cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza bo kretyni graja w obronie i wszystkie bramki padaja po ich bledach?
0
Hhahahaha, i wy sie dziwicie ze w PL pada tyle bramek XD jak tam takie ułomy gramy w obronie
0
Taktyka w PL? HAHAHAHAAHA
0
United ma obronę na poziomie ekstraklasy. W ataku już to wygląda nieźle, ale w obronie dalej biegają tacy słaby piłkarze jak Evans czy wielki wychowanek Blacket. Dwóch porządnych ŚO i walczyliby o majstra, z tymi kalekami będzie ciężko.
3
LOL. Osasuna - Mallorca 6:4 :P
0
Nareszcie biedaki stracily bramke
0
Nie dziwie sie jak Niemcy wygraja 3:2. Teraz beda szli na fali a u nas stypa.
0
Tak, bo nie mogłem obejrzeć, a podobno są strony, gdzie są powtórki całych spotkań.
0
Z jakiej strony mogę pobrać / obejrzeć mecz Polska-Brazylia?
0
Nie, zaczynamy z zerowym dorobkiem jak każdy i gramy 2 mecze.
0
Francuzi rozstawieni.
0
W trzeciej fazie MŚ gra się 2 mecze czy 4 (z rewanżami)?
0
Rodrigo, Andre Gomes to świetne wzmocnienia, z nimi powinni powalczyć o LM, bo w tamtym sezonie skład był po prostu za słaby.
0
Ernesto to bardzo dobry trener, widac ze byl powiazany z Barcelona :) Zycze zeby Bilbao wyszlo z grupy i porzadnie namieszalo bo maja fajny sklad i potencjal.
1
No i to jest mentalnosc idioty, tylko pogratulowac.
0
W dupie to mam. To idz sobie na fejsika i tam rozsylaj kolegom-gimbom te gowno zeby zaglosowali a nie forum zasmiecasz.
3
0
Pedro to już się nie mieści na tą skalę, już dawno powinien być poza klubem.
7
Powinien zabrać minuty Pedro, który nadaje się do tarcia chrzanu.
0
Smierdziele z Sociedad znow osmieszaja LL, co za beztalencia.
0
Wow Eibar, ładnie grają i strzelili Sociedad bramke, brawo :)
0
Zatrzymał się w rozwoju, nawet w rezerwach wczoraj kaleczył.
15
To ja już wole zostać z samym Montoyą niż kolejny rok patrzeć na tego celebryte.
1
Brawo Tello !! :)
0
Suarez na wyjebce XD
0
Nie kwapią się klaskać Songowi, słusznie.
1
Wszystkie dzieci wisk jak Neymar wychodzi.
1
LE strollował i wyszedł w białej koszuli :D
0
„Aby być crackiem, musisz mieć tytuł mistrza świata." - koleś poleciał z tym tekstem. Ale co do reszty wypowiedzi się zgadzam.
0
Niestety starym ludziom często siada coś na bani przed śmiercią i wygadują głupoty. Więc nie dziwmy się, że owy dziadek coś biadoli.