cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deulofeu fatalnie. Jego podania mozna policzyc na palcach jednej reki. Dawno nie widzialem takiego egoisty.
0
Oliver Torres zjada na sniadanie te jesy czy deulofey
0
Zarty.... najgorszy zawodnik meczu
0
Doria
0
I dobrze, gratulacje Deulofeu. Ciekawe il razy podal w tym meczu. Wielki indywidualista sie znalazl
0
Tylko 32? 50 albo 60 na stol. AZ jeden rok gra w Serie A, wart tych pieniedzy
0
Oliver Torres - co to bedzie za zawodnik... Zapamietajcie jak sie nazywa. Juz wkrotce bedzie najlepszy
0
Deulofeu podaj kiedys indywidualisto...
0
1+1, czyli za dwa lata wraca i odchodzi za darmo.
0
Komentujemy tu meczyk Jerzyka. Trzeba go przelamac i moze byc 2:0
0
JANOOOOWICZ 1:0 !!!!!
0
Cos nie tak z glowa?
0
Nelo do boju :)
0
Ale co tam, hejtujmy zarzad. Iceman prowokuje, a stado idzie za nim.
0
DEL POTRO*
0
Slucham matole, dlaczego jest zlym?
0
Co za koles, jakby nie wiedzial to remont bedzie wiecej kosztowal niz budowa nowego stadionu.
0
Wez bo ci zylka peknie
0
Niesamowity potencjal. Najwiekszy mlody talent jaki widzialem. Pierwszy raz tak napisze: chcialbym zeby u nas gral, marzenia...
0
0
Deulofeu slabo zagral, Jese ladnie
0
Offtop: Jese w 90' na 2:1. Brawo, trochę szczęśliwie ale akcja piękna :))
0
Skąd te info? Nigdzie nie mogę znaleźć.
0
Chalenger, nie rozumiesz. Nie tyle mamy pretensje do Pedro za jego gre co wychodzenie w podstawowej jedenastce. O to chodzi. Gra jak gra, ale powinien byc rezerwowym a nie pierwszym wyborem i dlatego hejtujemy.
0
Pique hahahaha
0
Koniec hiszpanii ADIOS
0
Akcja mata-torres cudowna
0
Arbeloa i pique kompromiyaacja, 2 drewna
1
Nie wiesz a grzmisz ekspercie
0
Ale sie nad soba rozzala.