0

pedro wciaga nosem wszystkich skrzydlowych

0

fajnie dos santos gra

0

Doping lepszy niz na CN

0

Alexis niezly balans i dobre podanie, brakowalo tego dokladnego podania w tamtym sezonie.

0

alexis juz marnuje

0

pedro hattrick

0

FANBOYE RONALDO MINUSUJCIE

0

WIDZIELISCIE CO ZROBIL MESSI? :OOOOOOO

0

MESSI :O

0

Czyli z kontry tez potrafimy strzelac

0

w Norwegii...

0

Swietnie zaprezentowal sie na u20. Ciekawy, przyszlosciowy zawodnik.

0

Znowu zaczyna, niech juz zamilczy na wieki

0

25 to Neymar do Barcelony przyjechal. A 28 pierwszy trening wszystkich co byli na Pucharze Konfederaacji

0

Cos Ci sie nie podoba?

0

Giovanni dos Santos, znasz czy od wczoraj kibicujesz?

0

I co Thiago, to co teraz powiedział Zubi na konfie
"Tito and I talked with Thiago before Euro U21, he told us he wanted to leave. We can only wish him the best".
A on mowi ze Barca nie dala niczego od siebie? Wolne zarty..

0

Wie ktos po jakiemu mowi Tata? Po argentynsku czy zna hiszpanski?

0

0

O jacie kręce...
PSG wysłało do Barcelony oficjalny komunikat, w którym informuje, że zasiądzie do negocjacji w sprawie transferu Thiago Silvy. [Sport]
Czyżby?

0

whatis, i kto to pisze? Czy ja jestem zalogowany na Waszej stronie? Spojrzmy tylko na Twoje komentarze, bronisz wylacznie Realu i piszesz gdy jest news o Krolewskich. To ma sens? Czy ja siedze na rm.pl i pisze wszystko zeby bronic Barcelony? Nie, bo nie obchodzi mnie tamta strona. A Ciebie jak widac bardzo, wiec jedyna osoba, ktora ma kompleks na punkcie rywala jestes Ty.

0

Whatis, waracaj na biala. Wiem ze dla ciebie to kolejna sytuacja by wytykac Barcelonie, ale moglbys sie uspokoic. Swoja droga, bardzo nam milo ze kibice Realu nie mogli sie doczekac i to oni rozpoczeli napinke :)

0

Sa rzeczy wazniejsze od pieniedzy

0

Gdzie slowo Ronaldo to tam juz zjazd bialych... jak nie rozumiecie to wam wytlumacze. Nie chodzi mi o pierwsza bramke, bo ona byla fantastyczna. Tylko chodzi mi o durny komentarz. Jak Ronaldo strzeli gola na pusta bramke (SORY OBSZEDL BRAMKARZA) to jest pisanie ze jest lepszy od Messiego. Halo, cos tu nie tak?

0

Po 1. to wracaj na rm.pl
Po 2. my się podniecamy? Kolejny zenujacy komentarz z waszej strony.
Po 3. mam Ci podac wiecej "podnietek" takich jak "cris

0

Gol Ronaldo na pustą bramkę i komentarz na rm.pl:

Messi najlepszy na świecie??? haha idźcie stąd kibice barcelony.
Cristianoooo!!!
Gol ;)))

Już się zaczyna

0

Oczywiscie EKSPERCI z fcbarca.com wiedza najlepiej :)))) ciekawe co w zyciu robicie ze tacy madrzy jestescie. Moze badzcie prawnikami czy czyms? Wszystko wiecie. Kto zly, kto niedobry. Lepiej od Zubiego, Rosella i wszystkich specjalistow. Jak sie ciesze ze mamy tu grono koneserow futbolu!

0

Blaugrana, zdesperowany dzieciak ktory dostal bilet od mamusi na urodziny. Typowy polski egoista. Zreszta widac po serduszkach w nicku

0

Podpisuje sie

0

rossel out, nie masz juz teraz nic do powiedzenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?