1

zasrane fartowne mierdy, 2 setka zmarnowana, zaraz mozemy spodziewac sie 2:4

1

Putki juz na farcie leca

1

Omg jaki to jest zalosny klub. Przeciwnik nie strzela setek i ci pajace z kontry. Kolejny mecz z dupy, czyli wracamy do rzeczywistosci.

1

RAMSEY POZAMIATAL.

1

Haha widzieliscie kto na trybunach Emirates? Ten koles co tak machal rekami jak Arsenal wygrywal 3:0 z Milanem (pierwszy mecz 0:4). Nigdy tego kolesia nie zapomne, tworzy atmosfere :)

1

Zwinnosc Cesca to dramat

1

Pedro strzela prosto w bramkarza, czyli bez zmian. Po prostu CRACK.

1

Jaki ten busi zalosny dzisiaj..

0

BUSQUETS ANTY-BOHATER MECZU

0

Pedro biega jak dzikus machajac tymi raczkami

0

Jak nie strzelimy 2 to stracimy i bedzie 1:1

0

Ladnie teraz strzelal Messi, szkoda..

0

CO TEN BUSQUETS ROBI? Kontra leci a ten sobie truchcik, za swoja nonszalancje powinien byc odsuniety od skladu z Milanem

0

Pike zaczyna swoje ?

0

Go home Messi, you are drunk

0

Paralityk Alves, wiecznie wyprzedzany i spóźniony

0

Neymar 80% bramki, ale dobrze ze Alexis tez tam byl

0

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

0

WTF?

0

Dawac pedro, gorzej niz Alexis dzisiaj nie moze zagrac..

0

Tak, jak wystepowal jeszcze w VCF. Bodaj z Athleticiem Bilbao to bylo

0

Neymar ciagle probuje tego samego strzalu. Tak jak z Madrytem ;/

0

To jest ta wasza bardzo dobra obrona w tym sezonie. Gdyby nie VV to byloby gorzej niz z Tito. Jedynie Bartra i Puyi trzymaja poziom.

0

Alexis poki co najgorzej. Jeszcze gorzej od Alvesa..

0

Wszyscy podjarani siatka Alvesa na Ronaldo, ktory malo sie wraca do obrony i nie wiedzial, ze moze go cos takiego spotkac. Prawda jest taka, ze ten czlowiek gra kiche i juz sie wypalil. Przedluza z nim kontrakt to przedluza, nie to nie. Plakac nie bede.

0

ALVES OUT

0

Alexis...

0

No co ten Dani ma w glowie? Jaki on musi byc ulomny..

0

Narwaniec Alves nie moze odczekac sekundy? Jak mozna spalic w takiej sytuacji? To trzeba miec mozg..

0

Nareszcie ladna akcja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?