cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zasrane fartowne mierdy, 2 setka zmarnowana, zaraz mozemy spodziewac sie 2:4
1
Putki juz na farcie leca
1
Omg jaki to jest zalosny klub. Przeciwnik nie strzela setek i ci pajace z kontry. Kolejny mecz z dupy, czyli wracamy do rzeczywistosci.
1
RAMSEY POZAMIATAL.
1
Haha widzieliscie kto na trybunach Emirates? Ten koles co tak machal rekami jak Arsenal wygrywal 3:0 z Milanem (pierwszy mecz 0:4). Nigdy tego kolesia nie zapomne, tworzy atmosfere :)
1
Zwinnosc Cesca to dramat
1
Pedro strzela prosto w bramkarza, czyli bez zmian. Po prostu CRACK.
1
Jaki ten busi zalosny dzisiaj..
0
BUSQUETS ANTY-BOHATER MECZU
0
Pedro biega jak dzikus machajac tymi raczkami
0
Jak nie strzelimy 2 to stracimy i bedzie 1:1
0
Ladnie teraz strzelal Messi, szkoda..
0
CO TEN BUSQUETS ROBI? Kontra leci a ten sobie truchcik, za swoja nonszalancje powinien byc odsuniety od skladu z Milanem
0
Pike zaczyna swoje ?
0
Go home Messi, you are drunk
0
Paralityk Alves, wiecznie wyprzedzany i spóźniony
0
Neymar 80% bramki, ale dobrze ze Alexis tez tam byl
0
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
0
WTF?
0
Dawac pedro, gorzej niz Alexis dzisiaj nie moze zagrac..
0
Tak, jak wystepowal jeszcze w VCF. Bodaj z Athleticiem Bilbao to bylo
0
Neymar ciagle probuje tego samego strzalu. Tak jak z Madrytem ;/
0
To jest ta wasza bardzo dobra obrona w tym sezonie. Gdyby nie VV to byloby gorzej niz z Tito. Jedynie Bartra i Puyi trzymaja poziom.
0
Alexis poki co najgorzej. Jeszcze gorzej od Alvesa..
0
Wszyscy podjarani siatka Alvesa na Ronaldo, ktory malo sie wraca do obrony i nie wiedzial, ze moze go cos takiego spotkac. Prawda jest taka, ze ten czlowiek gra kiche i juz sie wypalil. Przedluza z nim kontrakt to przedluza, nie to nie. Plakac nie bede.
0
ALVES OUT
0
Alexis...
0
No co ten Dani ma w glowie? Jaki on musi byc ulomny..
0
Narwaniec Alves nie moze odczekac sekundy? Jak mozna spalic w takiej sytuacji? To trzeba miec mozg..
0
Nareszcie ladna akcja :)