cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
slaby dowcipnis
0
Ile było kibiców?
0
loololol
0
Obciachowa przerobka hymnu. Wylaczcie to
0
Nie najgorsze nasze nowe stroje. Fajnie ze grubsze paski niz w 11/12. Najlepsze w 10/11.
0
Widzieliscie? Tito mial browara na stole
0
oooooooo Titoooooo
0
Neymar będzie teraz grał na żółtodzióba Caravajala z Realu w GD :)
0
nieee
0
Pan po lewej - Victor Tomas moim zdaniem ZM w finale. Geniusz, grał trzy razy lepiej od bezproduktywnego Rutenki.
Tak odbiegając od samego meczu, uważam, że te final four to kompletna kompromitacja. Nie ze wzgledów sportowych, ale tych wiadomo... sędziowie. Dla mnie to wyglądało jak jedna wielka korupcja. Wszystko żeby tylko nie Polacy w finale. I im się udało. W sobotę Vive (nie jest jeszcze lepszą drużyną), ale przyznajmy szczerze, że sędziowie podarowali Blaugranie finał. Bez przesady, to wyglądało tak słabo, że nie wiem.. Jeszcze wczoraj w finale mogło ujść, ale i tak niesamowicie stronnicze sędziowanie (oczywiście pod Niemców). Kiel - Vive - nie potrzeba komentarza. Sędziowie chceli zadbać by ich pupilki nie zajeli 4 miejsca. Nawet to sie nie udalo. Jedna wielka korupcja. Jestem przeciwnikiem rozgrywania takiego turnieju w Niemczech. Jeszcze w Kiloni. Brak słów, stronnicze sędziowanie, powinno się pomyśleć o rozgrywaniu turnieju finałowego w innym kraju.
0
Neymar na prezentacji powinien zatanczyc do cze czererecze cze cze cze
0
Kazdy pewnie byl, co to za pytanie, chcesz sie dowartosciowac? Nie lubie patykow, bo uwazam ze kazdy chlop powinien chodzic na silownie. Nie dotyczy sportowcow.
0
Trzeba bedzie Neymara dorobic w tunelu :)
0
Doping tez lepszy niz podczas meczu
0
Wiecej dzieci na boisku niz kibicow
0
Kibice Barcy jak zawsze nie zawioda i zjawi sie "az" 50 tysiakow..
0
Kolego, wystarczy poczytać komentarze kibiców Nietoperzy. Chcą go oddać jak najszybciej. Wieża niepewności na bramce.
0
Off top: Panowie, mógłby ktoś podrzucić jakiś link z rozgrzewki jakiejś drużyny? Chodzi mi o prawidłowe rozgrzanie się przed meczem / treningiem. Może być jakiegoś specjalisty.
0
Takiego sedziego powinni z miejsca zwolnic. Jeszcze czerwona dla Reyesa -.-
0
A nasz zawodnik, z ktorym byl ostatnio wywiad - Icardi strzelil bramke na 3:1 z Juventusem
0
Super mecz w Sevilli. Polecam :)
0
Off top: Barca B oczywiscie traci bramke w ostatniej minucie. Pilkarzami to oni nie beda z taka psycha.
0
Ej mam pytanko. Jak Real celebruje zwyciestwa na Cibeles, Atletico przy Neptuna to Barca gdzie? Nie mamy takiego miejsca?
0
Diego Costa pokazał dzisiaj, że w każdej drużynie jest potrzebny zawodnik z charakterem, którego przeciwnicy będą się bać. U nas takiego ochroniarza grał Pinto. Widzieliście dzisiaj Coste przy szarpaninie? Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Przygrzmocił dla jakiejś mierdy z pięści :)
0
Bardzo fajnie bedzie widziec kibicow Atleti za bramka Realu. I jeszcze jakas bramka... mmm, ciekawe kto komentuje na Tvp1. Pewnie Darek "Alba... aa przepraszam to Messi" Szpakowski
0
Coś mi się wydaje, ze nie wygraja tych negocjacji (Santos). Rosell moze nie jest wybitnym prezydentem czy politykiem, ale jest swietnym zarzadca w sprawie transferow. Wlasnie od tego jest tu Sandro - od kasy.
0
No tak, Alba i inni mogli powiedziec " to nie moja sprawa", a super idealny generał musi cos dodac od siebie. Ja bym mu dal zakaz wchodzenia na konferencje. I jak go maja lubic kibice z innych klubow?
P.S. Piszecie na Ronaldo zelek to co napiszecie o Xavi'm?
0
Prawdę mówiąc nie zdziwiłbym się. Od dawna wiem, że mam poje***ych ludzi w zarządzie + trener (można go nim tak nazwać)? Jak go sprzedadza to coś mi sie wydaje, ze w nastepnym sezonie mozemy zobaczyc biale chustki, bo Vilanovie podoba sie gra i nie zamierza nic zmieniac.
0
Masakra taki skład Brazylii, na mundialu mogą zwojować takim składem: Julio Cesar,OBR: Alves, Dante, T.Silva, Marcelo, POM: D.Luiz, L. Gustavo, Oscar, Lucas, Neymar, Hulk.
0
Tak boli, ze do mierd nie chcial zejsc?