0

Popieram, ze tak mowil. Przed finalem lm mial wywiad i tak powiedzial.

0

i tak sie zachowuja profesnonalisci? tak to sie zachowuja, ale mnele spod kiosku...
choroba chorobą, ale nie zmienia to faktu, ze nie zachowali sie profesjonalnie. ojscali polakow z gory na dol. vilonowa tez , nie wiedzial, ze jest chory 3 czy 4 dni temu, nie? by przynajmniej oszczedzili podrozy niektorym kibicom. co se barca mysli, ze niektorzy sraja kasa jak oni? przeta jak komus przyszlo jechac np. z podkarpacia to wiecie jakie to sa koszty i poswiecenie, zeby mozna bylo zobaczyc "ukochanych gwiazdorkow"?

pojebac taki biznes. druga sprawa, jak byl vilanova pol roku czy ile w USA na leczeniu to barce prowadzil asystent, 2 trener czy tam jeszcze ktos i bylo git. nagle vilanowa odchodzi dzien przed meczem i nikt nie jedzie do polski na mecz. juz nie mowie jakby to byl jakis Karabach czy Tallin, a nie barca.

3 sprawa. juz wczesniej na 100% wiedzieli, ze nie pojada, bo przeciez albo musieli odwolac swoja podrzo ALBO NIE NAWET NIE ZAPLANOWALI JEJ WCALE.

zalosne . nigdy nie lubialem, ale stracilem do nich resztke szacunku. takie jest moje zdanie. i nie gadajciee mi glupot o wspolczuciu i innych pierdolach bo jak sie ktos zachowuje jak to trzeba go wytknac.

0

a niby tak nie bylo?

0

ta akurat zostawi ajax by prowadzic barcelona. wlacz mozg

0

ale gowno, mamy przesrane. I co znów piłkarze będą mówili, ze nie mogli sie skupic na grze, bo Tito? Wtedy tak bylo i teraz tez bedzie. Czyli sezon przesrany. TRZYMAJ SIE TITO

0

Racja, nie wiem ktoto pisze..

0

A kto zabral nam Di Stefano? Franco. A bez niego nie byloby pucharow mistrzow

0

WYPOWIEDZI ROSELLA (jakby ktoś już chciał):
Rosell: Intencje gracza są dla nas najważniejsze, dlatego pozwoliliśmy Thiago odejść i pozostać Valdésowi na kolejny rok.
-Jestem Guardiolistą i uważam, że byłoby fantastycznie, gdyby Pep kiedyś chciał zostać prezydentem klubu. Zagłosowałbym na niego
- Moim zdaniem szum wokół tej całej sprawy nie jest dobry i szkodzi Barcelonie. Powinniśmy go uniknąć.
-Oskarżenia Guardioli o wykorzystywanie choroby Tito przeciwko niemu są fałszywe.
-Guardiola chciał Thiago, Thiago chciał odejść. Zapytałem go tylko, czy na pewno tego chce i postaraliśmy się mu to umożliwić.
Villa wiedział, że nie dostanie oczekiwanej ilości minut i pragnął odejść. -trzeba uwzględnić jego pensję, wiek, żądania sztabu...
-Uważam,że sprzedaż Villi była dla Barcelony fantastyczna. [8TV]
-Chciałbym, aby to pieniądze były problemem w przypadku transferu Thiago Silvy.
-Pieniądze nie są jednak najważniejsze dla ludzi, którzy ich nie potrzebują, jak szejkowie. Problemem jest to, że nie chcą negocjować.
-Nie kupimy jednak Thiago Silvy w przypadku, gdyby PSG żądało zbyt wielu pieniędzy.
-Chcemy sprowadzić Thiago Silvę
-Barça z ostatnich pięciu lat nie może zostać zrozumiana bez uwzględnienia roli Messiego i Guardioli.
-Jestem przekonany, że Neymar z Messim poprowadzą Barçę do sukcesów takich, jak w przeszłości.

0

I tak bana nie dostanie. Te putki madryckie powinny zostac zbanowane (ci co prowokuja)

0

Pedro 7, ney 11, tello 17 - tak pisze mundo deportivo. Czyli fajnie...

0

Jakbys nie wiedzial to artykuly sa tu wstawiane z wyprzedzeniem czasowym.o jakies 2-4 min.

0

Swietny artykul, oby takich wiecej!

0

Ludzie, Gran Derbi na pewno nie bedzie o 12. Jak oni juz moga wybierac sobie terminarz zeby GD nie bylo pomiedzy najwazniejszymi meczami to co mowic o godzinie meczu..

0

Dla mnie bomba. Lepiej ogladac mecz o 12 przy pelnych trybunach i super atmosferze (Getafe) niz o 22 przy 50 tys kibicow (jak z Sevilla 2:1, dretwa atmosfera).

0

Real zaplacil 32mln a nie 38

0

As to madrycka gazeta, wiec z czego sie smiejecie?

0

0

Fajnie. Teraz beda ciekawi chlopacy w Barcelonie B (z Juvenilu) wiec pewnie wiecej osob bedzie ogladalo

0

Akurat bedzie wiecej gral...

0

Dobra robota Robertonho :)

0

Zgadzam sie. Ale i tak zaraz pleby wyleca i beda pisac, ze 2mln. Zapominajac przeciez o tych 11, bo w fifie nie musza sie tym przejmowac. Panie i Panowie, wiecej za niego bysmy nie wzieli. A zaosczedzilismy 13mln.

0

Raczej mu chodziło o Superpuchar Hiszpanii.

0

/photo/1

0

No club has ever won the Liga after playing the first game against Levante #fcblive [via misterchip]
Ojj..

0

/photo/1

0

Gran Derbi zostanie rozegrane najprawdopodobniej do marca. Liga chce uniknąć klasyków w okresie najważniejszych faz LM lub CdR [Marca]

0

JUTRO LOSOWANIE TERMINARZU LA LIGI O 11:30

0

Wez pisz wiecej i nie patrz na tych pajacow co pisza, ze nie rozumieja Twojego jezyka i za dlugo piszesz.

0

Jejku, boje sie jego baboli..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?