2

Czego beczycie? Sevilla powinna strzelic 4 gole a wy o plaku

2

Ta, no fatalna inwestycja. Pokazal jak gral w poprzednim sezonie pod koniec. A wczoraj? Poza bramka nic. I nie 2mln tylko 13, bo jeszcze 11 pensji. Malo jak na rezerwowego nie? Jeszcze coraz wiecej gazet pisze ze nabylismy prawo pierwokupu 4 mlodych talentow Atletico. No po prostu fatalnie, co ?

2

Haloo, mamy nowego zawodnika, który za rok będzie członkiem pierwszej drużyny, a newsa jak nie było tak nie ma.

2

no przez niego mamy arabow na koszulce i nie mamy czystej koszulki ,sprzedal ville za 2mln!!!! co za prezes. wywalil jeszcze abidala ktory byl najlepszym obroncom

2

haahah dobrze? dobrze to gral mascherano a nie pan drewno i zero dynamiki pique

2

?????

2

iceman napisz cos im ze rossel to slaby prezesina bo mnie minusuja

2

rossel dimison !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

dzienki za plusiki !!! dawac wiecej !! pokazmy ze to slaby prezesina!!

2

rossel jest slabym prezesem!! zwolnic go i dawac lapotre bo wtedy mielismy najwieksze sukcesy dzieki niemu!!!!!!!!

2

rossel to najgorszy prezes w prehistori futbolu. rossel dimision!!

2

to jest madrid, tego nie zrozumiesz

2

Ostatnie 3 zdjecia to co? Neymar sam na wszystkich gral? :)

2

"Trawa była wolna i sucha”. - no niektorym sie w dupach poprzewracalo. Tylko na murawe zwalaja. Wyjada do Pampeluny jak w 11/12 i znow bedzie zwalanie na murawe. Niech nie placza tylko zaczna grac

2

"dodał urodzony w Terrassie gracz, narzekając – podobnie jak Busquets – na zbyt suchą nawierzchnię." - HAHAAHAHAhA, skończ waść pan, wstydu oszczedz. Ci dwaj to zawsze na cos musza zwalic. A to Real slabiej gral a to murawa hahahahahahh. Niech sie lepiej wezmie za gre

2

ahhahh

2

na rm.pl nie lepiej

2

dobra juz nic nie pisze bo sie rozplaczece

2

ja jestem kibicem barcy

2

co wy zrobili z tom strona do cholery

2

wypad

0

2

za co minusy cieciuchy

2

Pique w formie. nawet z chinolami mu siaty zakladaja

2

messi boze co ty robisz

2

to idz na rm.pl jak sie nie podoba

2

I jak tam? Wasz pique wrocil juz do formy?

2

OD POCZATKU PISALEM ZE OBRONA TO DRAMAT ALE I TAK MNIE KIDY MINUSOWALY

0

no i git, jak wszyscy pressing to wszyscy

2

ciapaci maja kartony i na nich cyferki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?