0

Komentuj u siebie na czaciku

0

cfelsaki strzelily :(

0

hala madro

0

No pewnie, poprzeczka, do pustej nie trafiaja. Jak pech to pech..

0

Suarez - Sturridge, co za duet!

0

Sprawdzaja, ale tak ze pomachaja w roznych miejscach i tyle. O samym golu nie ma co mowic, komedia.

0

no dziura w bocznej siatce

0

No ta w 10 przegrywaja. Jakby to byli chelsaki to by im dolozyli samoboje i nie musieli by nic robic

0

Miales racje, nie wierzylem ze strzela. Jest dobrze, w drugiej jeszcze jednego i lider... oby.

0

Jest czerwo!!! Newcastle w 10 i karny

0

Chcialbym tak myslec, ale szczescie w PL to maja jedynie niebiescy

0

Wiem, ale i tak prawdopodobnie spuchnie niedlugo. Oczywiscie mam nadzieje, ze tak sie nie stanie i Wenger zgarnie mistrza :)

0

LFC przegrywa, szkoda. Zaraz cfelsaki beda liderem ehh..

0

Tu bramki:


0

kayle, chcialbym wiedziec ile u was przyszlo po transferze Ronaldo? 3/4? Az sie bac co bedzie jak zakonczy kariere

0

marzenie hala kibica

0

Moze wymiana za Pedro?

0

Taa zagra... mial zagrac z Almeria. Nie zagral, co pisales? Na pewno zagra z Celtickiem.. chyba nie musze przypominac czy zagral.

0

Taka roznica, ze Barcelona stwarza sytuacje i ich nie wykorzystuje. Pozniej moze byc szczescie. Cos za cos. A gornik? No wlasnie... nic

0

Oo, a gornik znow leci na farcie. Z takim szczesciem to beda mistrzem.

0

Chcialbym zobaczyc taki wpis na stronie Realu

0

Tez uwazam, ze Ronaldo bardzo sie poprawil. Mniej samolubnosci, wiecej pokory, kiedys go bardzo nie lubilem, ale zmienilem zdanie. W porzadku gosc

0

Czlowieku, ogladasz Bayern? Nawet ''wierni fani'' Bawarczykow nasmiewaja sie z tego czlowieka. A to, ze strzela w finalach bo odbije sie od klody pilka to juz ujalem slowem fart. Zero techniki tego pana.

0

Drewno + fart = Thomas Müller

0

Ok, juz wiem

0

Fajnie, tylko szkoda ze zapomnieli gdzie wejsc i jak zamowic

0

Ten VdB jest chory umyslowo? Ma kontuzje i tak go wystawia..

0

Alexis w gazie

0

Dla CeRa bo smutny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?