cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I po co? Nie wiesz jak stroje wygladaja lub moze nie wiesz kto ma jakie numery?
0
Sprzedac pedro i poczekac na cuence. Na pewno gorszy od wasika nie bedzie
0
Za to ze w niego strzelali?
0
Zgadzam sie z Mazim. Strzaly prosto w niego i ZM?
0
Zarty? Ok, obronil dwa strzaly ale ktore lecialy w niego. Nawet rak nie wystawil w bok. To strzelcy kalekami a nie vv bohaterem. 7,5 moze byc ale nie zm
0
Przescieradla tradycyjnie fartem
0
Taka prawda. PL ciekawsza, PD lepsza pod wzgledem sportowym
0
Piotr jak zwykle glupi komentarz. I ty masz 28 lat?
1
Mow kapitan nie zgrywaj wazniaka, zapusc suchara
1
co to za twarzowiec na twoim avatarze
1
Ten to zawsze na czasie. To byl Godin, nie Costa
1
kamilo tylko hejtuje czyli norma prezentuje ten sam poziom co zawsze
1
NieRozumiem, nie umiesz odróżnić ATHLETIC Bilbao od ATLETICO Madryt? Ludzie tak mało a i tak walicie babole
1
No zachowal sie dobrze, ale bez przesady. Co mial zrobic? Zejsc z bramki? Gdyby strzal byl byl po krotkim czy po dlugim slupku, ale to bylo 2x prosto w niego, wiec nie wybielajmy go az tak.
1
O nie wspomnial o suchej i nierównej murawie. Jest progres Xavi, jest progres.
1
No juz bez przesady z wychwalaniem Valdesa. Obronil dwa strzaly, ale te dwa po prostu zostaly kopniete w niego i nawet nie musial sie ruszac.
1
Zegnam
1
W as'ie w dolnym prawym rogu to mou?
1
Zgadza sie, niech przegrywaja (nie spadajac do 3l) ale niech ladnie graja a nie ze kazdy na chama chodzi. Jak poprawia gre to i wyniki przyjda
1
Swietnie, w kazdym meczu w ktorym zdobywaja bramke jest to akcja indywidualna. Czy o to chodzi? Coraz bardziej przekonuje sie ze .Eusebio nie nadaje sie na trenera rezerw
1
Alba sie kompromituje tym symulowaniem i coraz bardziej denerewuje
1
o lysinka strzelila
1
pewnie to ten xzyq czy zdf wielki znawca futbolu
1
nie wiem jak mozna kibicowac tym lamusom. kiedys zabijali twoich pradziadkow a ty im kibicujesz
1
no juz wtoczyli pilke do siatki jakos sie udalo
1
warszawiak, coś nie idzie twoim szwabom
1
Wypowiedz Martino? Krytykujesz caly klub. A to Barcelona najwiecej wydaje, a to Bale zdobedzie ZP. Rzeczywiscie odnosisz sie do tej wypowiedzi.
1
Nie ma to jak podszywac sie pod kibica Barcelony :)
0
dobra idz juz na swoja strone, bo spamujesz ze szok
0
Hehe, chyba nie checsz wiedziec ile wykladal Real czy Bayern... przyszedl za 57 a Real pewnie by dal tyle co za Bale