cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pedro troche za duzo z 7,5 ale ok
0
villarreal cisnie, dwie bramki nieuznane ze spalonych dos santosa
0
sevfcb to jakis zdesperowany fan bpl, tylko nie wiem jakiej druzyny
0
Nie idzie w tym sezonie, nieech sie ogarna jak najszybciej
0
warszawiak, a w tym momencie siedzisz tylko na naszej stronie czy na innych tez i piszesz to samo?
0
Akurat lubie PSV i znudzila mi sie hegemonia Ajaxu, wiec wynik przyjmuje z usmiechem :)
0
wejdz na livesports i przy meczach masz tabele live
0
3:0 PSV
0
Aquino i Pereira mieli duzo sytuacji
0
villarreal przewaza, brakuje tylko wykonczenia
0
Moyes zniszczy united
0
Psv 1:0!!! Matavz
0
To pewnie ta lama warszawiak
0
Czego wsioku?
0
United bez Van Persiego (kontuzja, nawet nie ma na lawce). Ciekawy mecz sie szykuje!
0
Real bedzie sie oszczedzal na LM i PK, koniec koncow - puste gablotki.
0
Ramsey zyciowo, 7 bramek w osmiu meczach :))
0
Z miejsca chcialbym podkreslic jak waznym zawodnikiem byl Keita. To byl typ Songa. Silny a zarazem dobry technicznie. Nigdy nie narzekal ze siedzi na lawce. A jak juz gral (polfinal z Realem) to fajnie sie prezentowal. Lubilem tego zawodnika.
0
Wyrazi chec odejscia i watpie zeby Barcelona sie przeciwstawila, to nie PSG ze strasza.
0
Wiecej grania, mniej siedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Autobusy juz nam nie straszne
0
True story
0
Pique swietnie? Dwa udane wslizgi i poza tym znow gral z przeciwnikami
0
Troche kontrowersyjny tytul..
0
Komu dobrze :)
0
Atletico we wtorek z osasuna 3 punkty i czekamy na derby :)) Bedzie ciekawie!
0
Nick adekwatny do zachowania.
0
2:0, Costa i Garcia.
Nie ATHLETICO a ATLETICO!
0
odp do dede, juz sie cos wali
0
Valladolid od poczatku sezonu gra bezplciowo, licza tylko na rzuty rozne wiec nie wydaje mi sie. W ogole mam nadzieje ze spadna do Segunda bo zanizaja poziom La Liga.