cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Gerard jest jednym z najlepszych stoperów na świecie". Taki tam żarcik na poprawienie humoru :)
1
mario, nie powiedzialbym ze odzyskala bo mecz rownie dobrze mogl zakonczyc sie remisem. Kuban i Valencia mieli swoje szanse, tyle ze nietoperze strzelily po katastrofalnym bledzie bramkarza co dalo im psychiczna przewage. Druga bramka z wolnego. Ale i tak sa nadzieje ze wreszcie zaczna grac na dobrym poziomie
1
To bardziej powinno podchodzic pod prawde anizeli ironie.
1
Panowie mam pytanie odnosnie strony blaugrana.pl. Jest możliwość znalezienia dalszych newsów i komentarzy tj. archwium? Bo komentarzy jest z 30 i wczesniej napisane znikaja (czy cos u mnie nie tak...), tak samo newsy. Z gory dziekuje za odpowiedz.
1
ich skutecznosc w meczu z szachtarem jak i dzis jest kompromitacja
1
szkoda tylko ze u nas rsss sie osmiesza. bedzie 0 punktow
1
RSSS bedzie 0 punktow na koniec ale wy sie cieszcie
1
mowilem ze rsss osmieszy la lige
0
bajern jak zwykle na farcie
0
pieprzone farty szwabskie
0
KARNY JUVE
0
A na nagrode zaslugiwal/uje bardziej Robben niz ten przeszczep. Arjen o wiele wiecej dal druzynie
0
Forster dziesiec razy lepszy i regularny nie to co ten bialy leb
0
HART TO RECZNIK I TYLE W TEMACIE
0
Jak mnie irytuje ten Tomek Drewno. Zawsze dolozy syrsko w najwazniejszym momencie a prawda taka ze drewno z niego straszne
0
No sie udalo.... 1:1
0
Kogo sprzedali? Wszyscy z podstawy zostali... jedynie illarramendi ktorego zastapil dobry zurutuza. Nie pisz jak sie nie znasz. Do tego Angel z Romy, slabo co?
0
rsss bedzie 0 punktow na koniec, nie ma to jak osmieszac la lige. Mowilem ze lepiej jakby inna druzyna weszla
0
Jak mozna ogladac Real? To juz musicie miec taka obsesje ze szok... Krystek strzelil to moze odejdziecie od transmisji
0
AHHAAHAHHAAHHGHAHAHAH chyba nie
0
no szkoda, szwabska prowadza
0
przeszczepem zaraz beda wszyscy sie jarac
0
ALEXIS > PEDRO (DREWNO)
0
Busquets to.kloda tylko sie przewraca
0
Xavi, pedro fuera
0
Nananana nanana ee ee lalala!
0
alves juz padaka
0
PANOWIE, nie oceniajmy pochopnie jak bedzie wygladalo ustawienie. To ze jest podane iz Cesc gra na dziewiatce to wcale nie musi byc prawda. Tak samo jak bylo z Milanem. Alves niby w obronie... gdzie gral? Wiec nie wykluczone ze Neymar bedzie poruszal sie w srodku a np. Iniesta bardziej skrzydlo, badz co badz Adriano bardzo wysoko.
0
Chce widziec twoja mine jak Song bedzie odchodzil z Barcelony
0
Czyli znow bedziemy ogladali jak przeciwnicy przewalaja Busiego ktory ma 30 w bicku? A nastepnie bedzie zwijal sie z bolu pol minuty...