cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ty kto? Wróżbita Maciej? Podaj jakieś argumenty, że będzie, bo jakoś mi się to nie widzi. Póki co mało pokazuje. Ok, strzelił w obecnym sezonie te 7 bramek, ale jego gra i tak nie powala. Poprzedni sezon słaby. Chyba mogę wymagać więcej od zawodnika za 100 baniek?
1
Sponsorów można znaleźć normalnych, za normalne pieniędze. A my sprzedajemy się brudasom za śmieszne 30mln rocznie, już na stadion nawet nam wbili. A co to za problem zrobić transfer bez afer podatkowych? Tylko u nas takie rzeczy z kretynami siedzącymi u sterów. Idź spać, bo bredzisz.
1
Jak to? Czczony na tej stronie Barto kłamał? Niemożliwe!
5
Przecież to było wiadome od początku, jedynie łebki na fcbarca.com wierzyły, że Barca kupiła go za 57mln. Mamy chucherko, łamiące się, symulujące za 100mln, hura!
2
Hahahahah, ale beka z Brazoli. Juz wczesniej powinien byc karny dla Argentyny a ci przy kolejnym faulu jak zwykle sie kloca. Gardze tym narodem.
0
hhahahahahaha pedritto
0
Jufe bardziej tam drukuje niż real mou 11/12.
0
Jaki gol Eibar :OO
1
Marsylia już 1:0, co mają formę z Bielsą to nie mam pytań. Mogliby tam majstra ugrać :)
0
Szkoda, że dopiero teraz zaczęli cisnąć :/
47
Valencia gra super, mam nadzieję, że powalczy o wicemistrza z Realem i Atletico :D
0
HAahhahaha ale Tello zwalil. Precz z nim, oddać za darmo.
7
Różnica bramek taka sama, ale Valencia więcej strzeliła, więc jest liderem, takie są zasady.
0
Valencia od początku sezonu gra bardzo fajnie. Nie obrażę się jeśli strzelą jeszcze tą jedną i wsuną się na fotel lidera, zasługują. Może to da kopa naszym piłkarzom.
0
mózg rozyebany, piłeś - nie pisz
0
Ależ dzisiaj Pedritto zasuwa, wrócił stary dobry Rodriguez.
1
Bo nie wygląda jak niedożywiony Neymar? Bez przesady.
1
Na fcbarca.com w komentarzach.
12
Haliliović już pokazał więcej udanych zagrań niż panicz Roberto przez trzy lata.
1
Halilović fajnie porusza się bo boisku, bardzo ładna asysta.
2
2010 rok, dziękuję, dowidzenia.
0
Niektorzy nie rozumieja na czym polega gra "6" czy "4", oni nie graja efektownie, maja grac skutecznie. IMO ta pozycja przy 10/8 to najwazniejsze na boisku.
0
Rozumiem, że frustracja Cię łapie, ale przestań gadać głupoty. To jest piłka nożna. W tamtym sezonie Barcelona, Real, Atletico tracily punkty tylko z tymi "lepszymi"? Valladolid spadł a zabrał punkty Realowi i Barcelonie, jakieś Getafe przyjeżdzalo na CN i remisowalo czy na terenie Osasuny nikt nie mogl wygrac. Wiec absolutnie nie zgadzam sie z tym, ze sredniaki nie moga urwac puntkow.
0
Stawiałeś na Sociedad?????!!
12
Tak jakby to napisał fan premiershit: Każdy może wygrać z każdym :)
0
I pewnie powalczą. W tym sezonie Bundesliga to jedna wielka niewiadoma. Faworyci oczywiście są, ale nie pewniaki. Bayern z Guardiolą różne rzeczy wyczynia, Pep traktuje ligę jako coś doświadczalnego i próbuje różnych systemów. Dortmund nieregularne. Zostaje tylko jedno... Padeborn ze stadionem jak w Gliwicach na mistrza :)
4
A kto by chciał takiej gimbusiarni jak Ty coś przetłumaczać. Jak Ci nie pasuje to naucz się hiszpańskiego/katalońskiego i siedź na stronach MD i ASow.
0
A czy ktoś twierdzi, że nie jest najciekawsza? Ludzie co wy macie w bani, nikt nigdy nie powiedział, że LL jest ciekawsza tylko lepsza.
2
Ja też uwielbiam oglądać PL. To jest swego rodzaju kabaret. W każdym meczu 4-4, brak taktyki i takie kołki w obronie jak w Manchesterze, Arsenalu czy innych. Co do czego przychodzi to mistrz dostaje oklep od Barcelony 4:1 w dwumeczu (gdyby nie sędzia to z 7:1).
0
Przepraszam bardzo, ostatnia bramka to nie był bląd obrońcy? Zamilcz bezmózgu.