cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czego beczycie? Sevilla powinna strzelic 4 gole a wy o plaku
2
Ta, no fatalna inwestycja. Pokazal jak gral w poprzednim sezonie pod koniec. A wczoraj? Poza bramka nic. I nie 2mln tylko 13, bo jeszcze 11 pensji. Malo jak na rezerwowego nie? Jeszcze coraz wiecej gazet pisze ze nabylismy prawo pierwokupu 4 mlodych talentow Atletico. No po prostu fatalnie, co ?
2
Haloo, mamy nowego zawodnika, który za rok będzie członkiem pierwszej drużyny, a newsa jak nie było tak nie ma.
2
no przez niego mamy arabow na koszulce i nie mamy czystej koszulki ,sprzedal ville za 2mln!!!! co za prezes. wywalil jeszcze abidala ktory byl najlepszym obroncom
2
haahah dobrze? dobrze to gral mascherano a nie pan drewno i zero dynamiki pique
2
?????
2
iceman napisz cos im ze rossel to slaby prezesina bo mnie minusuja
2
rossel dimison !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
dzienki za plusiki !!! dawac wiecej !! pokazmy ze to slaby prezesina!!
2
rossel jest slabym prezesem!! zwolnic go i dawac lapotre bo wtedy mielismy najwieksze sukcesy dzieki niemu!!!!!!!!
2
rossel to najgorszy prezes w prehistori futbolu. rossel dimision!!
2
to jest madrid, tego nie zrozumiesz
2
Ostatnie 3 zdjecia to co? Neymar sam na wszystkich gral? :)
2
"Trawa była wolna i sucha”. - no niektorym sie w dupach poprzewracalo. Tylko na murawe zwalaja. Wyjada do Pampeluny jak w 11/12 i znow bedzie zwalanie na murawe. Niech nie placza tylko zaczna grac
2
"dodał urodzony w Terrassie gracz, narzekając – podobnie jak Busquets – na zbyt suchą nawierzchnię." - HAHAAHAHAhA, skończ waść pan, wstydu oszczedz. Ci dwaj to zawsze na cos musza zwalic. A to Real slabiej gral a to murawa hahahahahahh. Niech sie lepiej wezmie za gre
2
ahhahh
2
na rm.pl nie lepiej
2
dobra juz nic nie pisze bo sie rozplaczece
2
ja jestem kibicem barcy
2
co wy zrobili z tom strona do cholery
2
wypad
0
2
za co minusy cieciuchy
2
Pique w formie. nawet z chinolami mu siaty zakladaja
2
messi boze co ty robisz
2
to idz na rm.pl jak sie nie podoba
2
I jak tam? Wasz pique wrocil juz do formy?
2
OD POCZATKU PISALEM ZE OBRONA TO DRAMAT ALE I TAK MNIE KIDY MINUSOWALY
0
no i git, jak wszyscy pressing to wszyscy
2
ciapaci maja kartony i na nich cyferki