cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Woow Denis ;o
0
Niestety, jest.
0
Widzieliście jak przetłumaczyli na fioletowej? Tamci redaktorzy ogarniają co nieco hiszpański / angielski?
0
Dobrze, niech Liverpool wygra ligę. Jedyna drużyna, którą szanuje w Premiershit.
0
Po raz kolejny zostaje obalona teza, że w PL grają twardziele i nie symulują. Ale niech propaganda "najlepszej ligi świata" trwa dalej.
0
To będzie taka niespodzianka Zubiego.
0
Dam minusa, bo porównanie bez sensu. W końcu każdy jest lepszy od Zubiego.
0
Zjarany Mou.
0
Ktoś z zarządu jest niekompetentny? Nie ktoś tylko wszyscy. Dosłownie. Fausy, Zubi i inne Roselle to ta sama bajka, zakłamani ludzie.
0
Widzę, że Wy dalej macie klapki na oczach i myślicie, że zarząd nie robi wałków, tylko wszyscy się uwzięli...
0
0
Dziekujemy, panie Rosell.
0
Akurat ostatnio ogarneli sie. Jak nas przejmowal to dzieciaki plakaly, ze chca trenera z autorytetem i nic z tego nie bedzie.
0
" Każdy z nich ma duży potencjał są możliwą przyszłością Blaugrany"...no, ale właśnie przy Eusebio to mało kto się rozwija, nie mówiąc - nikt.
0
Mam nadzieje, ze tym razem tez znajda sie w Final Four. Oby Vive Targi tez :)
0
By zadbał o siebie... w końcu reprezentuje nasz klub.
0
Lahoz i Mallenco to niezrownowazeni sedziowie. Precz z nimi jak najdalej od tej ligi.
0
Dramat co ci idioci zadaja pytania... az szkoda na niektore odpowiadac.
0
na zasłużonym urlopie
0
...są Twoje komentarze.
0
Raki-Tiki-Tić
0
Song na rownym poziomie? Geble jak Ciebie szanuje to teraz bredzisz jak Miki. Song jest bardzo dobrym pilkarzem... ale nie dla Barcelony. Podanie do boku / tylu to i ja moge wykonac.
0
Gdybys ogladal mecz to nie napisalbys, ze zadyszka tylko sedziowie im zabrali 3 punkty. No ale kibic "niedzielny" patrzy tylko na wynik.
0
Odpowiedz adekwatna do poziomu prezentowanego przez halowcow.
0
Nie od dzis wiemy, ze jestes fanatykiem fioletowych wiec wracaj swietowac na swoja strone.
P.S Ladna bramka
0
Nie wytrzymam z tymi pajacami bialymi. Juz ukradli bramke gosciom w 2 minucie i teraz dostaja bramke z dupy, masakra
0
Tam byl spalony?
0
Akurat do Pique to ostatnio mozna miec najmniej zarzutow. Ogarnal sie po fatalnym okresie i teraz jest naszym najlepszym obronca / zawodnikiem w druzynie.
0
A co mogl zrobic? Pod wodza Eusebio nikt sie nie rozwinie, tym bardziej Gomez.
0
Mascherano 4? Żarty sobie robicie? Bardziej sabotować niż Argentyńczyk wczoraj się nie da. Przez niego mogliśmy wylecieć z CDR, a Pan Pomocnik powinien wylecieć w pierwszej połowie. Katastrofa.