0

katalonczyk, tak to on. Ten sam ktory na fc-porto zwany zdf, na kanonierzy.com granokerta czy jak mu tam. Czlowiek nie ma zycia, cos promuje za kase i niestety spamuje calymi dniami.

0

Mysle ze jak siedzimy na stronie o pilce noznej to wolimy ogladac futbol, a nie pilke reczna. Mozgu trzeba uzywac.

0

A w ktorej minucie zmiany?

0

Villa z woleja srrzelil jakby ktos nie wiedzial.

0

Villa ladnie :)

0

Ciekawe jakie z tego profity

0

Skoro koleś pisze takie komentarze i zbiera po 10 i więcej minusów powinno być to brane jako spam.

0

Nie ma to jak przetlumaczyc artykul jakiegos dziennikarzyny i pisac o krecie... do tego komentarze hala dzieci, masakra. A w tym nasz kolega whatis, ktory nas odwiedza.

0

Jak do tej pory nie bylo info o takiej inicjatywie wiec prawie nierealne. Juz za pozno by cos zmieniac.

0

Nie wydaje mi sie, ze stadion zmienilby nazwe. Wiemy jak wazny dla Baskow byl stadion San Mames (zburzony po zakonczeniu sezonu). Teraz zostal wybudowany nowy i pierwszy mecz na nowym stadionie w poniedzialek (!), ale nowy obiekt nie zmienil nazwy, odziedziczyl po legendarnym stadionie. Ludzie nazywaja to reforma z tym ze powstal nowy i w innym miejscu. Wiec jesli mialaby byc taka sytuacja (choc i tak bedzie reforma) to Socios nie zgodzili by sie na takie rozwiazanie.
A dla tych co chcieliby zobaczyc jak wyglada nuevo San Mames :)
http://www.sanmames.org/obras201308.htm

0

Tego nie sprawdzalem. To wejdz na rac1.org i zobacz czy mozna cos tam poszukac. Moze przed meczem bedzie jakas transmisja na nasz meczyk. Tylko przetlumacz sobie strone jak nie znasz hiszpanskiego, bo troche tego tam jest.

0

Ja jestem nawet taki, ze jesli mam do wyboru ogladanie na internecie polskiej czy hiszpanskiej transmisji to nie ma zastanowienia. Wieksze emocje, adrenalina, to co lubie. W ogole jestem fanem argentynskich czy meksykanskich komentatorow ktorzy az przesadzaja z wydzieraniem sie... ale ja to uwielbiam. Chetnym ktorzy chca zasmakowac czegos podobnego podsylam :)




0

Jesli chodzi Ci o bramki Barcelony z komentarzem rac1 to mozesz tutaj poszperac. Zjezdzasz w dol i masz wszystkie mecze.

Z kolei jesli chodzi o mecze na zywo z komentarzem rac1 to tego nie znajdziesz. Z tego co wiem to rac1 jest to stacja radiowa, gdzie komentuja mecze. A po meczach po prostu dostawiaja do komentatorow obraz i tak to pochodzi.

0

Tylko nie rozumiem zachowania tego uloma. Wszedzie rozsyla te wielkie hity, wywyzsza polsat, no ile za to zarabia? Jakies profity? Ten czlek siedzi caly dzien przed kompem i tak zarabia na zycie.

0

Haha, zobaczcie sobie jak na kanonierzy.com cisna tego wielkiego koneserka warszawiaka (inaczej krakownianina, zdf, klitschko czy tam granvorka). Ten czlowiek nie ma zycia, pisalem ze na kazdej stronie musi robic z siebie pajaca.

0

Silver, nie probuj zaslynac bo ta "plotke" potwierdzily as, cadena ser, sport.

0

Jakbyś nie wiedział to cadena ser, rac1, sport również potwierdziły odrzucenie pierwszej propozycji.

0

Offtop: Swietna wiadomosc dla posiadaczy wylacznie nSport. Co raz wiecej meczow na zywo puszczanych na tym kanale. Za 25 min Bordeaux - PSG, a jutro 18:30 Everton - Chelsea i 20:45 liga włoska (Napoli lub Milan) :)

0

Twoje wszystkie komentarze sa zbedne, szwabie.

0

Pedro nie zagra? Nareszcie!

0

warszawiak, nagroda UEFA jest bardziej za osiągnięcia drużynowe. Messi wygrał w 2011 - LM, Iniesta - Euro, Ribery - wszystko. A Złota PIłka jest dla najlepszego zawodnika, nie druzyny. A Leo statystykami miazdzy Francka i wygrywa z Ronaldo, wiec nie badz taki pewny siebie, bo nie rozrozniasz chyba nagrod. I nie martw sie jak zawodnik twojej druzyny nie zgarnie tej nagrody.

0

"artykół"?, kolego, jak się wypowiadasz na forum to rób to przyzwoicie i bez takich wpadek...

0

Popieram

0

Akurat Xavi nie gra dzis najgorzej. Z dwa otwierajace podania mial i dobra gra wzajemna. Iniesta, Negredo dopiero co weszli z lawki. Alexis na pewno nie gra slabiej od Pedro. Wpadles z tym mocno. Ale z hejterem Alexisa nie bede sie klocil, bo przeciez Pedrito "strzelal" w najwazniejszych meczach. A tam ze gra trzeci sezon piach... a tam, niech gra... za zaslugi :)

0

Gra slabo, ale Pedro najgorzej. Jedyna udana akcja to ta z 37' i 52' co dograł do Soldado. Reszta to dno, a Ty miej dalej zamydlone oczy.

0

Pedro co gra to VdB za glowe sie lapie. A te dosrodkowanie bije wszystko, lepiej niz Alves. Mam nadzieje ze nie zamydli niektorym oczu asysta... bo gra znow dno.

0

Brozek 4 setka, ale i tak jak napisze drewno to zminusuja

0

BROZKA JUZ POWINNI WYRZUCIC I NIGDY NIE ZAPROSIC. CO KOLES DREWNO TO GLOWA MALA

0

brawo polska

0

brozek chyba idzie na zlota pilke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?