0

Woow Denis ;o

0

Niestety, jest.

0

Widzieliście jak przetłumaczyli na fioletowej? Tamci redaktorzy ogarniają co nieco hiszpański / angielski?

0

Dobrze, niech Liverpool wygra ligę. Jedyna drużyna, którą szanuje w Premiershit.

0

Po raz kolejny zostaje obalona teza, że w PL grają twardziele i nie symulują. Ale niech propaganda "najlepszej ligi świata" trwa dalej.

0

To będzie taka niespodzianka Zubiego.

0

Dam minusa, bo porównanie bez sensu. W końcu każdy jest lepszy od Zubiego.

0

Zjarany Mou.

0

Ktoś z zarządu jest niekompetentny? Nie ktoś tylko wszyscy. Dosłownie. Fausy, Zubi i inne Roselle to ta sama bajka, zakłamani ludzie.

0

Widzę, że Wy dalej macie klapki na oczach i myślicie, że zarząd nie robi wałków, tylko wszyscy się uwzięli...

0

0

Dziekujemy, panie Rosell.

0

Akurat ostatnio ogarneli sie. Jak nas przejmowal to dzieciaki plakaly, ze chca trenera z autorytetem i nic z tego nie bedzie.

0

" Każdy z nich ma duży potencjał są możliwą przyszłością Blaugrany"...no, ale właśnie przy Eusebio to mało kto się rozwija, nie mówiąc - nikt.

0

Mam nadzieje, ze tym razem tez znajda sie w Final Four. Oby Vive Targi tez :)

0

By zadbał o siebie... w końcu reprezentuje nasz klub.

0

Lahoz i Mallenco to niezrownowazeni sedziowie. Precz z nimi jak najdalej od tej ligi.

0

Dramat co ci idioci zadaja pytania... az szkoda na niektore odpowiadac.

0

na zasłużonym urlopie

0

...są Twoje komentarze.

0

Raki-Tiki-Tić

0

Song na rownym poziomie? Geble jak Ciebie szanuje to teraz bredzisz jak Miki. Song jest bardzo dobrym pilkarzem... ale nie dla Barcelony. Podanie do boku / tylu to i ja moge wykonac.

0

Gdybys ogladal mecz to nie napisalbys, ze zadyszka tylko sedziowie im zabrali 3 punkty. No ale kibic "niedzielny" patrzy tylko na wynik.

0

Odpowiedz adekwatna do poziomu prezentowanego przez halowcow.

0

Nie od dzis wiemy, ze jestes fanatykiem fioletowych wiec wracaj swietowac na swoja strone.
P.S Ladna bramka

0

Nie wytrzymam z tymi pajacami bialymi. Juz ukradli bramke gosciom w 2 minucie i teraz dostaja bramke z dupy, masakra

0

Tam byl spalony?

0

Akurat do Pique to ostatnio mozna miec najmniej zarzutow. Ogarnal sie po fatalnym okresie i teraz jest naszym najlepszym obronca / zawodnikiem w druzynie.

0

A co mogl zrobic? Pod wodza Eusebio nikt sie nie rozwinie, tym bardziej Gomez.

0

Mascherano 4? Żarty sobie robicie? Bardziej sabotować niż Argentyńczyk wczoraj się nie da. Przez niego mogliśmy wylecieć z CDR, a Pan Pomocnik powinien wylecieć w pierwszej połowie. Katastrofa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?