cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celeban nieudacznik
0
Szczesny swietny bramkarz, Welbeck kaleka
0
Ewy hahzjah
0
Off top: aahahahahah a nie mowilem, ze na fioletowej pojawi sie wypowiedz Xaviego? Jeszcze te komentarze redakcji o Neymarowych symulacjach, hahahah. Whatis, slabe bydlo, co? :)
0
Ebwelle & Traore = przyszli skrzydlowi Barcelony
0
Gdzie wspomnialem ze Ronaldo jest gorszy? Tylko mu tlumacze ze tutaj nie hejtuja juz tak CR. Nie to co na fioletowej
0
Nie piszesz o nas kibicach, ale o klubie. Z nutka ironii, z podtekstami. Tak jak o Pique czy znow bedzie tweetowal o sedziach. A bydlo? Cjhodzilo o twoich kompanow, zreszta napisalem wyzej
0
I pisze bydlo a jak mam nazywac? Tutaj stereotyp ze Ronaldo to ped.. czczy co tam jeszcze minelo. Czasem desperaci tylko to powtarzaja. I doceniamy CR. A u was? "I tak wiadomo kto wygra ZP", "przekupiona nagroda", "uefalona", sedziowie pomagaja, steryd, hormon itp itd. Mam podstawy do nazywania rzeczy po imieniu.
0
No w ogole nie napisalem prawdy. Nigdy nie piszecie o sedziach i Barcelonie? :) jeszcze twoje wpisy na fioletowej, nadajesz na nas a tu ze taki dobry i obiektowny kibic
0
Whatisku, Real wykladal ponoc ze 100 mln ale Brazylijczyk nie wybral kasy i medialnosci. Czekajcie na kolejne okienko, tylko zeby kogoskupic za gruby hajs - styl Realu
0
Ciekawe kiedy na rm.pl pojawi sie ta wypowiedz. Oczywiscie podkoloryzowana jak to zwykle bywa u bydla.
0
Fajnie jakby pelnil role Pinto, ktory moze zostac trenerem bramkarzy
0
cieciuch: Pedro nie ma papierow na gre w Barcelonie
0
No a co myslales? Dka kibicow realu najciekawsze jest okienko transferowe i fifa. Ciagle transfery, nic sie nie zmienilo. Tam nikt nawet meczy nie oglada, zero zycia.
0
Jak nie gra jak wczoraj biegal po boisku? Znawca..
0
Na Sampera nawet niech nie patrzy. Co innego na Espinose, ktory jest sredniakiem.
0
Nie gra tak od wczoraj. To juz dobre dwa sezony gra katastrofalnie, wiec nie dziwne ze ludzie sie czepiaja.
0
Kazda wymowka dobra dla beznadziejnej gry. Rozumiem ze sie zkontuzjowal wtedy co bialoruski kopacz go osmieszyl?
0
Traore zamiast Romana. Miedzy nimi jest niebo a ziemia
0
Ale fart Deportivo..
0
Adama Traore jest swietny! Wiecej powolan do Barcy B (jest juz w drugiej ekipie czy w Juvenilu?)
0
Despite transfer talks with Arsenal, Victor Valdes would now be close to accepting Monaco's offer to join them next season. [sunday times]
0
Od kiedy pique filarem druzyny? Jak go wczoraj bialoruscy kopacze objezdzali, ze powinien wyleciec z boiska..
0
no, u was tez dobre jak kaka czy bele
0
Ta pokazal co umie w meczu z Apollonem. Mecz na jego konto, wczoraj zyciowka i sie jaraj
0
Zalosne rezerwy, juz 0:1. Oby nikt nie przeszedl z obrony do pierwszej druzyny bo defensywa jest FATALNA
0
Moglby przyjsc za darmo, moglby byc kolejna alternatywa, ale i tak januszom nie pasuje bo jest stary... Znajdzcie mi dobrego, mlodego ktory chcialby siedziec na lawce. Poza tym Niemiec jest strasznie skuteczny. Chcecie pokonywac autobusy czy znow pozniej beczec?
0
Zazdroscic mu, ze jest drewniany?
0
Lewy dramat
0
Wojtkowiak anty-pilkarz
To samo peszko