0

Dla dobra Songa niech odejdzie. Marnujemy swietnego zawodnija.

0

GDZIE JEST SONG?

0

Ile jeszcze razy bedziecie to samo wstawiac? Po co marnowac czas..

0

A jesli chodzi o wpis to bardziej uwazam ze Depor nie zasluzylo na spadek niz Mallorca. Ci drudzy grali bardzo przecietnie i czesto zdobywali szczesliwie punkty.

0

Zaraz przyjdzie SevFCB i zacznie pisac jakie to hity w angielskiej dzisiaj byly jak Stoke-Norwich. I oczywiscie, ze La Liga jest slaba.

0

whatis, i to pisze czlowiek ktory pod newsem o Casillasie powtarzal po baranach "wynocha"? Do legendy? Smiech z uloma :)

0

cules, mu już tyle razy tłumaczyli, ale tępi ludzie nie zrozumieją. Klapki na oczach i hejt ponad argumenty. Wielki fan ciuus chce walczyc o potrojne korony bez sponsorow, z zawodnikami po trzydziestce po przebytych ciezkich chorobach / kontuzjach. Jak sie nie ma mozgu, to sie pisze takie rzeczy.

0

Haha ciuus deklu, ciezko ci pojac ze to socios glosuja czy beda reklamy na koszulkach? Co za czlowiek....

0

To pewnie janusze z fcbarca.com

0

Czego sie ludzicie? W Barcelonie Rosell ma poparcie, ludzie mu wierza i ufaja. Nie to co plebska u nas.

0

Sergi Roberto?

0

Wdl? Hahaha, a nie wg?

0

Niech zacznie wreszcie grac.. A nie jakis Dos Santos dostaje ogony zeby go przekonac by zostal (i tak nie bedzie gral). Sergi koniecznie na Valladolid!

0

AHAHAHAHAH HAHAHAHAHAH AHHAHAH AHAHHA HAH AMDRID

0

pedaly biale na farcie

0

jak zwykle

0

alves wiekszy nieudacznik niz perdo

0

alves i pique najwieksze ciecie w historii

0

pique zlapal kleszcza na grzybach

0

alexis juz jak w poprzednim sezonie gowno gra

0

pique won z boiska

0

alexis gra kupe nie umie biegac

0

PEDRO PERDITO ASYSTA

0

pique geju

0

Pique i Busi w formie ...

0

How destroyed team by David Moyes

0

Nie patrze na poziom sportowy, czyli nie wybijanie na pale (patrz anglia) tylko granie klepka (hiszpania).

0

No i co z tym zwiazanego? Dla ciebie jak liga jest ciekawsza to jest lepsza? idz sie lecz

0

haahahah united 1:2

0

HAhaha united

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?