1

"Gerard jest jednym z najlepszych stoperów na świecie". Taki tam żarcik na poprawienie humoru :)

1

mario, nie powiedzialbym ze odzyskala bo mecz rownie dobrze mogl zakonczyc sie remisem. Kuban i Valencia mieli swoje szanse, tyle ze nietoperze strzelily po katastrofalnym bledzie bramkarza co dalo im psychiczna przewage. Druga bramka z wolnego. Ale i tak sa nadzieje ze wreszcie zaczna grac na dobrym poziomie

1

To bardziej powinno podchodzic pod prawde anizeli ironie.

1

Panowie mam pytanie odnosnie strony blaugrana.pl. Jest możliwość znalezienia dalszych newsów i komentarzy tj. archwium? Bo komentarzy jest z 30 i wczesniej napisane znikaja (czy cos u mnie nie tak...), tak samo newsy. Z gory dziekuje za odpowiedz.

1

ich skutecznosc w meczu z szachtarem jak i dzis jest kompromitacja

1

szkoda tylko ze u nas rsss sie osmiesza. bedzie 0 punktow

1

RSSS bedzie 0 punktow na koniec ale wy sie cieszcie

1

mowilem ze rsss osmieszy la lige

0

bajern jak zwykle na farcie

0

pieprzone farty szwabskie

0

KARNY JUVE

0

A na nagrode zaslugiwal/uje bardziej Robben niz ten przeszczep. Arjen o wiele wiecej dal druzynie

0

Forster dziesiec razy lepszy i regularny nie to co ten bialy leb

0

HART TO RECZNIK I TYLE W TEMACIE

0

Jak mnie irytuje ten Tomek Drewno. Zawsze dolozy syrsko w najwazniejszym momencie a prawda taka ze drewno z niego straszne

0

No sie udalo.... 1:1

0

Kogo sprzedali? Wszyscy z podstawy zostali... jedynie illarramendi ktorego zastapil dobry zurutuza. Nie pisz jak sie nie znasz. Do tego Angel z Romy, slabo co?

0

rsss bedzie 0 punktow na koniec, nie ma to jak osmieszac la lige. Mowilem ze lepiej jakby inna druzyna weszla

0

Jak mozna ogladac Real? To juz musicie miec taka obsesje ze szok... Krystek strzelil to moze odejdziecie od transmisji

0

AHHAAHAHHAAHHGHAHAHAH chyba nie

0

no szkoda, szwabska prowadza

0

przeszczepem zaraz beda wszyscy sie jarac

0

ALEXIS > PEDRO (DREWNO)

0

Busquets to.kloda tylko sie przewraca

0

Xavi, pedro fuera

0

Nananana nanana ee ee lalala!

0

alves juz padaka

0

PANOWIE, nie oceniajmy pochopnie jak bedzie wygladalo ustawienie. To ze jest podane iz Cesc gra na dziewiatce to wcale nie musi byc prawda. Tak samo jak bylo z Milanem. Alves niby w obronie... gdzie gral? Wiec nie wykluczone ze Neymar bedzie poruszal sie w srodku a np. Iniesta bardziej skrzydlo, badz co badz Adriano bardzo wysoko.

0

Chce widziec twoja mine jak Song bedzie odchodzil z Barcelony

0

Czyli znow bedziemy ogladali jak przeciwnicy przewalaja Busiego ktory ma 30 w bicku? A nastepnie bedzie zwijal sie z bolu pol minuty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?