cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No no, a jak jest ktos inny to nie piszecie :) Widac, ze tacy sami kibice jak w Katalonii, parcie na medialnosc.
0
Kompletnie nic soba nie reprezentuje ten czlowiek.
0
Ronaldo swietny strzal, ale parada rownie genialna
0
kardynałek, jeśli Neymar jest warty 80 mln to Bale 150+. Bo wliczamy w to prowizje dla agentów czy podpisanie kontraktu (a w przypadku Brazylijczyka jeszcze pierwokupy itp). Roznica jest taka, ze bialy Madryt sobie wszystko podliczyl i szaleja gazety. Wiec wpadles z tym porownaniem. Wracaj na fiolet.
0
#BartomeuDimissió
0
Ale fcbarca.com i tak wie, ze Sandrusco nic nie zrobil i zapraszaja go za pare lat ^^
0
Ty lepiej się naucz, że pisze się umieją, a nie umią.
0
Ja też jestem gotów mu teraz klaskać. To jego pierwsza prawidłowa decyzja od dawna.
2
Dziennikarki prawie jak w Polsce :)
2
Racjonalny to mierdowiec, wiec jego slowa nie sa nic warte.
2
No ale przeciez Sandruszko nic nie zrobil :)
2
I znów mecz z Levante, ehh
2
Zebyscie sie nie zdziwili jak polowa naszych na YT to fcbarca.com
0
24 minuty stracone z życia
2
Rosell i cała paczka zdali sobie sprawę, że inne rzeczy prędzej czy później też wypłyną. A wtedy może być za późno na przygotowanie reelekcji dla tej grupy.
Sandro, zanuć sobie ;)
0
Za przedkładanie własnych interesów nad dobro Klubu.
Za kompletny brak transparentności.
Za niewiedzę o tym, kto ma decydujący głos w kluczowych sprawach.
Za sprzedanie za bezcen najcenniejszej klubowej koszulki na świecie.
Za zrobienie ze stadionu choinki reklamowej.
Za szykanowanie klubowych legend.
Za brak szacunku dla klubowych legend.
Za nieudolnych współpracowników.
Za wewnętrzne konflikty.
Za regres sportowy i zaprzepaszczanie dorobku poprzedników.
Za wszystkie przekręty i lewe interesy.
Za niewspieranie atakowanych przez madryt pracowników Klubu.
Za naśmiewanie się ze smutnego Abidala i całą sprawę z jego odejściem.
Za próby wpuszczenia dziczy na Camp Nou.
Za okłamywanie socios i kreatywną księgowość.
Za brak kierowania się aspektem sportowym w transferach, a jedynie własnym.
2
Zdzisław Kręcina?
2
Właśnie, cieszy się dużym poparciem. Bo ludzie w Katalonii są po prostu ślepi. Nie raz już osoby przebywające tak będące nie-katalończykiem mogły zauważyć jak się tam czci klub i zawodników. Uważają ich za Bogów. I błędnie myślą. Rosella też niedługo przejrzą.
2
I to jest dobre podejscie, po kazdej porazce mozna wyciagnac dobra lekcje. Widac znaczny progres w grze i wynikach Levante.
2
To co ma mowic? Ze sa lepsi i wygraja? Czy podlamac swoich zawodnikow mowiac ze nie maja szans?
2
Panowie, jak przewijac zdjecia z treningu? Wczesniej bylo normalnie po prawej stronie na dole, a teraz nie ma tego w ogole (nie wiem czy tak tylko u mnie). Moze wiecie jak ogarnac? Z gory dzieki za odpowiedz.
2
Panowie, jak przewijac zdjecia z treningu? Wczesniej bylo normalnie po prawej stronie na dole, a teraz nie ma tego w ogole (przynajmniej u mnie). Moze wiecie jak ogarnac? Z gory dzieki za odpowiedz.
2
Ronaldo? Phi
0
Oficjalnie: Neymar doznał urazu ścięgien strzałkowych w prawej kostce. Jutro więcej testów i potwierdzenie urazu Brazylijczyka.
2
Bale, Ramos? Widać gołym okiem, że najwięcej głosów oddali wierni fani CR7, czyli tak zwani halowcy z fioletowej.
2
o prosze, a na fioletowej juz pojawila sie wypowiedz messiego :) kompleks jest nieuleczalny jednak
0
Jakby nie patrzec to nadal druzyna ze stolicy faworyzowana przez LFP, ktora stwarza nowe nagrody by pan piekny nie byl smutny oraz wciskajaca swoje brudne lapy w odwolania (patrz. Juanfran czy S.Garcia). Z taka pomoca? Tak, ten klub upada.
2
No to smietankowe dzieci teraz bedzie zaciesz jak po mistrzostwie. Wszak 2 punkty odrobione dla nich to sukces. Ciezko patrzec jak mierdowski klub upada.
2
smietankowi strzelili chociaz raz bramke po akcji? oni graja tak nedzna pilke ze ogladac tego sie nie da, 2-3 podania i wrzutka albo strzal pieknego z 40 metra
0
Chcesz z nas zrobic drugi Real?