cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ty sobie kup mozg
0
1:1!!!
0
0:1 55min
0
A nie mowilem ze Moyes zniszczy United..
0
Choc jesli pomyslec, ze dzisiaj gra Busi by Song zagral z silnym fizycznie Celtickiem to jednak jest to jakis pomysl i oby tak bylo. A jesli nie...
0
I oczywiscie wyrzucenie S. Roberto na trybuny... bo przeciez trzeba pokazac dla Dos Santosa ze bedzie mial izuloryczne szanse na gre.. choc i tak nie zagra ale trzeba go zatrzymac, pff
0
Wy sie smiejecie, ze AS napisal o checi odejscia Songa a ja wcale bym sie nie zdziwil jakby tak wlasnie bylo. JAk on musi sie czuc.. zagra swietne zawody, w nagrode lawka. Bije Busiego bez formy na leb, lawa. Toz to dramat, nie zdziwie sie jak bedzie chcial odejsc.
0
no szkoda, szwabska strzelily :(
0
Juz za Beniteza to lepiej wygladalo... teraz to w ogole masakra
0
PAWLOWSKI CO ZA GOLAZO!!!!!!!!!
0
Villarreal? Grał wczoraj. Teraz to gra Valladolid i Malaga juz przegrywa 1:2.
0
W wersji mobilnej jest na dole pod newsami.
0
to powinno byc zaliczane jako spam
0
Teraz przetlumacz to na nasz jezyk
0
Czekam tylko na pleba - whatisa.
0
A na najbardziej gimbusiarskiej stronie w internecie nadal trwa podburzanie tych kolkow. Co chwile artykuly o wypowiedziach ludzi zwiazanych z Barcelona. I jeszcze ten podpis "Prezes Barcelony nie rozmawia o sędziach" - jaki klub, tacy kibice i admini - prowokatorzy.
0
Panowie i pani agusiu, WIELCY MADRIDISCI, milo mi ze porownujecie mecz Elche z Sevilla! Jest pewna roznica. Dla Barcelony nalezal sie karny i czerwona kartka. Nic nie bylo. Byla i pomoc. Suma sumarum - zwyciestwo zasluzone. Real? Beniaminek cisnie "galacticos". Drugie zoltko dla Ramosa? Po co... Zakonczyc mecz po czasie jakim sie wyznaczylo? Nie... Faul na Cristiano klarowny? No ba.... Na zwienczenie jeszcze Pepe - czlowiek ze stali, ktory nie symuluje, gra fair i nie aktorzy. Caly madrid, cieszcie sie zwyciestwem, pieknym okazalym zwyciestwem.
0
Okradl Seville. Tyle ze w ogolnym rozrachunku i tak bylismy lepsi, wiecej sytuacji. A madrid? Pozostawie wam do oceny.
0
Sev, to Ty tu próbujesz udawać filozofa i mądrego. Jednak nie udaje sie.
0
pique dno po co sie dotyka
0
pike lama zasrana
0
Bench Barcelona: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Sergi Roberto, Pedro, Tello #fcblive
0
Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczę Tello i Sergi Roberto. Tylko jest warunek, trzeba prowadzić gdzieś dwoma bramkami co nie będzie łatwe.
0
Ja też, tylko sie przyzwyczaiłem, że co tydzień a tu właściwie na drugi dzień (niedzieli nie licze bo bylo tyle genialnych meczow ze mozna bylo zapomniec) :)
0
O kurde... to juz za 24h kolejny mecz. Jakos dziwnie.. ale bardzo fajnie :)
0
Vcf!!!!!!!
0
TYLKO ZE MONACO MA HISTORIE, NIE TO CO P$G
0
Brawo falką!!
0
N2o fanka nba
0
villarreal zwalid 200% juz z 10