0

Deulofeu fatalnie. Jego podania mozna policzyc na palcach jednej reki. Dawno nie widzialem takiego egoisty.

0

Oliver Torres zjada na sniadanie te jesy czy deulofey

0

Zarty.... najgorszy zawodnik meczu

0

Doria

0

I dobrze, gratulacje Deulofeu. Ciekawe il razy podal w tym meczu. Wielki indywidualista sie znalazl

0

Tylko 32? 50 albo 60 na stol. AZ jeden rok gra w Serie A, wart tych pieniedzy

0

Oliver Torres - co to bedzie za zawodnik... Zapamietajcie jak sie nazywa. Juz wkrotce bedzie najlepszy

0

Deulofeu podaj kiedys indywidualisto...

0

1+1, czyli za dwa lata wraca i odchodzi za darmo.

0

Komentujemy tu meczyk Jerzyka. Trzeba go przelamac i moze byc 2:0

0

JANOOOOWICZ 1:0 !!!!!

0

Cos nie tak z glowa?

0

Nelo do boju :)

0

Ale co tam, hejtujmy zarzad. Iceman prowokuje, a stado idzie za nim.

0

DEL POTRO*

0

Slucham matole, dlaczego jest zlym?

0

Co za koles, jakby nie wiedzial to remont bedzie wiecej kosztowal niz budowa nowego stadionu.

0

Wez bo ci zylka peknie

0

Niesamowity potencjal. Najwiekszy mlody talent jaki widzialem. Pierwszy raz tak napisze: chcialbym zeby u nas gral, marzenia...

0

0

Deulofeu slabo zagral, Jese ladnie

0

Offtop: Jese w 90' na 2:1. Brawo, trochę szczęśliwie ale akcja piękna :))

0

Skąd te info? Nigdzie nie mogę znaleźć.

0

Chalenger, nie rozumiesz. Nie tyle mamy pretensje do Pedro za jego gre co wychodzenie w podstawowej jedenastce. O to chodzi. Gra jak gra, ale powinien byc rezerwowym a nie pierwszym wyborem i dlatego hejtujemy.

0

Pique hahahaha

0

Koniec hiszpanii ADIOS

0

Akcja mata-torres cudowna

0

Arbeloa i pique kompromiyaacja, 2 drewna

1

Nie wiesz a grzmisz ekspercie

0

Ale sie nad soba rozzala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?