0

Nie bronie mu, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nie to mu zarzucamy tylko bezsensowna propagande o hiszpanskiej lidze i Barcelonie. Zreszta sam prowokuje.

0

Nic bym do Ciebie nie mial gdybys nie hejtowal La Ligi i Barcelony. Przeciez nazywasz sie prawdziwym kibicem, wrecz koneserem. Chyba nastapila zmiana pojec. I nie dyskutuj, ale sam zawsze wjezdzasz z hitami ligi Litewskiej czy rumunskiej.

0

Soldado, asysta Pedro (udalo sie ^^)

0

Racja krakowianin, o 17:30 byl mecz o punkty. Litwa - Lichtenstein. Litwa wyprzedziła Lotwe i jest na 4 miejscu. Szkoda ze nie jestem prawdziwym kibicem bo nie ogladalem tego meczu :(
I jak tam, jest jutro jakis hicior w lidze Kambodzanskiej?

0

Finlandia wlasnie strzelila, mecz o punkty! Nie ogladasz? A jutro jest moze jakis mecz ciekawy o mistrzostwo Tadzykistanu?

0

Ty za to kase dostajesz? Bo kompletnie tego nie rozumiem. Co w zyciu robisz? Reklamujesz? Cale dnie siedzisz na stronach pilkarskich o nickach krakowianin, warszawiak czy zdf i wypisujesz na dodatek bzdury o wielkosci Bundesligi i PL. Jaki w tym cel? Nie mam nic przeciwko zebys sobie to wypisywal ale nie zanudzaj nas tutaj wiecej o "lepszych" ligach od La Liga i przereklamowanej Barcelonie.

0

Chile fajnie, odwaznie gra. Maja ciekawa pake, Ameryka Pld moze namieszac na MS 2014.

0

Wiesz, mimo ze irytuje mnie symulowanie to zawsze bardziej to preferowalem niz kopanie sie i proby zkontuzjowania przeciwnika gdy sie przegrywa.

0

Wyjdz i zamknij za soba drzwi wielki fanie bayernu. I przy okazji dalej zyj w zaklamaniu o swietnosci Bundesligi :)
P.S. Zarejestruj sie jeszcze na stronie Sportingu Lizbony i Lazio bo chyba tylko tam Cie jeszcze nie ma. Nawet swoje nedzne komentarze piszesz na stronie Porto.

0

Jeszcze nie obejrzalem, ale i tak wiem ze bedzie genialne. Brawo, oby tak dalej Redakcjo, ciagly progres :)

0

Na meczyki.pl i rojadirecta.me jest od groma transmisji. Do wyboru, do koloru :)

0

I tak kiedys araby przejma swiat skoro tam rodzina ma po 15 dzieci.

0

Poza tematem, skład Hiszpanii: Valdes - Arbeloa Albiol Ramos Monreal - Xavi JaviGarcia Cesc - Cazorla Soldado Pedro. W Chile zagra od pierwszej minuty Alexis.

0

Mario, takim to juz szkoda odpisywac

0

To powinno byc jako cytat tygodnia :)

0

A ty mozgu dalej nie nosisz

0

Niektorzy widze nie chca miec sponsorow ale transfery po 50 mln robic... co mozg :)

0

No kurde lubie goscia ale te jego symulki doprowadzaja mnie do szalu.

0

Napisane bylo w artykule "17 zawodnikow Barcy B..."
"Jeśli zaś chodzi o Edu Bedię, Edgara Ié i Adamę, ci zawodnicy pracowali dziś indywidualnie."

0

oczywiscie chodzilo o dwoch zawodnikow nizej wymienionych

0

Samper juz jakie pily posyla! Do pierwszego skladu drugiej druzyny z nim.

0

Jakos im nie wroze przyszlosci, na Segunda Division sa za slabi

0

Planas to dramat nie zawodnik, to samo ten Gafarot

0

No niezle juz sie rozkrecili, prawie trzecia wpadla.

0

Z tym genialnym to nie przesadzaj, dolozyl noge do pustej.

0

Aj ten Eusebio, 0:1 do przerwy, 51 min 2:1 dla nas. Przeciez to w-fista... co nie?

0

PIEKNA AKCJA, brawo :)

0

Espinosa czesto nic nie gra i strzela bramke. No jakos sie udalo :)

0

Denis Suarez na boisku. Zobaczymy kto bedzie za rok smigal w pierwszej druzynie. Pewnie pojdzie na wypozyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?