cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Alvesem trzeba przedłużyc umowę, a nie z Pedro. Chociaż pewnie i tak sprzedamy go za rok-dwa za niezłą sumkę. Innego powodu dla którego mielibyśmy przedłużać z nim kontrakt nie widzę
0
Brawo Ściah, hejterzy i zaślepieni ludzie niech plują jadem, ale ja nie widze podobieństw w zachowaniu Ronniego i Neymara. Nieprzypadkowo wiele zawodników jest uczulona na Brazylijczyka.
1
Lazarow wszedł, zepsuł sam na sam, sfaulował, stracił piłkę i zszedł. Co za zawodnik, crack!
0
Jest jeden plus. Słabiutki, blokujący rozwój zawodników Vinyals poleci.
1
Prawie wszystkie media trąbią jak z tym, że Benitez do Realu, więc raczej pewne.
1
Karabatic to jest mistrz. Trzeba kupic jakas gwiazde w jego miejsce na nastepny sezon.
14:10 po pierwszej połowie.
0
http://www.rojadirecta.me/goto/www.prosoccers.net/channel5.php
7
AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
0
Mbia bardziej moze sie przydac, taki przecinak w srodku pola. Vitolo 2-3 tygodnie bez formy, Reyes w lepszej dyspozycji. Nie ma zadnego podkladania.
5
Florentino trzyma rękę na pulsie, Atletico w meczu z Barceloną musi o coś grać i ten drugi Madryt o to dba :)
0
Wydymali Atletico bez mydla.
2
Tego jeszcze nie grali :D A no tak, zapomniałem, że grają w najlepsiejszej lidze w galaktyce przeciwko Stołk i innym Barnlejom.
31
Oczywiscie ze Cry7 poradzilby sobie w kazdej druzynie. Przeciez to jego obsluguja, a Messi musialby tych leszczy obslugiwac podaniami. Cris nie zapomnialby jak sie doklada noge do pustej bramki.
0
Bo Zubi byl tarcza ochronna calego zarzadu i Pana Niedorozwinietego. Wszystkie negatywne sprawy mialy spadac na niego i tak bylo.
0
Busquets zagral niesamowicie, jak jest w formie to absolutnie kluczowy po Messim zawodnik w druzynie.
17
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHH XD
1
Dongou? A co to jakiś talent? Koleś z każdym meczem stacza się coraz bardziej. Nic z tego nie będzie.
0
Komentarz usunięty
1
Pozdro dla wszystkich mózgów płaczących o spalony :-)
https://pbs.twimg.com/media/CCVDGgTW0AA8L4b.png:large
0
Na tych powtórkach co zaserwowali było widać gdzie kończy się ciemny odcień murawy i Samuel był w linii a jak nie to były milimetry. Jak najbardziej można było to przepuścic. A wszyscy patrzą tylko na parę stoperów i Francuza.
1
Jaki spalony? Przecież tamten daleko na prawej stronie byl w linii z Griezzmannem. Co za ślepaki.
2
Adriano znowu sie pojadło po meczu słodyczy i nie dał rady trenować?
0
Przydałaby się aktualizacja.
Former (youth-2002) Barcelona left back Sergi (43) has been appointed as new coach of Liga team Almeria #fcblive
0
Nolito > Pedro bez dwóch zdań.
1
Cry7 dominował w 2014? Chyba sobie żartujesz?
0
Zastanawia mnie jak tacy słabi zawodnicy jak Peszko i Rybus mogą grać w kadrze narodowej.
1
Frajer Medel widac ze w Sevilli gral, toz to zawieszenie jest dla idioty za takie cos
0
Niee, 50 minut, ale wcześniej to reklamy jedynie były. Z 5 minut dopiero grają w dziadka, chwile wcześniej wybiegli na boisko.
0
Może już było pytanie, ale nie będę przeglądał niżej. Dlaczego dzisiejszy trening jest "otwarty'' i czy będzie można oglądać całość czy jedynie rozgrzewkę?
14
„W tej chwili jesteśmy w dobrej formie. Jesteśmy Realem Madryt, najlepszą drużyną w historii." - on sam wierzy w to co powiedział?