0

pedro geju

0

To chyba juz przesadzone ze Messi nie dostanie ZP. Ktos sie jeszcze nie zgodzi? Teraz gdzies do grudnia i jednym miesiacem nic nie nadciagnie. To koniec walki o ZP

0

neymar glowa w srodek omg, naucz sie strzelac glowa

0

To wlasnie ta wasza genialna obrona od poczatku sezonu. Prawda boli, San Valdes nas ratuje...

0

To wlasnie ta wasza genialna obrona od poczatku sezonu. Prawda boli, Valdes nas ratuje..

0

Neymar skoncz pajacowac

0

Pedro niezle jak narazie

0

BARTRA!!!

2

CZEMU NIE STRZELA NEYMAR tylko szuka Messiego ? Toz to chore sie robi..

2

Jak sie ma slaba psyche to moze zdenerwowac. Zapraszam do psychologa

2

Ogladacie Juve poki co? Reina bardzo dobrze broni ostatnio, jak najbardziej TAK na drugiego bramkarza :)

2

Zgadza sie, Getafe w gazie

2

Dlaczego wiekszosc jest za Atleti? Jakby nie patrzec to nasz rywal w walce o mistrza. Rozumiem ze byloby ciekawiej ale chyba w koncu chcemy by Barca byla jak najdluzejj na fotelu lidera, a np w przypadku dzisiejszego remisu spadamy od ponad roku z 1 miejsca. Jeden remis nie zaszkodzi gosciom, dalej niech wygrywaja ale co najmniej 3 punkty straty :)

0

villarreal!!!!!!!!

2

DUKIC WYPAD Z TEJ VALENCII NIE NISZCZ KLUBU

2

cztelnik, podaj strzelcow i sklady to moze obejrze. Zapomnialem obejrzec poprzedni mecz a lubie afrykanska lige

2

czytelnik, podaj sklady

2

Teraz za udzial w LM dostaje sie o mln wiecej niz wygranie LE.

0

Co wy z tym Juanfranem Betisu? On jest przecietny. Chyba pomyliliscie go z tym prawym obronca Atletico tez Juanfranem (dostawal powolania do reprezentacji).

2

Tottenham drastycznie slaby w tym sezonie. 10 meczów, 9 bramek. I to pewnie wiekszosc z karnych.. a jesli sie nie myle to wydali najwiecej w Europie na transfery

2

Tez mialem sen ze przegramy, tylko ze 2:5 ^^ Po prostu koszmar

2

Ty i twoje teorie spiskowe :)

2

Wszyscy chca manit i goli Leo a mnie usatysfakcjonuje skromna wygrana. Mimo ze sa na ostatnim miejscu w tabeli nie musza wcale zle grac. W kazdej chwili moga odpalic

2

Zubi oczywiscie nic nie robi, darmozjad jeden

2

to nie koncert zyczen :)

2

a w dupie to mam

2

N2o to typowy hejter Realu i Ronaldo. Czasem masz racje, ale teraz pojechales po bandzie, Ronaldo zasluguje na ZP.

2

Mu chodzi tylko o taka sytuacje wiec wyluzuj bo i tak nie bedzie jak napisal. Ale jesli kiedys mialo tak byc to bym wolal pierwsza opcje. To by oznaczalo, ze naszych paru bylo najlepszych co prawie sie rowna ze rzadzilismy w Europie. A Messi i tak ma duzo pilek..

2

I jeszcze jedno: jak CeErek nie strzelal na poczatku rozgrywek, gdzie mial jedna bramke na bodaj 4 mecze to nikt nie pisal o kryzysie. A o Messim zaczyna sie jak nie strzeli w dwoch meczach. To kolejna rzecz pokazujaca wyzszosc Argentynczyka, wymagania sa od niego wieksze, nie musze chyba pisac co sie z tym wiaze.

2

O takich tuzach jak Dmytro czy Hleb nie trzeba wspominac, bo takich tuzow futbolu sie nie zapomina :)) Ich numery powinny byc zastrzezone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?