0

pedro troche za duzo z 7,5 ale ok

0

villarreal cisnie, dwie bramki nieuznane ze spalonych dos santosa

0

sevfcb to jakis zdesperowany fan bpl, tylko nie wiem jakiej druzyny

0

Nie idzie w tym sezonie, nieech sie ogarna jak najszybciej

0

warszawiak, a w tym momencie siedzisz tylko na naszej stronie czy na innych tez i piszesz to samo?

0

Akurat lubie PSV i znudzila mi sie hegemonia Ajaxu, wiec wynik przyjmuje z usmiechem :)

0

wejdz na livesports i przy meczach masz tabele live

0

3:0 PSV

0

Aquino i Pereira mieli duzo sytuacji

0

villarreal przewaza, brakuje tylko wykonczenia

0

Moyes zniszczy united

0

Psv 1:0!!! Matavz

0

To pewnie ta lama warszawiak

0

Czego wsioku?

0

United bez Van Persiego (kontuzja, nawet nie ma na lawce). Ciekawy mecz sie szykuje!

0

Real bedzie sie oszczedzal na LM i PK, koniec koncow - puste gablotki.

0

Ramsey zyciowo, 7 bramek w osmiu meczach :))

0

Z miejsca chcialbym podkreslic jak waznym zawodnikiem byl Keita. To byl typ Songa. Silny a zarazem dobry technicznie. Nigdy nie narzekal ze siedzi na lawce. A jak juz gral (polfinal z Realem) to fajnie sie prezentowal. Lubilem tego zawodnika.

0

Wyrazi chec odejscia i watpie zeby Barcelona sie przeciwstawila, to nie PSG ze strasza.

0

Wiecej grania, mniej siedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Autobusy juz nam nie straszne

0

True story

0

Pique swietnie? Dwa udane wslizgi i poza tym znow gral z przeciwnikami

0

Troche kontrowersyjny tytul..

0

Komu dobrze :)

0

Atletico we wtorek z osasuna 3 punkty i czekamy na derby :)) Bedzie ciekawie!

0

Nick adekwatny do zachowania.

0

2:0, Costa i Garcia.
Nie ATHLETICO a ATLETICO!

0

odp do dede, juz sie cos wali

0

Valladolid od poczatku sezonu gra bezplciowo, licza tylko na rzuty rozne wiec nie wydaje mi sie. W ogole mam nadzieje ze spadna do Segunda bo zanizaja poziom La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?