cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skad wiesz ze na ten mecz weszli Boixos Nois? Jesli tak to fajnie. Szkoda tylko ze maja kryminalistyczna przeszlosc ;/ gdyby nie to, doping na CN bylby swietny.
0
Obrona naszych rezerw to dramat. Juz w drugiej polowie powinnismy stracic conajmniej 2 gole. Do pierwszej druzyny obroncy to chyba sie nie dostana i moze nawet dobrze bo sa fatalni, bez wyjatku.
0
Zdecydowanie lepsi choc Castilla tez czasem wyszla z grozna kontra.
0
Wyobrazacie sobie Denisa Suareza w pierwszej druzynie za rok? Pojdzie na wypozyczenie i nie wroci. Nie chce nic wrozyc bo to dopiero drugi mecz ale juz na MS U21 nie zachwycal, na rezerwy dobry ale... no wlasnie.
0
Nie wbijemy. Max bylo ok. 6 tys po meczu z Chelsea
0
Nieto...
0
Castilla, wasze miejsce w 3 lidze
0
No, Masip niezly jest
0
Samper genialny, bardzo przypomina Busquetsa.
0
Doping na miniestadi :) chyba zadowoleni po wczorajszym
0
ZACZYNAMI MINI GD :)
0
uche pro drewno
0
Lopez wszystko wyjmuje.... ale i tak wygraja 3:2
0
Jest roznica gdy druzyna przewaza i cisnie caly mecz a druzyna ktora powinna przegrywac 2:6 a wygrywa 2:1
0
to jest madrid to jest fart
0
troche krzywa szczeka
0
Madrid na farcie? Nieee.... niemozliwe......
0
Barcelona wygrywa? Wina sędziego.
Real przegrywa? Wina sędziego.
0
lopez tradycyjnie :) madridisci narzekacie na sedziow i fart a gdyby nie diego to srodek tabeli by wital
0
Cudownie, po prostu cudownie....
0
Kto komentuje i co powiedzial?
0
Xavi zejdz prosze, twoja dynamika jest gorsza od gavisha
0
Xavi, trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny..
0
Za duzo
0
No i dobrze. Odsylam ciebie do sprawdzenia co znaczy ironia bo widze ze wielki koneser chyba nie wie. Ale lepiej dla nas, chociaz nie trzeba bedzie czytac wypocin :)
0
Podaj jeszcze sklady Hajduku Spilit i Dinama bo bardzo mnie to interesuje
0
Odpowiedzi oczywsicie nie udzieliles, dziekuje, wszystko juz wiadomo w takim razie :)
0
Redakcja chyba nie widzi, ze to juz przerodzilo sie w spam...
0
Jesli nie, to jaki w tym Twoj cel kolego?
0
Jakbys nie zauwazyl to inne sekcje nie sa az tak popularne na tej stronie wiec nie wymadrzaj sie swoja pseudo-wiedza na temat sportu.