0

Celeban nieudacznik

0

Szczesny swietny bramkarz, Welbeck kaleka

0

Ewy hahzjah

0

Off top: aahahahahah a nie mowilem, ze na fioletowej pojawi sie wypowiedz Xaviego? Jeszcze te komentarze redakcji o Neymarowych symulacjach, hahahah. Whatis, slabe bydlo, co? :)

0

Ebwelle & Traore = przyszli skrzydlowi Barcelony

0

Gdzie wspomnialem ze Ronaldo jest gorszy? Tylko mu tlumacze ze tutaj nie hejtuja juz tak CR. Nie to co na fioletowej

0

Nie piszesz o nas kibicach, ale o klubie. Z nutka ironii, z podtekstami. Tak jak o Pique czy znow bedzie tweetowal o sedziach. A bydlo? Cjhodzilo o twoich kompanow, zreszta napisalem wyzej

0

I pisze bydlo a jak mam nazywac? Tutaj stereotyp ze Ronaldo to ped.. czczy co tam jeszcze minelo. Czasem desperaci tylko to powtarzaja. I doceniamy CR. A u was? "I tak wiadomo kto wygra ZP", "przekupiona nagroda", "uefalona", sedziowie pomagaja, steryd, hormon itp itd. Mam podstawy do nazywania rzeczy po imieniu.

0

No w ogole nie napisalem prawdy. Nigdy nie piszecie o sedziach i Barcelonie? :) jeszcze twoje wpisy na fioletowej, nadajesz na nas a tu ze taki dobry i obiektowny kibic

0

Whatisku, Real wykladal ponoc ze 100 mln ale Brazylijczyk nie wybral kasy i medialnosci. Czekajcie na kolejne okienko, tylko zeby kogoskupic za gruby hajs - styl Realu

0

Ciekawe kiedy na rm.pl pojawi sie ta wypowiedz. Oczywiscie podkoloryzowana jak to zwykle bywa u bydla.

0

Fajnie jakby pelnil role Pinto, ktory moze zostac trenerem bramkarzy

0

cieciuch: Pedro nie ma papierow na gre w Barcelonie

0

No a co myslales? Dka kibicow realu najciekawsze jest okienko transferowe i fifa. Ciagle transfery, nic sie nie zmienilo. Tam nikt nawet meczy nie oglada, zero zycia.

0

Jak nie gra jak wczoraj biegal po boisku? Znawca..

0

Na Sampera nawet niech nie patrzy. Co innego na Espinose, ktory jest sredniakiem.

0

Nie gra tak od wczoraj. To juz dobre dwa sezony gra katastrofalnie, wiec nie dziwne ze ludzie sie czepiaja.

0

Kazda wymowka dobra dla beznadziejnej gry. Rozumiem ze sie zkontuzjowal wtedy co bialoruski kopacz go osmieszyl?

0

Traore zamiast Romana. Miedzy nimi jest niebo a ziemia

0

Ale fart Deportivo..

0

Adama Traore jest swietny! Wiecej powolan do Barcy B (jest juz w drugiej ekipie czy w Juvenilu?)

0

Despite transfer talks with Arsenal, Victor Valdes would now be close to accepting Monaco's offer to join them next season. [sunday times]

0

Od kiedy pique filarem druzyny? Jak go wczoraj bialoruscy kopacze objezdzali, ze powinien wyleciec z boiska..

0

no, u was tez dobre jak kaka czy bele

0

Ta pokazal co umie w meczu z Apollonem. Mecz na jego konto, wczoraj zyciowka i sie jaraj

0

Zalosne rezerwy, juz 0:1. Oby nikt nie przeszedl z obrony do pierwszej druzyny bo defensywa jest FATALNA

0

Moglby przyjsc za darmo, moglby byc kolejna alternatywa, ale i tak januszom nie pasuje bo jest stary... Znajdzcie mi dobrego, mlodego ktory chcialby siedziec na lawce. Poza tym Niemiec jest strasznie skuteczny. Chcecie pokonywac autobusy czy znow pozniej beczec?

0

Zazdroscic mu, ze jest drewniany?

0

Lewy dramat

0

Wojtkowiak anty-pilkarz
To samo peszko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?