0

Skad wiesz ze na ten mecz weszli Boixos Nois? Jesli tak to fajnie. Szkoda tylko ze maja kryminalistyczna przeszlosc ;/ gdyby nie to, doping na CN bylby swietny.

0

Obrona naszych rezerw to dramat. Juz w drugiej polowie powinnismy stracic conajmniej 2 gole. Do pierwszej druzyny obroncy to chyba sie nie dostana i moze nawet dobrze bo sa fatalni, bez wyjatku.

0

Zdecydowanie lepsi choc Castilla tez czasem wyszla z grozna kontra.

0

Wyobrazacie sobie Denisa Suareza w pierwszej druzynie za rok? Pojdzie na wypozyczenie i nie wroci. Nie chce nic wrozyc bo to dopiero drugi mecz ale juz na MS U21 nie zachwycal, na rezerwy dobry ale... no wlasnie.

0

Nie wbijemy. Max bylo ok. 6 tys po meczu z Chelsea

0

Nieto...

0

Castilla, wasze miejsce w 3 lidze

0

No, Masip niezly jest

0

Samper genialny, bardzo przypomina Busquetsa.

0

Doping na miniestadi :) chyba zadowoleni po wczorajszym

0

ZACZYNAMI MINI GD :)

0

uche pro drewno

0

Lopez wszystko wyjmuje.... ale i tak wygraja 3:2

0

Jest roznica gdy druzyna przewaza i cisnie caly mecz a druzyna ktora powinna przegrywac 2:6 a wygrywa 2:1

0

to jest madrid to jest fart

0

troche krzywa szczeka

0

Madrid na farcie? Nieee.... niemozliwe......

0

Barcelona wygrywa? Wina sędziego.
Real przegrywa? Wina sędziego.

0

lopez tradycyjnie :) madridisci narzekacie na sedziow i fart a gdyby nie diego to srodek tabeli by wital

0

Cudownie, po prostu cudownie....

0

Kto komentuje i co powiedzial?

0

Xavi zejdz prosze, twoja dynamika jest gorsza od gavisha

0

Xavi, trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny..

0

Za duzo

0

No i dobrze. Odsylam ciebie do sprawdzenia co znaczy ironia bo widze ze wielki koneser chyba nie wie. Ale lepiej dla nas, chociaz nie trzeba bedzie czytac wypocin :)

0

Podaj jeszcze sklady Hajduku Spilit i Dinama bo bardzo mnie to interesuje

0

Odpowiedzi oczywsicie nie udzieliles, dziekuje, wszystko juz wiadomo w takim razie :)

0

Redakcja chyba nie widzi, ze to juz przerodzilo sie w spam...

0

Jesli nie, to jaki w tym Twoj cel kolego?

0

Jakbys nie zauwazyl to inne sekcje nie sa az tak popularne na tej stronie wiec nie wymadrzaj sie swoja pseudo-wiedza na temat sportu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?