. Typowy dzieciak co hejtuje zarzad.
2
Ciekawe kto kupił 2x Ronaldo, Zidane i innych po 60mln. Chyba mi nie powiesz, ze to nie Real psuje rynek. Bo 32 mln za Illaramendiego czy 100 za Bale to przeciez nie jest psucie rynku?
2
Kolejny vebniety dzieciak. Abidalowi nie dali zgody lekarze, to co mial zrobic zarzad? Qatar na koszulki chcial wprowadzic juz Laporta tylko kasy wtedy nie bylo (2004r). Juz widze jak inny prezes nie bedzie mial nic na koszulkach haha. Pewnie jestes jednym z tych co krzycza dawac Silve za 50 mln a przepraszam za co? Po to jest sponsor by sie utrzymac na szczycie, bo BEZ KASY SKONCZYMY JAK DEPORTIVO
1
Juz bez przesady, maja kase niech wydaja - to ze nie moga zdobyc corocznej decimy to juz inna sprawa. Gorsze jest wbijanie na nasza strone i pisanie jaki to Martino zly
1
Thiago z Goetze w srodku czyli mozna obejrzec meczyk
1
Dziwisz sie? MADRYD tak zawsze
1
O widze ze juz madryckie ciule wbily na strone, bo nie podoba im sie wypowiedz.
1
Aaaaaa czyli sezonowcu jestes kibicem szwabow i dlatego wychwalasz swoje ligi
1
Pique kregoslupem? Dobre zarty
1
Hahahaha za gra? Co to znaczy? Dobrze ze wakacje sie koncza
1
Hahaha co kibic. Wezcie go zbanujcie za nie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem i odrozniania 2008r od 2013
1
"To oznacza dodatkowe zadanie dla Andoniego Zubizarrety." - naprawdę? On? Od niego powinno zacząć się wyrzucanie osób.
2
Puchar europy to nie lm
2
W tym roku bierzecie decime?
2
Marin gooooooooooool
2
Marin jest pro
2
Kazu popis hahahahaha