0

Nie prawda, kibice Realu wiedza lepiej!

0

Tez mnie to dziwi, ze nasi "kibice" pisza o Ronaldo zelek czy inne widzimisie a Xavi ma beton zelu na glowie i ani slowa. Troche obiektywizmu.

0

Twoj trolling jest tak zalosny ze az smieszny :)

0

Nie przesadzajmy, bo w wiekszosci "zlego" robili z niego media. Prawda jest taka, ze Ronaldo jak i Messi to rowni goscie.

0

Kara karą, ale nie bądźmy drugim rm.pl, gdzie tylko wstawiają newsy żeby powrzucać na Barcelone... Wczoraj El Fujarek wstawil 4 newsy pod rzad z wypowiedziami naszych i wszedzie był jad. Dostanie kare to dostanie, nie to nie, ale nie wrzucajmy tego na nasza strone. Nie znizajmy sie do poziomu fioletowej.

0

JA ZA MONACO :P wszedzie na odwrot

0

Niestety zalosne P$G juz remisuje, pewnie jeszcze wpakuja 3

0

atleti 5
villa 3

0

Kiedys mi dali w plemionach bana do 2032 roku :D

0

Tak, ban. Tacy admini.
Riposta jakiegos kolesia tez dobra
"Jarek zapisz sie do komisji macierewicza z tymi swoimi teoriami spiskowymi ..."

0

martinez_rm - BAN (przeklinanie, obrażanie redaktora) 12 lat
Jeszcze ten tekst El Fujarka, ahhahah nie moge, jaki klub - tacy kibice..

0

4:0, cholera... Costa

0

Villa drugi gol!!

0

''weszlem'' - ale razi...

0

Atletico 2:0. Villa wypunktowal!!

0

Atletico - Betis i Porto - Sporting. Dwa fajne mecze na internecie ogladam i podglosnic na N'ce Saint Etienne - PSG. Masakra ;p

0

Dla Castilli strzelił dziś Franco, w przyrodzie nic nie ginie :)

0

Nie wiem co to za druzyna athetico, ale wiem, że Atletico gra dzisiaj o 21.

0

Jakie irytujace jest to podwinanie spodenek przez Alexisa czy Puyola. Co oni bawia sie w Ronaldo?

0

Za slaby obronca, wyprowadza dobrze pilke ale w defensywie jest beznadziejny. Nawet komentatorzy to potwierdzili. Cos nie tak znawco?

0

messiah, lepiej tego nie czytaj

0

I czym sie roznia cfelsaki od realu? Niczym obie druzyny maja takiego samego farta.

Obie druzyny to rzadki stolec, dlatego tak plyna.

0

cfelsaki

0

slaby

0

Naucza sie ich kibice szaczunku do Barcelony to ja do Milanu, a dotad bede sie cieszyl z ich porazek :)

0

hahahahah milan

0

Byl lament i rzucanie miesem, ale na nasza gre i bezsilnosc. A nie na sedziow, czyli to co wy tylko robicie. Nie patrzycie nawet na to czy gracie beznadziejnie, ale wyliczacie bledy sedziego. Nie tedy droga

0

To juz robi sie nudne. Od 11/12 ciagle te same porownania po czyjejs wpadce. W madrycie -5, w Barcelonie -3 itp itd. Malo smieszne te temperaturki sie zrobily.

0

A tutaj japka El Fujarka jakby ktos chcial zobaczyc haha:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/25439/eljarekeuro_1.jpg

0

"przegryw" hahahahahahaha to na pewno ten pleb SevFCB. Nie chcial sie zdemaskowac, ze jest kibicem mierd to komentuje z innego konta, co za czlowiek..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?