0

Zalosny bialy klub, fart, fart, fart - skill realu

0

biale pipy z fartem

0

0

Kazdy pilkarz goli nogi :) Zobacz zdjecia z treningow

0

chicharito na pustaka nie trafil

0

Zenujace zachowanie

0

Czego juz sie smiejecie z Ronaldo? U nas Messi ostatnio nie lepiej, ale gimb z wszystkiego bedzie sie smial :)

0

Jutro bedzie sonda na rm.pl. Kto najbardziej zawinil w meczu?
Zawodnicy 10%
Carlo Ancelotti 20%
Sędzia Webb 70%

1

City cisnie z ruskimi, Aguero 2 bramki, asysta - kozak

1

Llorente jest taki slaby ze az szkoda patrzec na jego gre

2

To gimbusiarski slang :)

2

Ja rowniez jedyne jakie mam do niego zastrzezenie to dynamika, szybkosc bo czasem przyprawia to o bol glowy. Poprawic to i najlepszy pomocnik na swiecie bedzie u nas, w srodku pomocy.

1

jesli chodzi o mine pique to plus, a tak to slabe i nudne :)

1

Bo rozwiazali umowe za porozumieniem obu stron?

1

Cholera... od nastepnego meczu bede juz chyba kibicowal przeciwnikom Atleti, bo robi sie nieciekawie. Mecz za meczem wygrany a my mamy trudny wyjazd do Sevilli..
Niezle cisna w tym roku, poki co 2 miejsce i 1/8 lm na wyciagniecie reki

1

tzn. z Atletico bo z Athletico nie wiem (co to za druzyna)

1

w polowie stycznia, wyjazd

1

a moim zdaniem nie wpasowalby sie do takiego stylu gry

1

Tu sa transmisje do wszystkiego
http://firstrownow.eu/

1

Bardzo fajna sprawa, mozna poczytac madre komentarze. Tylko zeby nie reklamowac za duzo, bo jak sie zleci grupka "kibicow" to juz nie bedzie co czytac, jak sama glupote.

1

Bez przesady, 90 % zawodnikow tak robi

0

Na rm.pl nie ma takich artykulow. Jedyne co tam sie pojawia to jakis marny przetlumaczony tekscik dziennikarzyny marci. I oczywiscie newsy ze slowami pilkarzy barcelony. Bez tego sie nie obejdzie :)

1

"Przypominamy zasady, jakimi kierujemy się podczas wystawiania not: kryterium oceny graczy. Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może zawsze wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że słowa "przekonująca" i "argumentacja" nie są równoznaczne z "dla mnie Montoya 4, a Messi 6,25". Tylko rzeczowe i kulturalne komentarze będą brane pod uwagę." - to zmieicie wreszcie oceny Alvesa i Busquetsa czy dopiero jak artykuł zniknie z widoku? Oceny tych panow lekko mowiac z pupy wziete.

1

A najlepsze, ze Galliani zwolal oboz hahahahahahaah
http://www.acmilan24.com/news/id/21446/Od_dzis_oboz_pilkarzy_Milanu.html

1

A wisienka na torcie Alvesa bylo oczywiscie nie trafienie w pilke czy to w ogole bylo zarycie w trawe, wiec mozna powiedziec ze wtedy zabral nam bramke. Prosze o solidne obnizenie oceny.

1

Oceny Alvesa i przede wszystkim BUSQUETSA TO KPINY! Za co Dani 6? Za podania do tyłu czy za te dosrodkowania? Jeden strzal w slupek i to tyle...
Busi to w ogole odplynal w tym meczu. Az szkoda bylo patrzec jak sie mazgai. Genialny by sie spiac z Realem by tydzien pozniej kaleczyc sie ze sredniakami. Jego nonszalancja a co za tym szlo straty byly nie do wytrzymania.

1

Jak dwa zasluzone to czemu nie?
W Serie A sedziowie niczym nie odstaja od naszych. Dramat

1

Whatis pewnie wniebowziety po kolejnym takim samym meczu. Takim z dupy..

1

Nawet juz roznego nie dadza Rayo? Ehh...

1

Lass wychodzi sam na sam. Marcelo? Żołta bo jakby czerwona.. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?