cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eusebio już widocznie nie ogarnia, co za dużo to nie zdrowo, OUT.
0
Josep "niedorozwinięty" Bartomeu.
0
A Celta? Weź daj spokój, każda poukładana drużyna może zrobić nam teraz krzywdę i to jest prawda, a Ty dalej żyj w alternatywnej rzeczywistości, gdzie graliśmy pięknie i rywale nie mieli szans.
0
Krisztianu strzeli z karnego na 4:0 w 88 minucie przy czym zdejmie koszulkę i wytęży swe mięśnie aby podziwiał je cały świat.
3
OT.
Oficjalnie: Pepe Mel powraca do Betisu! Obejmie drużynę końca sezonu z opcją przedłużenia o 2 lata w przypadku awansu
0
Lanie wody a nie wywiad. Same wyklepane wypowiedzi.
0
Zapomnialeś, że to jest rumun? Cygani chcieli by tylko kraść.
4
0
Katalończycy się są mądrym "narodem", wystarczy spojrzeć ile czasu tolerują obecny zarząd a i tak niektórzy na niego znów zagłosują.
1
I oczywiscie kto polecil komentarze tego pajacyka? Dwaj smietankowi przyjaciele :))
4
"nie odgwizdał chwilę wcześniej faulu Caicedo na Busquetsie'' tam nic nie było, Busquets to już wrak dawnego piłkarza i nie ma co go usprawiedliwiać.
11
Trzeba uważać na Sergio Garcie, z gowna potrafi ulepic bicz, dobry zawodnik.
0
No tak, zapomniałem, że Munir ostatnio wygląda bardzo dobrze...
1
Wnoszę o wyrzucenie z redakcji Łukasza Lewtaka. Kolejny źle przetłumaczony artykuł tego pana. Chyba nie wypada na takim portalu jak ten, gdzie zagląda mnóstwo ludzi? Weź chłopie coś z sobą zrób i nie rób z tej strony onetu albo odejdź z redakcji.
0
Już bez przesady, w swojej szkółce mamy zawodników porównywalnych / lepszych (Adama). Nie ma co żałować, real nie ma szkółki to musi kupywać.
2
Dlaczego ciągle Munir dostaje szanse w pierwszym zespole a Sandro nie? Tylko mnie bardziej przekonuje waleczny szybki Sandro niż gwiazda 1 kolejki?
0
Pierwsze ostrzeżenie dla Lucho. Co ja mówię, pierwsze?
1
Mam nadzieję, że LE będzie konsekwentny i Pedro również przestanie grać. Nie pogardziłbym takim rozwiązaniem.
0
Nie widzialem od meczu z Malaga tej kartki Isco i mało mnie to obchodziło, ale tak z ciekawosci przed chwila obejrzalem cale zajscie. TDlaczego kibice Realu chca odwolanie od kartki Isco? Przeciez widac na filmiku, ze zahaczyl noge i spowodowal upadek. Skad te oburzenie?
5
Real przyjezdza do Malagi i w 20 minut tworzy 3 setki gdzie my nie mozemy przez caly mecz stworzyc, poki co nie widze szans na wygranie z nimi mistrzostwa. Oby w drugiej polowie sezonu troche spuchli.
1
Kovacica to zabierac z tego Interu. Przydalby sie nam za takiego Roberto. Byloby kreatywnie i konkretnie.
1
A Bravo to za co? Może nominujmy od razu Douglasa do 11 roku :)
0
Rozwiazac kontrakt z tym szrotem a Zubi&Barto niech płacą ze swojej kieszeni za ten idiotyczny transfer.
0
Jakby ktoś nie wiedział to dzisiaj na nSporcie leci Barcelona - Flensburg (m.in. nasz pogromca w półfinale i dalszy zwyciezca LM) w pilce recznej. Tydzien temu wygralismy na ich parkiecie. Zapowiada sie swietny mecz! Dzisiaj mozemy postawic kropke w awansie do 1/8.
0
0
sprzedać i mieć z głowy
0
dziadzia nie bredź, wiem, że na starość siada mózg, ale mimo wszystko mógłbyś się powstrzymać
2
Alcaraz jak Mourinho ironicznie tylko klaska :D
0
Komu podać? Jak wszyscy stali i się patrzyli co zrobi jedyny kreatywny zawodnik w tej drużynie. Messi i banda statystów.
3
"hahahhahahahhahahah ta zbulwersowana krystyna hahahaha piękny widok"
"Ale wyczyścił krystynke :D"