cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
laporta wroc sandro jest beznadziejnym prezydentem!!!!! sprzedal koszulki arabom wywalil ville i abidala za nic. juz koszulki nie sa czyste jak kiedys pamietam to !!!!!!!!! dimision rossel!!!!!!!!
0
Zarty sobie robicie? Ogladaliscie MS U20? Koles nawet do pierwszego skladu sie nie lapal. Wszedl raz i strzelil bramke i wszyscy sie jaraja. A prawda jest taka ze straszny z niego drewniak. On do pierwszej druzyny? .........................
0
e za co minusy cieciuchy
0
0
szkopy do domu, nikt was nie lubi
0
obamejang szybko biega lol
0
To Tomek Hajto komentuje z Borkiem??
0
ten drugi komentator
"stanął mu, stanął mu strasznie"
0
I JAK COCHISE. PIEKNIE HUMMELS DAL DO PIECA? CALY SEZON GRA PADAKE SLABIUTKI TURCZEK
0
udało sie szwabiskom
0
a po co ci to? zeby w gimbazie sie ponasmiewac?
0
nikord, od kiedy porównuje się Figo do Thiago? Judasz poszedł do Realu a Thiago nie chciał nawet słyszeć o Madrycie.
0
judasza to masz w domu
0
Tak w innym temacie, Ajax przegrywa 0:2 z AZ Alkmaar w Superpucharze. Bojan od 1' i chyba swiata nie zwojowal.
0
EJ TO JEST DWUMECZ CZY JEDEN?
0
to dwa mecze czy jeden? za sie ktos?
0
wyglada jak ty
0
dwa mecze, rewanz za tydzien
0
kto mysli ze jestem madry +, kto mysli ze mam cos na bani -
0
kto za united +, za city -
0
kto za barca +, kto za realem -
0
U NAS 7:0 A NIKT NIE OGLADA
0
W SUPERPUCHARZE U NICH JEST JEDEN MECZ CZY DWA?
0
Starke popis, dobrze chociaz nie bedzie 6 pucharow, czyli z Chelsea mozna juz kibicowac Bayernowi
P.S. LADNIE TERAZ ZABRALI BRAMKE LEWANDOWSKIEMU
0
Panowie, mam pytanie: Superpucharze Niemiec jest dwumecz czy jeden? I jak tak to dlaczego na stadionie Borussi?
0
ALEXIS, WYMIATASZ ZIOMEK, KTORA TO JUZ ASYSTA :D
DONGOU, PJONA ZIOMEK DOBRY GOSC
0
szacun eto
0
WCHODZI DONGOU I SAMPER, JAZDA
0
pedro rodriguez to prawdziwy snajper. moim zdaniem powinien grac na srodku ataku, messi powinien ustapic bo jest od niego wyraznie gorszy. messi skrzydlo, pedro by wszystko konczyl. i wtedy 50 bramek w lidze mialby pedro!!!!!
0
ja wam powiem, ze pedro gra najlepiej ze skrzydlowych