2

śmierdzi idiotyzmem fioletowej, coście się tam rozbestwili jak Ronaldo zaczal strzelac?
P.S. Ostatnio pisalem ze dla nich wazniejsze sa nagrody Ronaldo niz wygrane Realu. Mamy potwierdzznie. Zobaczcie tylko komentarze pod slowami zawodnikow o Cristiano (co chwile jakis nowy artykul, orgazm pelna para).

2

lepiej good boy anizeli sad boy :)

2

Dongou tez jakos nie zachwyca a wy go chcecie powolywac na niektore mecze..

2

"According to his team-mates, Busquets is one of the players with the best shot and one of those who score most during training."
No, no to niech wiecej sieka na meczach :)

2

Bylem przeciwny temu zabiegowi, ale duzo juz czasu minelo i poprawy ni widu ni slychu. Barcelona B na dobrej drodze do spadku. Eusebio dimission.
Barcelona - Real Jaen 0:3

2

No to chelsea wyzebralo. Najlepsze gdyby nie ci**a z WBA ktory chcial strzelac w 93 minucie zamiast grac na czas to by bylo 1:2

2

Tylko szkoda tej bramki chelsea... ;/

2

Bo tam sa ludzie fify i pes'a. Tam nikt nie oglada meczow. Jakies hity we wloskiej czy angielskiej leca to na najwiekszych stronach klubow kazdy komentuje. Tam nikt bo to tacy kibice, zreszta taki klub, fani Ronaldo.

0

Nie chodzi akurat o mecze z nimi a ogol geniuszu, czytanie ze zrozumieniem sie klania.

0

On tak nie napisal, to na fioletowej zawsze beczycie ze Barcelonie sie podkladaja

0

Nie musi, najwazniejsze sa punkty i dobro zespolu. No chyba ze jestes kibicem Messiego, nie Barcelony.

0

Niekoniecznie whatis. Athletic Bilbao wybudowal nowy stadion i ma nazwe poprzednika, San Mames.

0

Oczywiscie tez bym wolal jakiegos europejskiego sponsora, ale jesli zostal wybrany Katarski to pewnie ze wzgledu na najlepsze warunki ekonomiczne (dodajmy do tego, ze bedzie coraz wieksza popularnosc Barca w Azji co daje oczywiscie zyski w postaci gotowki).

0

Klub to nie organizacja charytatywna.

0

Zgadza sie, jak moglem zapomniec tego czlowieka :)

0

Ta, a za rok jak dostaniemy od kogos po pupie to bedziesz chcial wymienic pol skladu i kupic obroncow po 40 mln, skad wezmiesz kase?

0

Dobrze nareszcie choc pod jednym artykulem poczytac komentarze, gdzie nie nasi uzytkownicy nie obrzucaja blotem zarzadu. Jednak znajac swiat zaraz znajdzie sie Iniesta84 i WiernyCulesFCb...

0

Fajne wydarzenia dla takiego klubu jak Cartagena. Cały wypełniony stadion i oglądanie ich ukochanej drużyny z potęgą Europy. Na dodatek ich obiekt nieźle się prezentuje jak na Segunda B.

0

pozdrów go

0

Nikogo nie chcialem zjechac, tylko wyjasnic. Zrobilem za ostro i poczules sie urazony ok, przepraszam. Powtarzam jeszcze raz, ze jak miki cos napisze na twiterze to pewnie opublikuje Redakcja a ze nie tweetuje to co zrobic?

0

Czego sie odzywasz jak nie wiesz? Miki nawet nic nie pisal ostatnio podczas meczu a Ty placzesz zeby wstawiali jego komentarze..

0

Jak na (moim zdaniem) przecietyn mecz to bardzo wysokie oceny. Ok, 3:1 z Milanem, ale spojrzmy z jakim. Najgorszy od paru / parunatstu lat, nie potrafia nic wygrac w lidze. Powinno skonczyc sie wiecej.

0

To oczywiscie mialo byc do busel004

0

Czlowieku, nie umniejszam nic busiemu. Pod wzgledem sportowym dla mnie jest najlepszym DP na swiecie. Po prostu denerwuje mnie jego zachowanie, co ktos go dotknie to lezy i sie zwija z bolu a zaraz biega i wszystko ok. I nie napisalem, ze Song ma grac w pierwszej 11 tylko czasem moglby dostac szanse a nie za dobry mecz dostaje lawke na pare meczy.

0

Gdzie jest do cholery jasnej Bartra i Song? Czym oni sobie zasluzyli, ze grzeja lawe? Sa w gorszej formie? Busquets ktory jak go ktos dotknie to lezy i placze czy dziewczynka... Masche i piket? bez komentarza...

0

Pewnie byl gruby i dlatego poszedl na bramkarza

0

Bo sa ze stolicy i dostaja dzialki za darmoche

0

piekna symulka smierdziela younga

0

Najgorszy na boisku cienias strzela, nie wierze. I tak sie skonczy kazdy wie jak. Do 85 min pocisk Juve i Real jedna konterka bramka. Varane druga bramka na jego konto. No niezle

0

Nie liczcie na to, ze Barcelona bedzie tak strzelala bramki, bo nikt nie potrafi tak strzelac z dupy jak mierdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?