cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentuj u siebie na czaciku
0
cfelsaki strzelily :(
0
hala madro
0
No pewnie, poprzeczka, do pustej nie trafiaja. Jak pech to pech..
0
Suarez - Sturridge, co za duet!
0
Sprawdzaja, ale tak ze pomachaja w roznych miejscach i tyle. O samym golu nie ma co mowic, komedia.
0
no dziura w bocznej siatce
0
No ta w 10 przegrywaja. Jakby to byli chelsaki to by im dolozyli samoboje i nie musieli by nic robic
0
Miales racje, nie wierzylem ze strzela. Jest dobrze, w drugiej jeszcze jednego i lider... oby.
0
Jest czerwo!!! Newcastle w 10 i karny
0
Chcialbym tak myslec, ale szczescie w PL to maja jedynie niebiescy
0
Wiem, ale i tak prawdopodobnie spuchnie niedlugo. Oczywiscie mam nadzieje, ze tak sie nie stanie i Wenger zgarnie mistrza :)
0
LFC przegrywa, szkoda. Zaraz cfelsaki beda liderem ehh..
0
Tu bramki:
0
kayle, chcialbym wiedziec ile u was przyszlo po transferze Ronaldo? 3/4? Az sie bac co bedzie jak zakonczy kariere
0
marzenie hala kibica
0
Moze wymiana za Pedro?
0
Taa zagra... mial zagrac z Almeria. Nie zagral, co pisales? Na pewno zagra z Celtickiem.. chyba nie musze przypominac czy zagral.
0
Taka roznica, ze Barcelona stwarza sytuacje i ich nie wykorzystuje. Pozniej moze byc szczescie. Cos za cos. A gornik? No wlasnie... nic
0
Oo, a gornik znow leci na farcie. Z takim szczesciem to beda mistrzem.
0
Chcialbym zobaczyc taki wpis na stronie Realu
0
Tez uwazam, ze Ronaldo bardzo sie poprawil. Mniej samolubnosci, wiecej pokory, kiedys go bardzo nie lubilem, ale zmienilem zdanie. W porzadku gosc
0
Czlowieku, ogladasz Bayern? Nawet ''wierni fani'' Bawarczykow nasmiewaja sie z tego czlowieka. A to, ze strzela w finalach bo odbije sie od klody pilka to juz ujalem slowem fart. Zero techniki tego pana.
0
Drewno + fart = Thomas Müller
0
luki, http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/El-clasico-pytania-i-odpowiedzi
0
Ok, juz wiem
0
Fajnie, tylko szkoda ze zapomnieli gdzie wejsc i jak zamowic
0
Ten VdB jest chory umyslowo? Ma kontuzje i tak go wystawia..
0
Alexis w gazie
0
Dla CeRa bo smutny