covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo
Efekt: wycofanie akcji o kilkadziesiąt metrów ;)
1
@P93FCB
Jak go sprzedadzą, to nie będzie można narzekać na zarząd, gdy odejdzie za darmo. To gdzie w tym sens, gdzie logika? ;)
0
@pawel0304
I bez Suareza z Rakietą ;)
0
@NeroTFP
Jednostka o dużej wyporności. Ciemny lud to kupi ;)
1
@Nano22
Jak stawiasz autobus przed polem karnym, to aż tak dużo nie musisz biegać.
0
@VIPER2712
Przy drugiej i trzeciej Borubar mógł zachować się nieco lepiej, ale i tak dzięki niemu nie było manity.
0
@clyde
Mało kto ogląda, to tak tego nie nadymają/celebrują jak w przypadku LM. Ot kolejny dzień w biurze ;)
0
@Barcelismo
Załóżmy, że twoje lewe ucho to Europejski Dzień Mózgu (18 marca), a twoje prawe to Dzień Walki z Homofobią i Seksizmem (2 maja), może spotkasz się z piąchą pomiędzy ;)
1
Przeżyjmy to jeszcze raz...
0
@Shiver
Którą ręką jecie zupę? Łyżką.
Którą ręką piszecie? Długopisem.
itd.
0
Barca jak Qarabag ;)
1
Taboret lepiej wyszedł niż ten cały Pinokio...
0
A co to się stanęło z Legiunią? Jaka piękna katastrofa... ;)
1
@Koni8M
Jeśli chodzi o rewanż, to Bayern tylko w fazie pucharowej.
0
@IronSanHybrid
No nie może to być. Nawet cycki "aktorek" z HollyŁódź już się przejadły? Widziałem to g... może ze dwa razy (wieki temu), w związku z tym nie dziwi mnie arcych... kondycja tego paździerza. Zresztą podobnych produkcji nienajwyższych lotów jest na YouTube cała masa ;)
0
@TenJeden
Za dużo czystych sytuacji nie miał, ale ta pod koniec (tj. w okolicach 2-giej minuty), to powinna być bramka. Niepotrzebnie dał się zepchnąć do linii bramkowej.
0
@fart
Całość poszła chyba w gwizdek, bo jednak przegrała.
0
@Danny Gaucho
Musk ma pierwszych kandydatów do misji na Marsa.
0
@SiSenior
Człowiek z bańką mydlaną na twarzy.
1
@IronSanHybrid
Obawiam się, że pod koniec odczytywania komunikatu te dane stawały się już mocno nieaktualne ;)
2
@kubix05
Jakiś czas temu "wykopałem" z szafy całkiem pokaźny worek takiego bilonu. Zachowało się też nieco banknotów (najwięcej jest setek z Waryńskim). Z kolei taką pięćdziesiątkę nówkę sztukę znalazłem jako zakładkę w książce. Z ciekawości sprawdziłem po ile te "precjoza" chodzą na Allegro, ale jak zobaczyłem, że ktoś oferuje całe 10 litrowe wiadro takich "kosztowności" moje nadzieje na zbicie przypadkowej fortuny mocno osłabły ;)
0
@pawelfcb2010
Sukces sportowy ma zawsze wielu ojców zwłaszcza wśród polityków, którzy stoją w kolejce do ogrzania się w jego świetle. Takie sportowe dobro narodowe musi zatem znajdować się pod specjalną ochroną (przynajmniej w jego w prime time). Sport w służbie Ministerstwa Propagandy. Poza tym zawsze może się zdarzyć, że jakiś zazdrosny fanboj innego zawodnika (tu: skrajne emocje mogą u niektórych prowadzić do awarii instalacji) mógłby próbować wpłynąć na klasyfikację generalną biorąc sprawy we własne ręce. Przykładowo w tenisie (i pewnie nie tylko) takie rzeczy miały miejsce.
1
@paweldunajecfcb
W przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia właściciela ;)
1
@Nano22
Czy w przypadku zwrotu pokryją koszty odesłania (np. zamówią na własny koszt kuriera)? ;)
0
@betonito
Verma, Bale, Douglas ;)
2
@NeroTFP
I co dalej? Ciekawe czy podstawiony kierowca poradził sobie z bardzo prostym problemem.
0
@Nano22
Zwróć jedne (do 14 dni), to drugie będą za darmo ;D
0
@Nano22
W poniedziałek do północy Siajomi miało ciekawe promocje na niektóre smartfony (zniżki 500/700 PLN).
0
@tristan87
Hiszpania chyba nie będzie w jego najbliższych (a pewnie i w najdalszych) planach turystycznych ;)
1
@konrad1661
Jak dobrze przyprawione, to i tydzień poleży, i nie wyjdzie ;)