2

Eusebio już widocznie nie ogarnia, co za dużo to nie zdrowo, OUT.

0

Josep "niedorozwinięty" Bartomeu.

0

A Celta? Weź daj spokój, każda poukładana drużyna może zrobić nam teraz krzywdę i to jest prawda, a Ty dalej żyj w alternatywnej rzeczywistości, gdzie graliśmy pięknie i rywale nie mieli szans.

0

Krisztianu strzeli z karnego na 4:0 w 88 minucie przy czym zdejmie koszulkę i wytęży swe mięśnie aby podziwiał je cały świat.

3

OT.
Oficjalnie: Pepe Mel powraca do Betisu! Obejmie drużynę końca sezonu z opcją przedłużenia o 2 lata w przypadku awansu

0

Lanie wody a nie wywiad. Same wyklepane wypowiedzi.

0

Zapomnialeś, że to jest rumun? Cygani chcieli by tylko kraść.

4

0

Katalończycy się są mądrym "narodem", wystarczy spojrzeć ile czasu tolerują obecny zarząd a i tak niektórzy na niego znów zagłosują.

1

I oczywiscie kto polecil komentarze tego pajacyka? Dwaj smietankowi przyjaciele :))

4

"nie odgwizdał chwilę wcześniej faulu Caicedo na Busquetsie'' tam nic nie było, Busquets to już wrak dawnego piłkarza i nie ma co go usprawiedliwiać.

11

Trzeba uważać na Sergio Garcie, z gowna potrafi ulepic bicz, dobry zawodnik.

0

No tak, zapomniałem, że Munir ostatnio wygląda bardzo dobrze...

1

Wnoszę o wyrzucenie z redakcji Łukasza Lewtaka. Kolejny źle przetłumaczony artykuł tego pana. Chyba nie wypada na takim portalu jak ten, gdzie zagląda mnóstwo ludzi? Weź chłopie coś z sobą zrób i nie rób z tej strony onetu albo odejdź z redakcji.

0

Już bez przesady, w swojej szkółce mamy zawodników porównywalnych / lepszych (Adama). Nie ma co żałować, real nie ma szkółki to musi kupywać.

2

Dlaczego ciągle Munir dostaje szanse w pierwszym zespole a Sandro nie? Tylko mnie bardziej przekonuje waleczny szybki Sandro niż gwiazda 1 kolejki?

0

Pierwsze ostrzeżenie dla Lucho. Co ja mówię, pierwsze?

1

Mam nadzieję, że LE będzie konsekwentny i Pedro również przestanie grać. Nie pogardziłbym takim rozwiązaniem.

0

Nie widzialem od meczu z Malaga tej kartki Isco i mało mnie to obchodziło, ale tak z ciekawosci przed chwila obejrzalem cale zajscie. TDlaczego kibice Realu chca odwolanie od kartki Isco? Przeciez widac na filmiku, ze zahaczyl noge i spowodowal upadek. Skad te oburzenie?

5

Real przyjezdza do Malagi i w 20 minut tworzy 3 setki gdzie my nie mozemy przez caly mecz stworzyc, poki co nie widze szans na wygranie z nimi mistrzostwa. Oby w drugiej polowie sezonu troche spuchli.

1

Kovacica to zabierac z tego Interu. Przydalby sie nam za takiego Roberto. Byloby kreatywnie i konkretnie.

1

A Bravo to za co? Może nominujmy od razu Douglasa do 11 roku :)

0

Rozwiazac kontrakt z tym szrotem a Zubi&Barto niech płacą ze swojej kieszeni za ten idiotyczny transfer.

0

Jakby ktoś nie wiedział to dzisiaj na nSporcie leci Barcelona - Flensburg (m.in. nasz pogromca w półfinale i dalszy zwyciezca LM) w pilce recznej. Tydzien temu wygralismy na ich parkiecie. Zapowiada sie swietny mecz! Dzisiaj mozemy postawic kropke w awansie do 1/8.

0

0

sprzedać i mieć z głowy

0

dziadzia nie bredź, wiem, że na starość siada mózg, ale mimo wszystko mógłbyś się powstrzymać

2

Alcaraz jak Mourinho ironicznie tylko klaska :D

0

Komu podać? Jak wszyscy stali i się patrzyli co zrobi jedyny kreatywny zawodnik w tej drużynie. Messi i banda statystów.

3

"hahahhahahahhahahah ta zbulwersowana krystyna hahahaha piękny widok"
"Ale wyczyścił krystynke :D"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?