cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
3-5 i niech ktos powie, ze w PL jest taktyka a nie bieganie w ta i spowrotem
2
NO I CZEGO BECZELISCIE ZE CESC BEDZIE GRAL W ATAKU? CO ZA LUDZIE
0
ale cudownie podanie xaviego :)
2
Od tego ze w srode gramy mecz w CDR (i przydaloby sie go wysoko wygrac) a 3 dni pozniej z Atletico. Nastepne jest ciezki terminarz, ale widze ze wiesz lepiej, wiec zglos sie do sztabu Barcy
2
Dobrze, niech Neymar odpocznie :)
0
jak dostanie druga zolta to tak
2
mozna go zastapic, ale trzeba miec na uwadze ze jest w formie i bardzo dobrze gra, a alderwierd (czy jakos tak) ktory go bedzie zastepowal nie prezentuje sie tak dobrze
2
spam.
0
Jak cos to chcialbym aby pomogl Valencii, mysle ze by sie tam odnalazl
0
Minus dla Redakcji za pisanie o bzdurach.
0
Najlepiej byloby gdyby zagral VV i tak pewnie sie stanie. Bo jesli zagralby Pinto to i z Getafe, bo dla niego zarezerwowany jest PK. A Valdes od razu na Atletico? Bez sensu. Nie widze innej opcji jak Victor z Elche.
0
Nigdy nie zapomne jego strzalu, geniusz! Mam nadzieje, ze odbuduje sie w Porto i zostanie tam :)
0
Uuu ;/ niech wraca do zdrowia
0
czas wrocic na fioletowa :)
0
Nie wiem czy Mourarz tak na niego podzialal czy co, ale strasznie chamsko sie zachowywal. Ten faul na Suarezie to juz w ogole. Sportowo tez juz spadl, marnowac tyle setek to nie wypada w Barcelonie B.
0
Statystyki w LM (jak na Barcelone) beznadziejne...
0
Mecz z Milanem i zatrudnienie Martino (moglismy trafic o wiele gorzej, a mamy super trenera).
0
Ale bojan ich jedzie
0
katalonia przegrywa z przyladkiem ahha
0
http://www.rojadirecta.me/goto/lasaladeportiva2.blogspot.com.es/
Transmisja do meczu Katalonia - jakis przyladek
0
a dla mnie twoja ortografia
0
Jezdzil na nartach i podobno po przewroceniu uderzył głowa w kamien
0
slyszeliscie ze schumacher w krytycznym stanie po wypadku?
0
Szkoda, cwelsy juz prowadza
0
Madryt da w lape i po sprawie
0
"Gerardo Martino wyraźnie brakuje swobody działań i stojącego za tym zaufania Zarządu. Szuka rozwiązań i znajduje je (chęć sprowadzenia obrońcy, transfer wysokiego napastnika w kwiecie wieku i niskiej cenie), lecz brak mu sojuszników. Analizując (dementi) zapowiedzi transferów, klub nie pozwala Argentyńczykowi rozwinąć na ławce skrzydeł. Z poparciem nie spieszą się kibice. W reakcjach prasy trudno szukać sympatii." - CAŁA PRAWDA, Zarząd sobie leci w kulki.
0
Pod wodza Eusebio nikt sie nie rozwija i taka jest prawda.
0
Fajny wywiad. Co do tytulu to ja sie po czesci zgadzam z ta opinia. Nie raz mam wrazenie, ze nie chce sie Fabsowi biegac czy cos w tym stylu. A jego motoryka, szybkosc jest dramatyczna. Oby to tylko przypuszczenia w rzeczywistosci bylo zgola inaczej.
0
niech gra na niezlym poziomie, nie hoduje wasa to i moze do konca kariery zostac
0
Ci katarczycy sa nie powazni?