cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Akurat tu był ewidentny faul, więc nie wiem co się śmiejecie.
0
O której około bedzie walka Adamek-Szpilka?
0
A z kim ma grac Messi? To jakas patola jest nie druzyna. Żlucho out
4
SANDRO > MUNIR
1
Co ten trenerski impotent robi to się w głowie nie mieści.
2
To niech teraz zaczną lepiej grać, bo później nie będzie czego zbierać. No chyba, że punkty, które mogą się przydać aby zakwalifikować się do el.LM.
1
Mecz bez zwalonej setki Dongou słabym meczem.
0
Valencia jest świetna przy rożnych. Ile oni ostatnio z nich strzelili bramek? Przecież z nami to będzie masakra, każdy rożny = gol. I ta atmosfera na Mestalla, wyczuwam porażkę.
2
Manu powinno kupić Pique, do pary ze Smallingiem jak znalazł.
15
Co ten kretyn mówi, jeszcze za koszty prawnicze odpowiada klub, żenada. Zabieraj swoich Fausów i innych pajaców i wynocha z klubu darmozjadzie.
0
I dziwicie sie ze Montoya nie gra XD
0
Jedne krótkie, proste pytanie. Dlaczego nie ustawiamy zawodników przy słupkach?
3
Fcbarca.com to ostatnio stan umysłu, nie dużo brakuje do fioletowej. Powiedziałbym, że tutejsi użytkownicy są na poziomie halowców.
0
Tam w ogóle był kontakt? Symulka i niezasłużone zwycięstwo.
1
Ale druk w Sevilli.
0
filozof sie znalazl
2
Ale beka z redakcji i śmiesznej Kate. Pierwszy raz od dawna dobre sędziowanie a tu zwalania na arbitra. Po prostu fcbarca.com :)
0
Pewnie te pytanie juz bylo zadawane kilka razy, ale nie bede teraz szukal. Dlaczego Legia gra dzisiaj, a nie jutro?
1
do paki złodzieju
0
Rozumiem, że Krzysztof Majewski to jakiś fan Pedro?
0
Milan strzela jak zwykle, nic nie zrobił i gol :)
1
co przyśmieszył
0
Co za różnica, no w sumie oby "obawy" Sportu się potwierdziły.
0
Albo na barcastuff, tak trudno odwiedzać rzetelne źródła?
0
https://x.com/J_Krecidlo
0
"W rozegranym cztery dni temu w Jagodinie spotkaniu padł bezbramkowy remis, dlatego też podopieczni Julena Lopeteguiego" - kto to pisał? Co za żenada, widać autor niedoinformowany, Lopetegui jest trenerem Porto, ale co tam.
0
Ojj Munir, zwalił sete poszła kontra i nie ma ich na ME
1
Roberto strzelił podaniem :-)
0
Taka piłka, liczy się skuteczność :/ Odpaliłem na te ostatnie 10 minut i rzeczywiście Isco świetnie gra. O 1:1, jeszcze 1, może się uda.
0
Jakim cudem Hiszpania U21 przegrywa z takim składem? Ktoś ogląda mecz? Kto jest lepszy? I jak grają nasi?