0

no moze uda sie zremisowac

0

Niektórzy nie wiedzą jakie to pozycje 11, 10, 6 itp :P

0

To jest fcbarca.com, czekamy aż dyskusja z BO przeniesie się tutaj :D

4

Haha tu widze komentarze o meczu Realu. Ciężko pogodzić się z rzeczywistością? Mogą przegrywać towarzyskich ile chcą, a w lidze leją każdego. No ale użytkownicy fcbarca.com muszą się jakoś dowartościować. My pykamy leszczy w sparingach a później wychodzą mecze jak z Celtą czy Getafe.

1

No i bardzo dobrze. Ta informacja zbliża nas nieuchronnie do wyborów i Zubi nie wyrzuci kolejnych milionów w błoto za Vermaleny i inne wynalazki. Zbieramy hajs na 2016, gdzie będzie nowy zarząd i trener (nie łudźcie się, że teraz coś wygramy, z mormonem na ławce).

10

Jeśli nie uchylą kary to wotum nieufności do końca tygodnia. Jak uchylą, to niech wypier*****ą na koniec sezonu.

4

Zaraz padną argumenty, że jest lepsza, bo "ciekawsza" i "każdy może wygrać z każdym" :D

0

Obrońcy PL i ich przerzuty w aut :D

0

"Schlierenzauer „idzie po rekord w Oberstdorfie” - naprawdę ktoś wierzy, że wygra TCS? Koudelka, Hayboeck i inni z formą go zjedzą. No chyba, że sędziowie znów przypadkiem będą mu pomagać :)

0

Mam nadzieje ze w nowym roku znajdzie w koncu forme bo dawno ja zgubil.

2

Redakcja sama kopie pod sobą dołki a później dziwota, że różne wyniki ankiet. Co robi tu Puyol, Verma czy Douglas? Oni prawie nie grali.

0

Verma i Douglas ex-equo pierwsze miejsce za niebagaletny wkład w zwycięstwa Blaugrany.

2

Atletico 3? W Europie więcej niż Bayern + mistrzostwo Hiszpanii.

0

Masakra, widzieliscie ile miejsca mial Mata? W sumie co ja udaje zdziwionego, tam zawsze byly hektary miejsca w srodku.

3

Świetny zawodnik, tacy są teraz na topie. Potrafi i bronić i atakować. Na dodatek tur.

0

niech otworzy drzwi dla swojej formy

0

Rozumiem, że kandydatura Pinto to żart?

12

No to Benedito sam się kasuje takimi wypowiedziami.

0

Najlepsze teraz to, że chcą koniecznie przedłużyć jego kontrakt - czasu coraz mniej, więc chcą skorzystać z sytuacji i zrobic kolejny wałek.

0

Mamy problem bogactwa? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :DD

1

"Barça pewnie pokonała Francuzów 3:1" - naprawdę? Wg was było to przekonywujące zwycięstwo?

0

Lucho wystawiłby go pewnie na lewej obronie.

0

LFP po raz kolejny się kompromituje, który to już raz?

0

Suarez 2/10? Bez jaj. Nie oceniaj na podstawie jak narazie gra (a i tak będzie lepiej). Rok temu nikt nie wierzył, że może do nas taki crack przejść i nie wierzę, że nie chciałeś go zobaczyć w naszych barwach.

0

Drużynę bardzo optymistycznie ocenili, prawie 7? No nie wiem, żebym widział chociaż jakiś pomysł na grę to mógłbym przeboleć wpadki, a tu ani stylu ani niczego nowego.

3

OM na mistrza a OL drugie i gitara :)

2

to je fcbarca.com

0

Zasłużone zwycięstwo a Ty miej ból tyłka, że pewnie znów przedupimy z nimi.

1

Bilbao ostatnio zaczyna grac swoje, moga powalczyc o LE.

0

Barca B po raz kolejny pokazuje, że nikt z obrońców nie zasługuje nawet na treningi z pierwszym zespołem. Bagnack to jakiś żart, sprowadzone odpady również, Patric drewniany wyrobnik. Jedynie Grimaldo fajnie rokuje na przyszłość. No i podobno jest jakiś dwóch fajnych ŚO w Juvenilu, ale to jeszcze melodia przyszłości. Z obecnych obrońców B nic nie będzie. Nic a nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?