0

a ty sobie kup mozg

0

1:1!!!

0

0:1 55min

0

A nie mowilem ze Moyes zniszczy United..

0

Choc jesli pomyslec, ze dzisiaj gra Busi by Song zagral z silnym fizycznie Celtickiem to jednak jest to jakis pomysl i oby tak bylo. A jesli nie...

0

I oczywiscie wyrzucenie S. Roberto na trybuny... bo przeciez trzeba pokazac dla Dos Santosa ze bedzie mial izuloryczne szanse na gre.. choc i tak nie zagra ale trzeba go zatrzymac, pff

0

Wy sie smiejecie, ze AS napisal o checi odejscia Songa a ja wcale bym sie nie zdziwil jakby tak wlasnie bylo. JAk on musi sie czuc.. zagra swietne zawody, w nagrode lawka. Bije Busiego bez formy na leb, lawa. Toz to dramat, nie zdziwie sie jak bedzie chcial odejsc.

0

no szkoda, szwabska strzelily :(

0

Juz za Beniteza to lepiej wygladalo... teraz to w ogole masakra

0

PAWLOWSKI CO ZA GOLAZO!!!!!!!!!

0

Villarreal? Grał wczoraj. Teraz to gra Valladolid i Malaga juz przegrywa 1:2.

0

W wersji mobilnej jest na dole pod newsami.

0

to powinno byc zaliczane jako spam

0

Teraz przetlumacz to na nasz jezyk

0

Czekam tylko na pleba - whatisa.

0

A na najbardziej gimbusiarskiej stronie w internecie nadal trwa podburzanie tych kolkow. Co chwile artykuly o wypowiedziach ludzi zwiazanych z Barcelona. I jeszcze ten podpis "Prezes Barcelony nie rozmawia o sędziach" - jaki klub, tacy kibice i admini - prowokatorzy.

0

Panowie i pani agusiu, WIELCY MADRIDISCI, milo mi ze porownujecie mecz Elche z Sevilla! Jest pewna roznica. Dla Barcelony nalezal sie karny i czerwona kartka. Nic nie bylo. Byla i pomoc. Suma sumarum - zwyciestwo zasluzone. Real? Beniaminek cisnie "galacticos". Drugie zoltko dla Ramosa? Po co... Zakonczyc mecz po czasie jakim sie wyznaczylo? Nie... Faul na Cristiano klarowny? No ba.... Na zwienczenie jeszcze Pepe - czlowiek ze stali, ktory nie symuluje, gra fair i nie aktorzy. Caly madrid, cieszcie sie zwyciestwem, pieknym okazalym zwyciestwem.

0

Okradl Seville. Tyle ze w ogolnym rozrachunku i tak bylismy lepsi, wiecej sytuacji. A madrid? Pozostawie wam do oceny.

0

Sev, to Ty tu próbujesz udawać filozofa i mądrego. Jednak nie udaje sie.

0

pique dno po co sie dotyka

0

pike lama zasrana

0

Bench Barcelona: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Sergi Roberto, Pedro, Tello #fcblive

0

Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczę Tello i Sergi Roberto. Tylko jest warunek, trzeba prowadzić gdzieś dwoma bramkami co nie będzie łatwe.

0

Ja też, tylko sie przyzwyczaiłem, że co tydzień a tu właściwie na drugi dzień (niedzieli nie licze bo bylo tyle genialnych meczow ze mozna bylo zapomniec) :)

0

O kurde... to juz za 24h kolejny mecz. Jakos dziwnie.. ale bardzo fajnie :)

0

Vcf!!!!!!!

0

TYLKO ZE MONACO MA HISTORIE, NIE TO CO P$G

0

Brawo falką!!

0

N2o fanka nba

0

villarreal zwalid 200% juz z 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?