cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla dobra Songa niech odejdzie. Marnujemy swietnego zawodnija.
0
GDZIE JEST SONG?
0
Ile jeszcze razy bedziecie to samo wstawiac? Po co marnowac czas..
0
A jesli chodzi o wpis to bardziej uwazam ze Depor nie zasluzylo na spadek niz Mallorca. Ci drudzy grali bardzo przecietnie i czesto zdobywali szczesliwie punkty.
0
Zaraz przyjdzie SevFCB i zacznie pisac jakie to hity w angielskiej dzisiaj byly jak Stoke-Norwich. I oczywiscie, ze La Liga jest slaba.
0
whatis, i to pisze czlowiek ktory pod newsem o Casillasie powtarzal po baranach "wynocha"? Do legendy? Smiech z uloma :)
0
cules, mu już tyle razy tłumaczyli, ale tępi ludzie nie zrozumieją. Klapki na oczach i hejt ponad argumenty. Wielki fan ciuus chce walczyc o potrojne korony bez sponsorow, z zawodnikami po trzydziestce po przebytych ciezkich chorobach / kontuzjach. Jak sie nie ma mozgu, to sie pisze takie rzeczy.
0
Haha ciuus deklu, ciezko ci pojac ze to socios glosuja czy beda reklamy na koszulkach? Co za czlowiek....
0
To pewnie janusze z fcbarca.com
0
Czego sie ludzicie? W Barcelonie Rosell ma poparcie, ludzie mu wierza i ufaja. Nie to co plebska u nas.
0
Sergi Roberto?
0
Wdl? Hahaha, a nie wg?
0
Niech zacznie wreszcie grac.. A nie jakis Dos Santos dostaje ogony zeby go przekonac by zostal (i tak nie bedzie gral). Sergi koniecznie na Valladolid!
0
AHAHAHAHAH HAHAHAHAHAH AHHAHAH AHAHHA HAH AMDRID
0
pedaly biale na farcie
0
jak zwykle
0
alves wiekszy nieudacznik niz perdo
0
alves i pique najwieksze ciecie w historii
0
pique zlapal kleszcza na grzybach
0
alexis juz jak w poprzednim sezonie gowno gra
0
pique won z boiska
0
alexis gra kupe nie umie biegac
0
PEDRO PERDITO ASYSTA
0
pique geju
0
Pique i Busi w formie ...
0
How destroyed team by David Moyes
0
Nie patrze na poziom sportowy, czyli nie wybijanie na pale (patrz anglia) tylko granie klepka (hiszpania).
0
No i co z tym zwiazanego? Dla ciebie jak liga jest ciekawsza to jest lepsza? idz sie lecz
0
haahahah united 1:2
0
HAhaha united