cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Po co ten artykuł? Przecież każdy normalny, nawet niedzielny kibic powinien wiedzieć kto jest najlepszy. No chyba, że ktoś jest kibicem realu albo krzywo patrzy na futbol.
0
Raczysz żartować? Danilo? Którego spotkania na oczy nigdy nie widziałeś? No chyba, że wyznacznikiem mają być mecze w słabiutkiej Lidze zon Sagres?
De Sciglio? Ten z MILANU? :D
19
Świetny zawodnik, jak mamy kogoś brać to bierzmy ze swojej ligi, tu są najlepsi technicznie gracze. Mario ostatnio to kot.
Chociaż to i pewnie zwykła plota. Niedorozwiniety Barto przed wyborami dał sygnał MD - "dawać po kolei najciekawsze nazwiska na listę życzeń, może głupi socios uwierzą".
Popieram kolegów niżej. #fuerabarto
0
Gra jak kaleka to się niech nie dziwi, że nie dostaje minut.
0
"Piłkarz Villarrealu, który strzelił gola w ubiegłą niedzielę na Bernabéu, ma na swoim koncie aż pięć bramek w rozgrywkach Pucharu Króla, co czyni go najskuteczniejszym strzelcem tego turnieju razem z napastnikiem Barçy Pedro" - najpierw przydałoby się doinformować, a następnie pisać artykuły. Królem strzelców póki co jest Aspas, który ma 7 bramek.
0
Niech go zapytają dlaczego nagminnie symuluje. Niech w końcu się ogarnie.
0
chyba sam w to nie wierzysz
2
Zimnymi prysznicami nie wygrywa się ligi, tylko wygrywaniem ze słabszymi gdy nie idzie.
0
Zależy czy będzie "robo" na Elche :)
0
I beznadziejny w defensywie, prawie jak Douglas. Zresztą zapytaj fanów Sevilli, bliżej mu do skrzydłowego niż obrońcy.
2
W sumie jeśli jest to pokaz dezaprobaty wobec zarządu to dobrze. Niech będą nawet puste trybuny.
2
Co to ma byc? Gdzie tu podobienstwo? Artykul chyba tylko po to aby nabic liczbe wejsc na strone.
1
0
"Postanowiłem tak w związku z ryzykiem dla zawodników, którzy odbyli bardzo długą podróż dwa dni przed meczem." - no to było powiedzieć "wracacie w środe razem z Masche żeby być w rytmie i zagrać''. Ale ty nie masz jaj, więc czego się spodziewać po takim trenerku.
"Kiedy rywal się zamyka, jest ciężko" - tutaj to już dobitnie po wypowiedzi widać, że nie ma pomysłu jak ktoś się zamknie z tyłu. Fatalny trener.
0
Tutaj wystarczy tylko czerwony. Co do RSSS to nie zagrali wczoraj bardzo dobrze, zagrali średnio. W typowo angielskim stylu. Bronią się (mimo to były dziury między ich formacjami ale byliśmy żałośni) i wykopują do przodu. To nie była drużyna przypominająca nawet mecze z Atletico czy Realem. Po prostu my jesteśmy cholernie słabi.
0
Jeśli on ma tak się wypowiadać to ja nie chcę żeby został naszym trenerem w przyszłości, po każdym słabszym meczu kompromitował by nasz klub niesamowicie.
0
Munir? HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH
0
Ewidentny karny dla realu
0
Co się tak spinacie? Nuno to portugalczyk, więc inaczej nie mógł powiedzieć. Nie przywiązywał bym do tej wypowiedzi żadnej uwagi, wiemy, że portugalczycy to nie zbyt mądry naród.
2
Duglas nie jedzie, redakcja pewnie o nim zapomniała, ja już zresztą też.
1
Bartra nie jedzie a zabiera ze sobą parodyste Munira? Parodia.
0
Eusebio, mistrzuniu, spuścisz w końcu rezerwy do trzeciej ligi.
1
zjedzą nas tymi wrzutkami na Camp Nou
1
Jak widać Munir nadal powoływany za kalecznie w meczach.
2
Obawiam się niestety bardziej naszego potknięcia się niż Realu. Obym się mylił.
0
Panowie, o co chodzi? Dlaczego Messi, Neymar wracają do treningów dopiero dzisiaj? Przecież to dwa treningi i jeden gramy jeden z najważniejszych spotkań w sezonie na cholernie trudnym terenie. Lucho nie umie nawet wprowadzić dyscypliny do drużyny? Real już ciągle trenuje żeby być gotowym na mecz z Valencią a nasi urządzają sobie jakieś wakacje.
0
No pewnie ze racja. Rzut rozny wspolczesnir jest bardzo wazny, ile razy juz sie zdarzalo ze przesadzal o wyniku spotkania. Real z Bayeernem, Atletico... Tylko my kaleczymy w tym elemencie i nigdy z nikim dobrym nie potrafimy strzelic z rogu. Chcialbym zobaczyc jakis mecz w ktorym nam nie idzie i zdobywamy w 70min bramke z roznego (oby w Sociedad).
4
Przede wszystkim Barto wynocha
4
vs remis z Getafe s najsilniejszym skladzie, hura.
0
Fazio co za drewno hahahahahahahahahahah, gratuluje za podarowana bramke