2

3-5 i niech ktos powie, ze w PL jest taktyka a nie bieganie w ta i spowrotem

2

NO I CZEGO BECZELISCIE ZE CESC BEDZIE GRAL W ATAKU? CO ZA LUDZIE

0

ale cudownie podanie xaviego :)

2

Od tego ze w srode gramy mecz w CDR (i przydaloby sie go wysoko wygrac) a 3 dni pozniej z Atletico. Nastepne jest ciezki terminarz, ale widze ze wiesz lepiej, wiec zglos sie do sztabu Barcy

2

Dobrze, niech Neymar odpocznie :)

0

jak dostanie druga zolta to tak

2

mozna go zastapic, ale trzeba miec na uwadze ze jest w formie i bardzo dobrze gra, a alderwierd (czy jakos tak) ktory go bedzie zastepowal nie prezentuje sie tak dobrze

2

spam.

0

Jak cos to chcialbym aby pomogl Valencii, mysle ze by sie tam odnalazl

0

Minus dla Redakcji za pisanie o bzdurach.

0

Najlepiej byloby gdyby zagral VV i tak pewnie sie stanie. Bo jesli zagralby Pinto to i z Getafe, bo dla niego zarezerwowany jest PK. A Valdes od razu na Atletico? Bez sensu. Nie widze innej opcji jak Victor z Elche.

0

Nigdy nie zapomne jego strzalu, geniusz! Mam nadzieje, ze odbuduje sie w Porto i zostanie tam :)

0

Uuu ;/ niech wraca do zdrowia

0

czas wrocic na fioletowa :)

0

Nie wiem czy Mourarz tak na niego podzialal czy co, ale strasznie chamsko sie zachowywal. Ten faul na Suarezie to juz w ogole. Sportowo tez juz spadl, marnowac tyle setek to nie wypada w Barcelonie B.

0

Statystyki w LM (jak na Barcelone) beznadziejne...

0

Mecz z Milanem i zatrudnienie Martino (moglismy trafic o wiele gorzej, a mamy super trenera).

0

Ale bojan ich jedzie

0

katalonia przegrywa z przyladkiem ahha

0

http://www.rojadirecta.me/goto/lasaladeportiva2.blogspot.com.es/
Transmisja do meczu Katalonia - jakis przyladek

0

a dla mnie twoja ortografia

0

Jezdzil na nartach i podobno po przewroceniu uderzył głowa w kamien

0

slyszeliscie ze schumacher w krytycznym stanie po wypadku?

0

Szkoda, cwelsy juz prowadza

0

Madryt da w lape i po sprawie

0

"Gerardo Martino wyraźnie brakuje swobody działań i stojącego za tym zaufania Zarządu. Szuka rozwiązań i znajduje je (chęć sprowadzenia obrońcy, transfer wysokiego napastnika w kwiecie wieku i niskiej cenie), lecz brak mu sojuszników. Analizując (dementi) zapowiedzi transferów, klub nie pozwala Argentyńczykowi rozwinąć na ławce skrzydeł. Z poparciem nie spieszą się kibice. W reakcjach prasy trudno szukać sympatii." - CAŁA PRAWDA, Zarząd sobie leci w kulki.

0

Pod wodza Eusebio nikt sie nie rozwija i taka jest prawda.

0

Fajny wywiad. Co do tytulu to ja sie po czesci zgadzam z ta opinia. Nie raz mam wrazenie, ze nie chce sie Fabsowi biegac czy cos w tym stylu. A jego motoryka, szybkosc jest dramatyczna. Oby to tylko przypuszczenia w rzeczywistosci bylo zgola inaczej.

0

niech gra na niezlym poziomie, nie hoduje wasa to i moze do konca kariery zostac

0

Ci katarczycy sa nie powazni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?