5

Akurat tu był ewidentny faul, więc nie wiem co się śmiejecie.

0

O której około bedzie walka Adamek-Szpilka?

0

A z kim ma grac Messi? To jakas patola jest nie druzyna. Żlucho out

4

SANDRO > MUNIR

1

Co ten trenerski impotent robi to się w głowie nie mieści.

2

To niech teraz zaczną lepiej grać, bo później nie będzie czego zbierać. No chyba, że punkty, które mogą się przydać aby zakwalifikować się do el.LM.

1

Mecz bez zwalonej setki Dongou słabym meczem.

0

Valencia jest świetna przy rożnych. Ile oni ostatnio z nich strzelili bramek? Przecież z nami to będzie masakra, każdy rożny = gol. I ta atmosfera na Mestalla, wyczuwam porażkę.

2

Manu powinno kupić Pique, do pary ze Smallingiem jak znalazł.

15

Co ten kretyn mówi, jeszcze za koszty prawnicze odpowiada klub, żenada. Zabieraj swoich Fausów i innych pajaców i wynocha z klubu darmozjadzie.

0

I dziwicie sie ze Montoya nie gra XD

0

Jedne krótkie, proste pytanie. Dlaczego nie ustawiamy zawodników przy słupkach?

3

Fcbarca.com to ostatnio stan umysłu, nie dużo brakuje do fioletowej. Powiedziałbym, że tutejsi użytkownicy są na poziomie halowców.

0

Tam w ogóle był kontakt? Symulka i niezasłużone zwycięstwo.

1

Ale druk w Sevilli.

0

filozof sie znalazl

2

Ale beka z redakcji i śmiesznej Kate. Pierwszy raz od dawna dobre sędziowanie a tu zwalania na arbitra. Po prostu fcbarca.com :)

0

Pewnie te pytanie juz bylo zadawane kilka razy, ale nie bede teraz szukal. Dlaczego Legia gra dzisiaj, a nie jutro?

1

do paki złodzieju

0

Rozumiem, że Krzysztof Majewski to jakiś fan Pedro?

0

Milan strzela jak zwykle, nic nie zrobił i gol :)

1

co przyśmieszył

0

Co za różnica, no w sumie oby "obawy" Sportu się potwierdziły.

0

Albo na barcastuff, tak trudno odwiedzać rzetelne źródła?

0

https://x.com/J_Krecidlo

0

"W rozegranym cztery dni temu w Jagodinie spotkaniu padł bezbramkowy remis, dlatego też podopieczni Julena Lopeteguiego" - kto to pisał? Co za żenada, widać autor niedoinformowany, Lopetegui jest trenerem Porto, ale co tam.

0

Ojj Munir, zwalił sete poszła kontra i nie ma ich na ME

1

Roberto strzelił podaniem :-)

0

Taka piłka, liczy się skuteczność :/ Odpaliłem na te ostatnie 10 minut i rzeczywiście Isco świetnie gra. O 1:1, jeszcze 1, może się uda.

0

Jakim cudem Hiszpania U21 przegrywa z takim składem? Ktoś ogląda mecz? Kto jest lepszy? I jak grają nasi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?