cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie prawda, kibice Realu wiedza lepiej!
0
Tez mnie to dziwi, ze nasi "kibice" pisza o Ronaldo zelek czy inne widzimisie a Xavi ma beton zelu na glowie i ani slowa. Troche obiektywizmu.
0
Twoj trolling jest tak zalosny ze az smieszny :)
0
Nie przesadzajmy, bo w wiekszosci "zlego" robili z niego media. Prawda jest taka, ze Ronaldo jak i Messi to rowni goscie.
0
Kara karą, ale nie bądźmy drugim rm.pl, gdzie tylko wstawiają newsy żeby powrzucać na Barcelone... Wczoraj El Fujarek wstawil 4 newsy pod rzad z wypowiedziami naszych i wszedzie był jad. Dostanie kare to dostanie, nie to nie, ale nie wrzucajmy tego na nasza strone. Nie znizajmy sie do poziomu fioletowej.
0
JA ZA MONACO :P wszedzie na odwrot
0
Niestety zalosne P$G juz remisuje, pewnie jeszcze wpakuja 3
0
atleti 5
villa 3
0
Kiedys mi dali w plemionach bana do 2032 roku :D
0
Tak, ban. Tacy admini.
Riposta jakiegos kolesia tez dobra
"Jarek zapisz sie do komisji macierewicza z tymi swoimi teoriami spiskowymi ..."
0
martinez_rm - BAN (przeklinanie, obrażanie redaktora) 12 lat
Jeszcze ten tekst El Fujarka, ahhahah nie moge, jaki klub - tacy kibice..
0
4:0, cholera... Costa
0
Villa drugi gol!!
0
''weszlem'' - ale razi...
0
Atletico 2:0. Villa wypunktowal!!
0
Atletico - Betis i Porto - Sporting. Dwa fajne mecze na internecie ogladam i podglosnic na N'ce Saint Etienne - PSG. Masakra ;p
0
Dla Castilli strzelił dziś Franco, w przyrodzie nic nie ginie :)
0
Nie wiem co to za druzyna athetico, ale wiem, że Atletico gra dzisiaj o 21.
0
Jakie irytujace jest to podwinanie spodenek przez Alexisa czy Puyola. Co oni bawia sie w Ronaldo?
0
Za slaby obronca, wyprowadza dobrze pilke ale w defensywie jest beznadziejny. Nawet komentatorzy to potwierdzili. Cos nie tak znawco?
0
messiah, lepiej tego nie czytaj
0
I czym sie roznia cfelsaki od realu? Niczym obie druzyny maja takiego samego farta.
Obie druzyny to rzadki stolec, dlatego tak plyna.
0
cfelsaki
0
slaby
0
Naucza sie ich kibice szaczunku do Barcelony to ja do Milanu, a dotad bede sie cieszyl z ich porazek :)
0
hahahahah milan
0
Byl lament i rzucanie miesem, ale na nasza gre i bezsilnosc. A nie na sedziow, czyli to co wy tylko robicie. Nie patrzycie nawet na to czy gracie beznadziejnie, ale wyliczacie bledy sedziego. Nie tedy droga
0
To juz robi sie nudne. Od 11/12 ciagle te same porownania po czyjejs wpadce. W madrycie -5, w Barcelonie -3 itp itd. Malo smieszne te temperaturki sie zrobily.
0
A tutaj japka El Fujarka jakby ktos chcial zobaczyc haha:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/25439/eljarekeuro_1.jpg
0
"przegryw" hahahahahahaha to na pewno ten pleb SevFCB. Nie chcial sie zdemaskowac, ze jest kibicem mierd to komentuje z innego konta, co za czlowiek..