0

I po co? Nie wiesz jak stroje wygladaja lub moze nie wiesz kto ma jakie numery?

0

Sprzedac pedro i poczekac na cuence. Na pewno gorszy od wasika nie bedzie

0

Za to ze w niego strzelali?

0

Zgadzam sie z Mazim. Strzaly prosto w niego i ZM?

0

Zarty? Ok, obronil dwa strzaly ale ktore lecialy w niego. Nawet rak nie wystawil w bok. To strzelcy kalekami a nie vv bohaterem. 7,5 moze byc ale nie zm

0

Przescieradla tradycyjnie fartem

0

Taka prawda. PL ciekawsza, PD lepsza pod wzgledem sportowym

0

Piotr jak zwykle glupi komentarz. I ty masz 28 lat?

1

Mow kapitan nie zgrywaj wazniaka, zapusc suchara

1

co to za twarzowiec na twoim avatarze

1

Ten to zawsze na czasie. To byl Godin, nie Costa

1

kamilo tylko hejtuje czyli norma prezentuje ten sam poziom co zawsze

1

NieRozumiem, nie umiesz odróżnić ATHLETIC Bilbao od ATLETICO Madryt? Ludzie tak mało a i tak walicie babole

1

No zachowal sie dobrze, ale bez przesady. Co mial zrobic? Zejsc z bramki? Gdyby strzal byl byl po krotkim czy po dlugim slupku, ale to bylo 2x prosto w niego, wiec nie wybielajmy go az tak.

1

O nie wspomnial o suchej i nierównej murawie. Jest progres Xavi, jest progres.

1

No juz bez przesady z wychwalaniem Valdesa. Obronil dwa strzaly, ale te dwa po prostu zostaly kopniete w niego i nawet nie musial sie ruszac.

1

Zegnam

1

W as'ie w dolnym prawym rogu to mou?

1

Zgadza sie, niech przegrywaja (nie spadajac do 3l) ale niech ladnie graja a nie ze kazdy na chama chodzi. Jak poprawia gre to i wyniki przyjda

1

Swietnie, w kazdym meczu w ktorym zdobywaja bramke jest to akcja indywidualna. Czy o to chodzi? Coraz bardziej przekonuje sie ze .Eusebio nie nadaje sie na trenera rezerw

1

Alba sie kompromituje tym symulowaniem i coraz bardziej denerewuje

1

o lysinka strzelila

1

pewnie to ten xzyq czy zdf wielki znawca futbolu

1

nie wiem jak mozna kibicowac tym lamusom. kiedys zabijali twoich pradziadkow a ty im kibicujesz

1

no juz wtoczyli pilke do siatki jakos sie udalo

1

warszawiak, coś nie idzie twoim szwabom

1

Wypowiedz Martino? Krytykujesz caly klub. A to Barcelona najwiecej wydaje, a to Bale zdobedzie ZP. Rzeczywiscie odnosisz sie do tej wypowiedzi.

1

Nie ma to jak podszywac sie pod kibica Barcelony :)

0

dobra idz juz na swoja strone, bo spamujesz ze szok

0

Hehe, chyba nie checsz wiedziec ile wykladal Real czy Bayern... przyszedl za 57 a Real pewnie by dal tyle co za Bale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?