cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to niezle, za Pedro tez nie przepadam ale skoncz z tym zachwytem nad Alexisem. Zaczal grac gdy wszystko bylo juz pozamiatane i jedynie gra o 100 punktow. Nie chce krytykowac, ale prawda taka ze Alexis i Pedro ponizej oczekiwan jak narazie. Poczekamy do nastepnych spotkan i zobaczymy.
0
Utrzymaj taka forme do konca sezonu!
0
Ok, Pedro hattrick ale wytlumaczy mi ktos dlaczego na niego glosujecie? Nie popadajmy w samozadowolenie. 3 bramki fajnie, dwie na pusta. Zagral bardzo dobrze ale nie byl zawodnikiem meczu.
0
mozna sie przyzwyczaic
0
AHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAAAHHAHAHAHAHHAHAHAA
0
Tello powinien za Neya i byloby swietnie
0
Az serce boli jak sie patrzy ze nie kupilismy Sakho za ta kase. Profesor!
0
Panowie mam pytanie odnosnie grupy Boixos Nois. Nie moga wchodzic jedynie na mecze na Camp Nou? Na wyjazdy moga juz jezdzic?
1
Milan oferuje El Shaarawy'ego za Songa? Nie, dziękuje.
1
Jak nie bedzie rotacji to sie bardzo zdenerwuje
1
A nie mialo byc przypadkiem tak, ze przyjezdzamy na dzien przed meczem i noc w hotelu? Jak sie pomylilem prosze poprawic
1
http://www.meczyki.pl/skroty/29166/recreativo_huelva_barcelona_ii_30.html
Masz tu skrót. Poza tym pewny na przed polu i można uznać za kolejny fajny występ. Jedyny błąd po rzucie rożnym co dostał w słupek.
1
Twoj Real na dobrej drodze do spadku wiec sie nie wychylaj :)
0
CO ZA BRAMKA!!! Gol tygodnia. Niestety 0:2 :( Bez szans teraz
1
Obrona Barcy B jak zawsze na poziomie. Patric i Gomez, co za zrozumienie! 0:1.
1
Ma ktos transmisje do Barcelony B?
1
Kibice Realu bardziej by sie zdenerwowali gdyby Argentyna (z Messim) wygrala MŚ niz oni przegrali w finale LM.
1
Fajny, tylko Neymara bym oszczedzil, bo z RSSS powinno byc trudniej. A Tello by sobie posmigal na swojej stronie, czyli lewej bo Pedro prawa.
1
Boje sie zeby to tylko nie bylo tak, ze dostanie minuty ze slabsza druzyna, Busquets bez formy na RSSS i Song znow na cieniasow. MA GRAC WIECEJ
1
Chociaz wypowiadamy sie z szacunkiem a nie jak tam ze kazdy pisze "farsa".
1
Ktos wie ile ma Ronaldo?
1
Z Valencia ktora gra najslabiej od sezonu 97/98.
1
Z kim by nie grali to zawsze ofensywnie, za to ich lubie.
1
A co ma powirdziec geniuszu? Dobrze sie wypowiedzial.
1
Haha tylko kibicow Legii slychac, szacun.
1
Watpie ze VCF pozwoli sobie na taki wydatek. Jakby nie patrzec Bielsa zawsze chcial duze wynagrodzenie a Dukic pracuje za mala kase. A poza tym Marcelo lubi poukladane druzyny, bez problemow finansowych, gdzie zawodnicy sami chca grac a nie trener musi ich ciagnac za uszy. Tez chcialbym by przyszedl ale to raczej niemozliwe.
1
Z jakiej paki wzieli do siebie tego dukica to nie rozumiem. Koles nic nie osiagnal i nadal nie widac poprawy. Z Realu Valladolid? hhahaahahha
1
messiah nawet nie zwroci uwagi, ze VCF przezywa najgorszy okres od parunastu lat, jest pierwszy raz tak nisko w tabeli o 97r. bodaj. Obchodzi go tylko ta Chelsea
1
Dawać na 0:3 i pod koniec 0:4. Z Sevillą przegrana u siebie i Dukić fuera. Im szybciej, tym lepiej dla Valencii.
1
Tutaj mecz Barcelony w mlodziezowej lidze mistrzow jakby ktos nie widzial bramek:
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?202869