0

Z Alvesem trzeba przedłużyc umowę, a nie z Pedro. Chociaż pewnie i tak sprzedamy go za rok-dwa za niezłą sumkę. Innego powodu dla którego mielibyśmy przedłużać z nim kontrakt nie widzę

0

Brawo Ściah, hejterzy i zaślepieni ludzie niech plują jadem, ale ja nie widze podobieństw w zachowaniu Ronniego i Neymara. Nieprzypadkowo wiele zawodników jest uczulona na Brazylijczyka.

1

Lazarow wszedł, zepsuł sam na sam, sfaulował, stracił piłkę i zszedł. Co za zawodnik, crack!

0

Jest jeden plus. Słabiutki, blokujący rozwój zawodników Vinyals poleci.

1

Prawie wszystkie media trąbią jak z tym, że Benitez do Realu, więc raczej pewne.

1

Karabatic to jest mistrz. Trzeba kupic jakas gwiazde w jego miejsce na nastepny sezon.
14:10 po pierwszej połowie.

7

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Mbia bardziej moze sie przydac, taki przecinak w srodku pola. Vitolo 2-3 tygodnie bez formy, Reyes w lepszej dyspozycji. Nie ma zadnego podkladania.

5

Florentino trzyma rękę na pulsie, Atletico w meczu z Barceloną musi o coś grać i ten drugi Madryt o to dba :)

0

Wydymali Atletico bez mydla.

2

Tego jeszcze nie grali :D A no tak, zapomniałem, że grają w najlepsiejszej lidze w galaktyce przeciwko Stołk i innym Barnlejom.

31

Oczywiscie ze Cry7 poradzilby sobie w kazdej druzynie. Przeciez to jego obsluguja, a Messi musialby tych leszczy obslugiwac podaniami. Cris nie zapomnialby jak sie doklada noge do pustej bramki.

0

Bo Zubi byl tarcza ochronna calego zarzadu i Pana Niedorozwinietego. Wszystkie negatywne sprawy mialy spadac na niego i tak bylo.

0

Busquets zagral niesamowicie, jak jest w formie to absolutnie kluczowy po Messim zawodnik w druzynie.

17

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHH XD

1

Dongou? A co to jakiś talent? Koleś z każdym meczem stacza się coraz bardziej. Nic z tego nie będzie.

0

Komentarz usunięty

1

Pozdro dla wszystkich mózgów płaczących o spalony :-)
https://pbs.twimg.com/media/CCVDGgTW0AA8L4b.png:large

0

Na tych powtórkach co zaserwowali było widać gdzie kończy się ciemny odcień murawy i Samuel był w linii a jak nie to były milimetry. Jak najbardziej można było to przepuścic. A wszyscy patrzą tylko na parę stoperów i Francuza.

1

Jaki spalony? Przecież tamten daleko na prawej stronie byl w linii z Griezzmannem. Co za ślepaki.

2

Adriano znowu sie pojadło po meczu słodyczy i nie dał rady trenować?

0

Przydałaby się aktualizacja.
Former (youth-2002) Barcelona left back Sergi (43) has been appointed as new coach of Liga team Almeria #fcblive

0

Nolito > Pedro bez dwóch zdań.

1

Cry7 dominował w 2014? Chyba sobie żartujesz?

0

Zastanawia mnie jak tacy słabi zawodnicy jak Peszko i Rybus mogą grać w kadrze narodowej.

1

Frajer Medel widac ze w Sevilli gral, toz to zawieszenie jest dla idioty za takie cos

0

Niee, 50 minut, ale wcześniej to reklamy jedynie były. Z 5 minut dopiero grają w dziadka, chwile wcześniej wybiegli na boisko.

0

Może już było pytanie, ale nie będę przeglądał niżej. Dlaczego dzisiejszy trening jest "otwarty'' i czy będzie można oglądać całość czy jedynie rozgrzewkę?

14

„W tej chwili jesteśmy w dobrej formie. Jesteśmy Realem Madryt, najlepszą drużyną w historii." - on sam wierzy w to co powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?