10

Po co ten artykuł? Przecież każdy normalny, nawet niedzielny kibic powinien wiedzieć kto jest najlepszy. No chyba, że ktoś jest kibicem realu albo krzywo patrzy na futbol.

0

Raczysz żartować? Danilo? Którego spotkania na oczy nigdy nie widziałeś? No chyba, że wyznacznikiem mają być mecze w słabiutkiej Lidze zon Sagres?
De Sciglio? Ten z MILANU? :D

19

Świetny zawodnik, jak mamy kogoś brać to bierzmy ze swojej ligi, tu są najlepsi technicznie gracze. Mario ostatnio to kot.

Chociaż to i pewnie zwykła plota. Niedorozwiniety Barto przed wyborami dał sygnał MD - "dawać po kolei najciekawsze nazwiska na listę życzeń, może głupi socios uwierzą".

Popieram kolegów niżej. #fuerabarto

0

Gra jak kaleka to się niech nie dziwi, że nie dostaje minut.

0

"Piłkarz Villarrealu, który strzelił gola w ubiegłą niedzielę na Bernabéu, ma na swoim koncie aż pięć bramek w rozgrywkach Pucharu Króla, co czyni go najskuteczniejszym strzelcem tego turnieju razem z napastnikiem Barçy Pedro" - najpierw przydałoby się doinformować, a następnie pisać artykuły. Królem strzelców póki co jest Aspas, który ma 7 bramek.

0

Niech go zapytają dlaczego nagminnie symuluje. Niech w końcu się ogarnie.

0

chyba sam w to nie wierzysz

2

Zimnymi prysznicami nie wygrywa się ligi, tylko wygrywaniem ze słabszymi gdy nie idzie.

0

Zależy czy będzie "robo" na Elche :)

0

I beznadziejny w defensywie, prawie jak Douglas. Zresztą zapytaj fanów Sevilli, bliżej mu do skrzydłowego niż obrońcy.

2

W sumie jeśli jest to pokaz dezaprobaty wobec zarządu to dobrze. Niech będą nawet puste trybuny.

2

Co to ma byc? Gdzie tu podobienstwo? Artykul chyba tylko po to aby nabic liczbe wejsc na strone.

1

0

"Postanowiłem tak w związku z ryzy­kiem dla zawodników, którzy odbyli bardzo długą podróż dwa dni przed meczem." - no to było powiedzieć "wracacie w środe razem z Masche żeby być w rytmie i zagrać''. Ale ty nie masz jaj, więc czego się spodziewać po takim trenerku.
"Kiedy rywal się zamyka, jest ciężko" - tutaj to już dobitnie po wypowiedzi widać, że nie ma pomysłu jak ktoś się zamknie z tyłu. Fatalny trener.

0

Tutaj wystarczy tylko czerwony. Co do RSSS to nie zagrali wczoraj bardzo dobrze, zagrali średnio. W typowo angielskim stylu. Bronią się (mimo to były dziury między ich formacjami ale byliśmy żałośni) i wykopują do przodu. To nie była drużyna przypominająca nawet mecze z Atletico czy Realem. Po prostu my jesteśmy cholernie słabi.

0

Jeśli on ma tak się wypowiadać to ja nie chcę żeby został naszym trenerem w przyszłości, po każdym słabszym meczu kompromitował by nasz klub niesamowicie.

0

Munir? HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH

0

Ewidentny karny dla realu

0

Co się tak spinacie? Nuno to portugalczyk, więc inaczej nie mógł powiedzieć. Nie przywiązywał bym do tej wypowiedzi żadnej uwagi, wiemy, że portugalczycy to nie zbyt mądry naród.

2

Duglas nie jedzie, redakcja pewnie o nim zapomniała, ja już zresztą też.

1

Bartra nie jedzie a zabiera ze sobą parodyste Munira? Parodia.

0

Eusebio, mistrzuniu, spuścisz w końcu rezerwy do trzeciej ligi.

1

zjedzą nas tymi wrzutkami na Camp Nou

1

Jak widać Munir nadal powoływany za kalecznie w meczach.

2

Obawiam się niestety bardziej naszego potknięcia się niż Realu. Obym się mylił.

0

Panowie, o co chodzi? Dlaczego Messi, Neymar wracają do treningów dopiero dzisiaj? Przecież to dwa treningi i jeden gramy jeden z najważniejszych spotkań w sezonie na cholernie trudnym terenie. Lucho nie umie nawet wprowadzić dyscypliny do drużyny? Real już ciągle trenuje żeby być gotowym na mecz z Valencią a nasi urządzają sobie jakieś wakacje.

0

No pewnie ze racja. Rzut rozny wspolczesnir jest bardzo wazny, ile razy juz sie zdarzalo ze przesadzal o wyniku spotkania. Real z Bayeernem, Atletico... Tylko my kaleczymy w tym elemencie i nigdy z nikim dobrym nie potrafimy strzelic z rogu. Chcialbym zobaczyc jakis mecz w ktorym nam nie idzie i zdobywamy w 70min bramke z roznego (oby w Sociedad).

4

Przede wszystkim Barto wynocha

4

vs remis z Getafe s najsilniejszym skladzie, hura.

0

Fazio co za drewno hahahahahahahahahahah, gratuluje za podarowana bramke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?