cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bronie mu, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nie to mu zarzucamy tylko bezsensowna propagande o hiszpanskiej lidze i Barcelonie. Zreszta sam prowokuje.
0
Nic bym do Ciebie nie mial gdybys nie hejtowal La Ligi i Barcelony. Przeciez nazywasz sie prawdziwym kibicem, wrecz koneserem. Chyba nastapila zmiana pojec. I nie dyskutuj, ale sam zawsze wjezdzasz z hitami ligi Litewskiej czy rumunskiej.
0
Soldado, asysta Pedro (udalo sie ^^)
0
Racja krakowianin, o 17:30 byl mecz o punkty. Litwa - Lichtenstein. Litwa wyprzedziła Lotwe i jest na 4 miejscu. Szkoda ze nie jestem prawdziwym kibicem bo nie ogladalem tego meczu :(
I jak tam, jest jutro jakis hicior w lidze Kambodzanskiej?
0
Finlandia wlasnie strzelila, mecz o punkty! Nie ogladasz? A jutro jest moze jakis mecz ciekawy o mistrzostwo Tadzykistanu?
0
Ty za to kase dostajesz? Bo kompletnie tego nie rozumiem. Co w zyciu robisz? Reklamujesz? Cale dnie siedzisz na stronach pilkarskich o nickach krakowianin, warszawiak czy zdf i wypisujesz na dodatek bzdury o wielkosci Bundesligi i PL. Jaki w tym cel? Nie mam nic przeciwko zebys sobie to wypisywal ale nie zanudzaj nas tutaj wiecej o "lepszych" ligach od La Liga i przereklamowanej Barcelonie.
0
Chile fajnie, odwaznie gra. Maja ciekawa pake, Ameryka Pld moze namieszac na MS 2014.
0
Wiesz, mimo ze irytuje mnie symulowanie to zawsze bardziej to preferowalem niz kopanie sie i proby zkontuzjowania przeciwnika gdy sie przegrywa.
0
Wyjdz i zamknij za soba drzwi wielki fanie bayernu. I przy okazji dalej zyj w zaklamaniu o swietnosci Bundesligi :)
P.S. Zarejestruj sie jeszcze na stronie Sportingu Lizbony i Lazio bo chyba tylko tam Cie jeszcze nie ma. Nawet swoje nedzne komentarze piszesz na stronie Porto.
0
Jeszcze nie obejrzalem, ale i tak wiem ze bedzie genialne. Brawo, oby tak dalej Redakcjo, ciagly progres :)
0
Na meczyki.pl i rojadirecta.me jest od groma transmisji. Do wyboru, do koloru :)
0
I tak kiedys araby przejma swiat skoro tam rodzina ma po 15 dzieci.
0
Poza tematem, skład Hiszpanii: Valdes - Arbeloa Albiol Ramos Monreal - Xavi JaviGarcia Cesc - Cazorla Soldado Pedro. W Chile zagra od pierwszej minuty Alexis.
0
Mario, takim to juz szkoda odpisywac
0
To powinno byc jako cytat tygodnia :)
0
A ty mozgu dalej nie nosisz
0
Niektorzy widze nie chca miec sponsorow ale transfery po 50 mln robic... co mozg :)
0
No kurde lubie goscia ale te jego symulki doprowadzaja mnie do szalu.
0
Napisane bylo w artykule "17 zawodnikow Barcy B..."
"Jeśli zaś chodzi o Edu Bedię, Edgara Ié i Adamę, ci zawodnicy pracowali dziś indywidualnie."
0
oczywiscie chodzilo o dwoch zawodnikow nizej wymienionych
0
Samper juz jakie pily posyla! Do pierwszego skladu drugiej druzyny z nim.
0
Jakos im nie wroze przyszlosci, na Segunda Division sa za slabi
0
Planas to dramat nie zawodnik, to samo ten Gafarot
0
No niezle juz sie rozkrecili, prawie trzecia wpadla.
0
Z tym genialnym to nie przesadzaj, dolozyl noge do pustej.
0
http://firstrownow.eu/watch/206190/1/watch-cd-tenerife-vs-barcelona-b.html
0
Aj ten Eusebio, 0:1 do przerwy, 51 min 2:1 dla nas. Przeciez to w-fista... co nie?
0
PIEKNA AKCJA, brawo :)
0
Espinosa czesto nic nie gra i strzela bramke. No jakos sie udalo :)
0
Denis Suarez na boisku. Zobaczymy kto bedzie za rok smigal w pierwszej druzynie. Pewnie pojdzie na wypozyczenie