0

Z kolei jak piszecie o komentatorach to ja już nie mogę wytrzymać z Wolskimi i innymi z hiszpańskiej. Totalni zamulacze. Cały ten sezon oglądam już na hiszpańskim i bardzo fajne wrażenie po bramce. Jest masakra '' goooooooooooooooooooool...", a nie "i jest gol, 37 minuta". Każdy woli co innego, ale ja ich słuchać nie mogę. Jedynie angielską i panów Twarowski, Nahorny itp.

0

No a wiec taki sklad jaki sie spodziwano. To Tito zaskoczyles, gratki.

0

Jest po co ogladac? JESZCZE PEDRO. WYPIERD**** TITO

0

Minuty 83-88 powinny pokazać piłkarzom Barcelonie przed meczem, by wpoili sobie do głów, że wszystko jest możliwe.

0

Madridista, tak zbiera się tu dużo takich, ale jak w każdej drużynie. Zwłaszcza na hali u was, gdzie nawet nie potrafią napisać z dużej litery.

0

Dobra, koniec spamu. Macie już nowy news żeby podyskutować.

0

Aż żal patrzeć jak się ośmieszacie. Chyba nie wiecie, że Baskowie nie chcą być nazywani Hiszpanami (jeszcze bardziej niż Katalończycy)? Chyba nie zdajecie sobie sprawy jakie wojny toczyli przez lata z Hiszpanami. Jestem pewien, że bardziej obchodzi ich klub - Athletic niż reprezentacja Hiszpanii. Wystarczy poczytać na gugle o tym państwie, to dużo czasu nie zajmie.

0

Sytuacja z Villą jest jasna. Jak nie gra to na pewno będzie grał w meczu z Bayernem. Tylko trochę już za późno na zmiany.

0

Redakcjo do cholery, dlugo musimy jeszcze czekac za nim zbanujecie idiote? MIKI_MESSI NIE KOMPROMITUJ SIE DZIECIACZKU

0

Myślę, że dla takiej drużyny jak Barcelona na ławce potrzebny jest trener - motywator. Taki jak Pep. On może nie był genialnym taktykiem - od tego był jego asystent. Ale to właśnie Guardiola motywował, zachęcał, dawał powera i opierdzielał. Choćby te filmy motywacyjne puszczane przed wielkimi meczami czy po zapewnieniu mistrzostwa w lidze, by się nie rozluźniali. Tego brakuje - moim okiem.
P.S. Oczywiście ja też jestem zwolennikiem i fanem nr.1 Thibout'a Courtouis'a jako nowego bramkarza Barcy (co on wyczynia... wystarczy obejrzeć jakiś mecz). Jednak bądźmy szczerzy. On nie jest dla Barcelony. Mógłby być, ale nie z zarządem, który zbiera 5-groszówki na ulicy. Chyba niektórzy nie wiedzą, że jest to bramkarz Chelsea, a w Atleti broni tylko na wypożyczeniu. NIE MA SZANS BY CHELSEA GO ODDAŁA.

0

BRAWO PANOWIE, JESTESCIE SWIETNI :)

0

Nie moge patrzec na wasze jaranie sie Aguero. Ok, wiem, zawodnik wybitny, genialny.. ale gdyby nie strzelil bramki na Old Trafford to nikt z was nawet by o nim nie wspomnial..

0

Będzie ktoś oglądał dzisiaj Bayern?

0

Cesc Fabregas - MOTM.

0

Alexis kontuzja.. kurwa.

0

obrona szaleje

0

obrona juz szaleje

0

Sory za off top: Co to za komentator? Wiem, ze komentuje w angielskiej, ale zapomnialem jak sie nazywa. http://www.meczyki.pl/skroty/24676/legia_warszawa_zaglebie_lubin_20.html

0

Tylko przyklasnąć Levante. Tylko wy umiecie się tak skaleczyć :) 3 gole w 10 min.

0

Espanyol Sociedad 1:0. Ciekawy mecz się szykuje :)

0

Torino Napoli 3:5. Cholera co za mecz! Dziesięć minut temu było 3:2 dla Torino, a 15 minut temu 2:1 dla Neapolu !

0

Powiem tyle: to nie świadczy dobrze o naszej drużynie.

0

Na 90% do nas przejdzie. Jednak wolę żeby to było za rok. Dlaczego? Potrzebujemy obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Wczorajszy mecz tylko to potwierdził.

0

Tak, wejdzie z ta pilka do bramki, po co kur*a strzelac, nie ?

0

I dobrze niech strzela, a nie jak Fabs podanie do Messiego bo sie obrazi..

0

Tamudo pare lat temu odebral nam mistrzostwo a teraz nas podkurw*a

0

Nie bede pisal co mysle o naszej obronie bo bym dostal kur*a bana..

0

Widać od razu, że Villa to napastnik, napastnik z prawdziwego zdarzenia! On NIE jest na sprzedaż.

0

VIŹA

0

cichun1995, wystarczy przeczytać artykuł powyżej. "Paco Jémez nie będzie mógł dziś skorzystać z José Manuela Casado, Javiego Fuego oraz Leo Baptistao, którzy pauzują za kartki. "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?