0

laporta wroc sandro jest beznadziejnym prezydentem!!!!! sprzedal koszulki arabom wywalil ville i abidala za nic. juz koszulki nie sa czyste jak kiedys pamietam to !!!!!!!!! dimision rossel!!!!!!!!

0

Zarty sobie robicie? Ogladaliscie MS U20? Koles nawet do pierwszego skladu sie nie lapal. Wszedl raz i strzelil bramke i wszyscy sie jaraja. A prawda jest taka ze straszny z niego drewniak. On do pierwszej druzyny? .........................

0

e za co minusy cieciuchy

0

0

szkopy do domu, nikt was nie lubi

0

obamejang szybko biega lol

0

To Tomek Hajto komentuje z Borkiem??

0

ten drugi komentator
"stanął mu, stanął mu strasznie"

0

I JAK COCHISE. PIEKNIE HUMMELS DAL DO PIECA? CALY SEZON GRA PADAKE SLABIUTKI TURCZEK

0

udało sie szwabiskom

0

a po co ci to? zeby w gimbazie sie ponasmiewac?

0

nikord, od kiedy porównuje się Figo do Thiago? Judasz poszedł do Realu a Thiago nie chciał nawet słyszeć o Madrycie.

0

judasza to masz w domu

0

Tak w innym temacie, Ajax przegrywa 0:2 z AZ Alkmaar w Superpucharze. Bojan od 1' i chyba swiata nie zwojowal.

0

EJ TO JEST DWUMECZ CZY JEDEN?

0

to dwa mecze czy jeden? za sie ktos?

0

wyglada jak ty

0

dwa mecze, rewanz za tydzien

0

kto mysli ze jestem madry +, kto mysli ze mam cos na bani -

0

kto za united +, za city -

0

kto za barca +, kto za realem -

0

U NAS 7:0 A NIKT NIE OGLADA

0

W SUPERPUCHARZE U NICH JEST JEDEN MECZ CZY DWA?

0

Starke popis, dobrze chociaz nie bedzie 6 pucharow, czyli z Chelsea mozna juz kibicowac Bayernowi
P.S. LADNIE TERAZ ZABRALI BRAMKE LEWANDOWSKIEMU

0

Panowie, mam pytanie: Superpucharze Niemiec jest dwumecz czy jeden? I jak tak to dlaczego na stadionie Borussi?

0

ALEXIS, WYMIATASZ ZIOMEK, KTORA TO JUZ ASYSTA :D
DONGOU, PJONA ZIOMEK DOBRY GOSC

0

szacun eto

0

WCHODZI DONGOU I SAMPER, JAZDA

0

pedro rodriguez to prawdziwy snajper. moim zdaniem powinien grac na srodku ataku, messi powinien ustapic bo jest od niego wyraznie gorszy. messi skrzydlo, pedro by wszystko konczyl. i wtedy 50 bramek w lidze mialby pedro!!!!!

0

ja wam powiem, ze pedro gra najlepiej ze skrzydlowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?