cieciuch
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no moze uda sie zremisowac
0
Niektórzy nie wiedzą jakie to pozycje 11, 10, 6 itp :P
0
To jest fcbarca.com, czekamy aż dyskusja z BO przeniesie się tutaj :D
4
Haha tu widze komentarze o meczu Realu. Ciężko pogodzić się z rzeczywistością? Mogą przegrywać towarzyskich ile chcą, a w lidze leją każdego. No ale użytkownicy fcbarca.com muszą się jakoś dowartościować. My pykamy leszczy w sparingach a później wychodzą mecze jak z Celtą czy Getafe.
1
No i bardzo dobrze. Ta informacja zbliża nas nieuchronnie do wyborów i Zubi nie wyrzuci kolejnych milionów w błoto za Vermaleny i inne wynalazki. Zbieramy hajs na 2016, gdzie będzie nowy zarząd i trener (nie łudźcie się, że teraz coś wygramy, z mormonem na ławce).
10
Jeśli nie uchylą kary to wotum nieufności do końca tygodnia. Jak uchylą, to niech wypier*****ą na koniec sezonu.
4
Zaraz padną argumenty, że jest lepsza, bo "ciekawsza" i "każdy może wygrać z każdym" :D
0
Obrońcy PL i ich przerzuty w aut :D
0
"Schlierenzauer „idzie po rekord w Oberstdorfie” - naprawdę ktoś wierzy, że wygra TCS? Koudelka, Hayboeck i inni z formą go zjedzą. No chyba, że sędziowie znów przypadkiem będą mu pomagać :)
0
Mam nadzieje ze w nowym roku znajdzie w koncu forme bo dawno ja zgubil.
2
Redakcja sama kopie pod sobą dołki a później dziwota, że różne wyniki ankiet. Co robi tu Puyol, Verma czy Douglas? Oni prawie nie grali.
0
Verma i Douglas ex-equo pierwsze miejsce za niebagaletny wkład w zwycięstwa Blaugrany.
2
Atletico 3? W Europie więcej niż Bayern + mistrzostwo Hiszpanii.
0
Masakra, widzieliscie ile miejsca mial Mata? W sumie co ja udaje zdziwionego, tam zawsze byly hektary miejsca w srodku.
3
Świetny zawodnik, tacy są teraz na topie. Potrafi i bronić i atakować. Na dodatek tur.
0
niech otworzy drzwi dla swojej formy
0
Rozumiem, że kandydatura Pinto to żart?
12
No to Benedito sam się kasuje takimi wypowiedziami.
0
Najlepsze teraz to, że chcą koniecznie przedłużyć jego kontrakt - czasu coraz mniej, więc chcą skorzystać z sytuacji i zrobic kolejny wałek.
0
Mamy problem bogactwa? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA :DD
1
"Barça pewnie pokonała Francuzów 3:1" - naprawdę? Wg was było to przekonywujące zwycięstwo?
0
Lucho wystawiłby go pewnie na lewej obronie.
0
LFP po raz kolejny się kompromituje, który to już raz?
0
Suarez 2/10? Bez jaj. Nie oceniaj na podstawie jak narazie gra (a i tak będzie lepiej). Rok temu nikt nie wierzył, że może do nas taki crack przejść i nie wierzę, że nie chciałeś go zobaczyć w naszych barwach.
0
Drużynę bardzo optymistycznie ocenili, prawie 7? No nie wiem, żebym widział chociaż jakiś pomysł na grę to mógłbym przeboleć wpadki, a tu ani stylu ani niczego nowego.
3
OM na mistrza a OL drugie i gitara :)
2
to je fcbarca.com
0
Zasłużone zwycięstwo a Ty miej ból tyłka, że pewnie znów przedupimy z nimi.
1
Bilbao ostatnio zaczyna grac swoje, moga powalczyc o LE.
0
Barca B po raz kolejny pokazuje, że nikt z obrońców nie zasługuje nawet na treningi z pierwszym zespołem. Bagnack to jakiś żart, sprowadzone odpady również, Patric drewniany wyrobnik. Jedynie Grimaldo fajnie rokuje na przyszłość. No i podobno jest jakiś dwóch fajnych ŚO w Juvenilu, ale to jeszcze melodia przyszłości. Z obecnych obrońców B nic nie będzie. Nic a nic.