covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tobiasson92
Cysorz Kaczysław II
0
@FafitFCB
Masło maślane.
3
@Ghotti
Kręcidło coś chyba delikatnie pokręcił z tą liczbą (kropki, przecinki).
2
Liczba golfistów w Realu musi się zgadzać ;)
0
@Ghotti
Wolny transfer do Winchester po zakończeniu kontraktu.
3
@baczekk13
-Ostatni raz się pytam. Składasz tę ofertę czy nie?
-Nie.
-Ostatni raz...
1
@BarcaInfo
"Nikt mi nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe"
0
@Colon
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1590730885lyFGslqMGPnNGu6iCBtqA0.jpg
https://sprzedajemy.pl/buick-park-avenue-janow-lubelski-2-6bea9f-nr60095978
0
@Jarema1987
Obstawiam mimo wszystko, że jego ewentualny dorobek bramkowy w tym meczu będzie policzalny.
1
@Kurkmen
Ulubione smaki Putina to podobno polonowy i arszenikowy ;)
1
@maatiixx
Wkrótce na Discovery ;)
0
@Pressinho
Tak by wskazywał ranking, ale So Wesley też jest wysoko...
https://ratings.fide.com/top_lists.phtml
No i skończyło się zgodnie z przypuszczeniami 5,5:3,5 (best of 10) dla Carlsena. Aczkolwiek widać po streamie, że gdyby bardziej się przyłożył to przewaga bez problemu byłaby bardziej okazała.
2
Gdyby kogoś przypadkiem ciekawiło to o 20-tej jest meczyk finałowy Carlsen - Wesley w blitzu.
Stronka na chess24.com...
https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/chess24-banter-blitz-series-2020-final/4/1/1
Stream Carlsena...
0
@szkutnik91
W drodze do Barcy miał chyba bliskie spotkanie z siatką.
0
@BarcaInfo
W takim tempie liczenie/weryfikowanie potrwa dłużej niż samo zbieranie ;)
0
@DonMatteo901
Allahu spuść bombę z piachu na tę sodomię i gomorię ;)
0
@kubix05
Tylko armia zawodowa. Pobór to patologia i strata czasu. Tam by się przydał raczej jakiś konserwator zabytków. Należy przede wszystkim ułatwić dostęp do broni. W ten sposób powstanie więcej strzelnic i spadną ceny korzystania z nich.
0
@messiiiiik
"X-Demon" myślę, że to właściwa nazwa miejsca w którym należy szukać kłopotów.
2
Wywaliło im bębny, bo maseczek z domieszką calgonu nie nosili ;)
https://pbs.twimg.com/media/EjF1mnNXYAI_vE4?format=jpg&name=small
Ten w kolorowych gatkach to pewnie jakiś eldżibiti.
1
@NeroTFP
Normalnie jest tak, że kto płaci ten wymaga. Jak wiadomo Zlatana to nie dotyczy. W jego przypadku jest tak, że kto płaci Zlatanowi, ten spełnia jego wymagania ;)
1
@barteq
Młody pelikan jesteś, to łykasz co ci pod dziób podsuną.
"jakos w mediach ani w tv ani w internecie", "media telewizyjne"
Używasz terminów, których znaczenia nie rozumiesz...
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arodki_masowego_przekazu
"nie mozna im odmowic dzialania i iscia do przodu"
Na początek proponuję się dokształcić, byle nie u Szymonka ;)
2
@barteq
No przecież nie pompki na stacjach benzynowych, tylko media i ci którzy za nimi stoją, czyli razwiedka (vide: Palikot, Petru, Kukiz, Biedroń). Jaka tam świeża krew? Chłop całe życie siedzi w jakiejś telewizorni (taki "katolik zawodowy"), a poza tym, przynajmniej dla mnie, jest po prostu głupi jak but. Do sterowania taki najlepszy ;)
0
@Adamski69
A nie lepiej identyfkować się po nickach? ;)
2
@barteq
Kolejnego słupa pompują, aby naród się w nim zakochał. Dla ich dobra, którego mają coraz mniej.
2
@jeyx77x
To ma na szczęście mały zasięg, mimo że próbują zwiększać pokrycie metodą każdy/a z każdym. Ze względu na problemy z hardware'm (brak kompatybilności wtyczek i gniazdek) ciągle im się to nie udaje. Jednak oni bohatersko z tym walczą ;)
3
@sebasek99
Sam na Krzysia, ani na Andrzejka nie głosowałem, ale podejrzewam, że #mimowszystkoTrzaskowiankaWWiśle niewiele by zmieniła. Na Marsz Niepodległości pinokio podobno już się nie wybiera ;)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid
Prawe skrzydło wygląda trochę na amputowane. Po rozmiarze kropki można by pomyśleć, że gramy z dodatkowym bramkarzem w polu, a nie z napadziorem. Ciekawe czy ławka ma podgląd live na to co dzieje się na boisku ze statystycznego punktu widzenia. Można by jeszcze w trakcie meczu dawać wskazówki zawodnikom, którą stroną powinni teraz próbować zaatakować żeby zaskoczyć przeciwnika i/lub rozciągnąć grę.
0
@TheNekro94
Na czym polega toksyczność/psychiczność dziadka? Na razie padły tylko epitety pod jego adresem.