cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pedro wciaga nosem wszystkich skrzydlowych
0
fajnie dos santos gra
0
Doping lepszy niz na CN
0
Alexis niezly balans i dobre podanie, brakowalo tego dokladnego podania w tamtym sezonie.
0
alexis juz marnuje
0
pedro hattrick
0
FANBOYE RONALDO MINUSUJCIE
0
WIDZIELISCIE CO ZROBIL MESSI? :OOOOOOO
0
MESSI :O
0
Czyli z kontry tez potrafimy strzelac
0
w Norwegii...
0
Swietnie zaprezentowal sie na u20. Ciekawy, przyszlosciowy zawodnik.
0
Znowu zaczyna, niech juz zamilczy na wieki
0
25 to Neymar do Barcelony przyjechal. A 28 pierwszy trening wszystkich co byli na Pucharze Konfederaacji
0
Cos Ci sie nie podoba?
0
Giovanni dos Santos, znasz czy od wczoraj kibicujesz?
0
I co Thiago, to co teraz powiedział Zubi na konfie
"Tito and I talked with Thiago before Euro U21, he told us he wanted to leave. We can only wish him the best".
A on mowi ze Barca nie dala niczego od siebie? Wolne zarty..
0
Wie ktos po jakiemu mowi Tata? Po argentynsku czy zna hiszpanski?
0
0
O jacie kręce...
PSG wysłało do Barcelony oficjalny komunikat, w którym informuje, że zasiądzie do negocjacji w sprawie transferu Thiago Silvy. [Sport]
Czyżby?
0
whatis, i kto to pisze? Czy ja jestem zalogowany na Waszej stronie? Spojrzmy tylko na Twoje komentarze, bronisz wylacznie Realu i piszesz gdy jest news o Krolewskich. To ma sens? Czy ja siedze na rm.pl i pisze wszystko zeby bronic Barcelony? Nie, bo nie obchodzi mnie tamta strona. A Ciebie jak widac bardzo, wiec jedyna osoba, ktora ma kompleks na punkcie rywala jestes Ty.
0
Whatis, waracaj na biala. Wiem ze dla ciebie to kolejna sytuacja by wytykac Barcelonie, ale moglbys sie uspokoic. Swoja droga, bardzo nam milo ze kibice Realu nie mogli sie doczekac i to oni rozpoczeli napinke :)
0
Sa rzeczy wazniejsze od pieniedzy
0
Gdzie slowo Ronaldo to tam juz zjazd bialych... jak nie rozumiecie to wam wytlumacze. Nie chodzi mi o pierwsza bramke, bo ona byla fantastyczna. Tylko chodzi mi o durny komentarz. Jak Ronaldo strzeli gola na pusta bramke (SORY OBSZEDL BRAMKARZA) to jest pisanie ze jest lepszy od Messiego. Halo, cos tu nie tak?
0
Po 1. to wracaj na rm.pl
Po 2. my się podniecamy? Kolejny zenujacy komentarz z waszej strony.
Po 3. mam Ci podac wiecej "podnietek" takich jak "cris
0
Gol Ronaldo na pustą bramkę i komentarz na rm.pl:
Messi najlepszy na świecie??? haha idźcie stąd kibice barcelony.
Cristianoooo!!!
Gol ;)))
Już się zaczyna
0
Oczywiscie EKSPERCI z fcbarca.com wiedza najlepiej :)))) ciekawe co w zyciu robicie ze tacy madrzy jestescie. Moze badzcie prawnikami czy czyms? Wszystko wiecie. Kto zly, kto niedobry. Lepiej od Zubiego, Rosella i wszystkich specjalistow. Jak sie ciesze ze mamy tu grono koneserow futbolu!
0
Blaugrana, zdesperowany dzieciak ktory dostal bilet od mamusi na urodziny. Typowy polski egoista. Zreszta widac po serduszkach w nicku
0
Podpisuje sie
0
rossel out, nie masz juz teraz nic do powiedzenia?