0

Najlepsza bo kretyni graja w obronie i wszystkie bramki padaja po ich bledach?

0

Hhahahaha, i wy sie dziwicie ze w PL pada tyle bramek XD jak tam takie ułomy gramy w obronie

0

Taktyka w PL? HAHAHAHAAHA

0

United ma obronę na poziomie ekstraklasy. W ataku już to wygląda nieźle, ale w obronie dalej biegają tacy słaby piłkarze jak Evans czy wielki wychowanek Blacket. Dwóch porządnych ŚO i walczyliby o majstra, z tymi kalekami będzie ciężko.

3

LOL. Osasuna - Mallorca 6:4 :P

0

Nareszcie biedaki stracily bramke

0

Nie dziwie sie jak Niemcy wygraja 3:2. Teraz beda szli na fali a u nas stypa.

0

Tak, bo nie mogłem obejrzeć, a podobno są strony, gdzie są powtórki całych spotkań.

0

Z jakiej strony mogę pobrać / obejrzeć mecz Polska-Brazylia?

0

Nie, zaczynamy z zerowym dorobkiem jak każdy i gramy 2 mecze.

0

Francuzi rozstawieni.

0

W trzeciej fazie MŚ gra się 2 mecze czy 4 (z rewanżami)?

0

Rodrigo, Andre Gomes to świetne wzmocnienia, z nimi powinni powalczyć o LM, bo w tamtym sezonie skład był po prostu za słaby.

0

Ernesto to bardzo dobry trener, widac ze byl powiazany z Barcelona :) Zycze zeby Bilbao wyszlo z grupy i porzadnie namieszalo bo maja fajny sklad i potencjal.

1

No i to jest mentalnosc idioty, tylko pogratulowac.

0

W dupie to mam. To idz sobie na fejsika i tam rozsylaj kolegom-gimbom te gowno zeby zaglosowali a nie forum zasmiecasz.

3

0

Pedro to już się nie mieści na tą skalę, już dawno powinien być poza klubem.

7

Powinien zabrać minuty Pedro, który nadaje się do tarcia chrzanu.

0

Smierdziele z Sociedad znow osmieszaja LL, co za beztalencia.

0

Wow Eibar, ładnie grają i strzelili Sociedad bramke, brawo :)

0

Zatrzymał się w rozwoju, nawet w rezerwach wczoraj kaleczył.

15

To ja już wole zostać z samym Montoyą niż kolejny rok patrzeć na tego celebryte.

1

Brawo Tello !! :)

0

Suarez na wyjebce XD

0

Nie kwapią się klaskać Songowi, słusznie.

1

Wszystkie dzieci wisk jak Neymar wychodzi.

1

LE strollował i wyszedł w białej koszuli :D

0

„Aby być crackiem, musisz mieć tytuł mistrza świata." - koleś poleciał z tym tekstem. Ale co do reszty wypowiedzi się zgadzam.

0

Niestety starym ludziom często siada coś na bani przed śmiercią i wygadują głupoty. Więc nie dziwmy się, że owy dziadek coś biadoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?