cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pedro geju
0
To chyba juz przesadzone ze Messi nie dostanie ZP. Ktos sie jeszcze nie zgodzi? Teraz gdzies do grudnia i jednym miesiacem nic nie nadciagnie. To koniec walki o ZP
0
neymar glowa w srodek omg, naucz sie strzelac glowa
0
To wlasnie ta wasza genialna obrona od poczatku sezonu. Prawda boli, San Valdes nas ratuje...
0
To wlasnie ta wasza genialna obrona od poczatku sezonu. Prawda boli, Valdes nas ratuje..
0
Neymar skoncz pajacowac
0
Pedro niezle jak narazie
0
BARTRA!!!
2
CZEMU NIE STRZELA NEYMAR tylko szuka Messiego ? Toz to chore sie robi..
2
Jak sie ma slaba psyche to moze zdenerwowac. Zapraszam do psychologa
2
Ogladacie Juve poki co? Reina bardzo dobrze broni ostatnio, jak najbardziej TAK na drugiego bramkarza :)
2
Zgadza sie, Getafe w gazie
2
Dlaczego wiekszosc jest za Atleti? Jakby nie patrzec to nasz rywal w walce o mistrza. Rozumiem ze byloby ciekawiej ale chyba w koncu chcemy by Barca byla jak najdluzejj na fotelu lidera, a np w przypadku dzisiejszego remisu spadamy od ponad roku z 1 miejsca. Jeden remis nie zaszkodzi gosciom, dalej niech wygrywaja ale co najmniej 3 punkty straty :)
0
villarreal!!!!!!!!
2
DUKIC WYPAD Z TEJ VALENCII NIE NISZCZ KLUBU
2
cztelnik, podaj strzelcow i sklady to moze obejrze. Zapomnialem obejrzec poprzedni mecz a lubie afrykanska lige
2
czytelnik, podaj sklady
2
Teraz za udzial w LM dostaje sie o mln wiecej niz wygranie LE.
0
Co wy z tym Juanfranem Betisu? On jest przecietny. Chyba pomyliliscie go z tym prawym obronca Atletico tez Juanfranem (dostawal powolania do reprezentacji).
2
Tottenham drastycznie slaby w tym sezonie. 10 meczów, 9 bramek. I to pewnie wiekszosc z karnych.. a jesli sie nie myle to wydali najwiecej w Europie na transfery
2
Tez mialem sen ze przegramy, tylko ze 2:5 ^^ Po prostu koszmar
2
Ty i twoje teorie spiskowe :)
2
Wszyscy chca manit i goli Leo a mnie usatysfakcjonuje skromna wygrana. Mimo ze sa na ostatnim miejscu w tabeli nie musza wcale zle grac. W kazdej chwili moga odpalic
2
Zubi oczywiscie nic nie robi, darmozjad jeden
2
to nie koncert zyczen :)
2
a w dupie to mam
2
N2o to typowy hejter Realu i Ronaldo. Czasem masz racje, ale teraz pojechales po bandzie, Ronaldo zasluguje na ZP.
2
Mu chodzi tylko o taka sytuacje wiec wyluzuj bo i tak nie bedzie jak napisal. Ale jesli kiedys mialo tak byc to bym wolal pierwsza opcje. To by oznaczalo, ze naszych paru bylo najlepszych co prawie sie rowna ze rzadzilismy w Europie. A Messi i tak ma duzo pilek..
2
I jeszcze jedno: jak CeErek nie strzelal na poczatku rozgrywek, gdzie mial jedna bramke na bodaj 4 mecze to nikt nie pisal o kryzysie. A o Messim zaczyna sie jak nie strzeli w dwoch meczach. To kolejna rzecz pokazujaca wyzszosc Argentynczyka, wymagania sa od niego wieksze, nie musze chyba pisac co sie z tym wiaze.
2
O takich tuzach jak Dmytro czy Hleb nie trzeba wspominac, bo takich tuzow futbolu sie nie zapomina :)) Ich numery powinny byc zastrzezone