0

@NaFazieHitman
De Jong 16?

0

@blaugrana_36
Zawodnik z jego pensją nie może grać końcówek. W styczniu pojawi mu się 34 na liczniku (to se ne vrati), a przy jego obecnej formie spokojnie zastąpi go ktoś młodszy i mniej legendarny. Skoro nie będzie widać różnicy, to po co przepłacać.

6

@jordus100
W sumie z całej jedenastki on gra najbliżej bramki. Od czasu do czasu powinno coś z tego wynikać ;)

6

@Kuczek
Nie wszyscy na raz. Oni jeszcze się przydadzą. Umtitiego dobrze byłoby komuś wcisnąć.

12

Rakitić, Vidal, Semedo, Suarez, ciekawe czy ktoś jeszcze zmieni barwy.

0

@DonMatteo901
Motto Bolka: Zdrowie wasze, w gardła nasze ;)

0

@BarcaInfo
Wzruszenie nie pozwoliło mu ścisnąć Amigos za gardło ;)

0

@Homeopata8989
Zawsze to lepiej niż Brzęczek ;)

0

@Ghotti
Okazuje się, że nie tylko w Interze zawodnicy mają zaciesz na treningu (TZZ = Teoria Zacieszu na Zdjęciach) ;)

1

@bixmix
Boga bym w to nie mieszał.

0

@Bobo25
Minę ma jak srający kot na pustyni. Jakby za chwilę miał się poryczeć. Tego jego słowotoku nie idzie zdzierżyć. Plecie trzy po trzy jak nakręcony, bez ładu i składu. Byle nie robić pauz, bo lud jeszcze gotów pomyśleć, że brak mu jakichkolwiek kompetencji. Ciemny lud wystarczy zagadać, a wtedy wszystko kupi. On wie jak znaleźć setki tysięcy, miliony aby napaść biurokratów. Oczywiście jak już go wybiorą to sam z amigosami dalej będzie doił. Przecież to nie do pomyślenia, że liczba urzędasów może spadać, ona ma tylko rosnąć, a w najgorszym razie pozostać na tym samym poziomie. Nieważne, że może byliby bardziej potrzebni gdzieś indziej, ważne aby razem ze swoimi rodzinami zagłosowali na niego. Jest szczerze zatroskany ich głosami.

2

@Mns21
Jak widzę i słyszę typa to mnie na wymioty zbiera. Kolejny wynalazek służb po Palikocie, Petru, Kukizie, Biedroniu i innych "alternatywach" dla Polski.

1

@Cave
Jego ta żółta.

0

@dawo17
-Jaki wynik trenerze?
-Osiem i dwie.
-Tyle samo co w Barcelonie.

1

@zadafcb
Bez kija nie podchodź ;)

0

@Persyfl
Nie wiem ilu was tam jest, ale to można leczyć. Pełnym zdaniem proszę,
"Sośnierz ty maupooo!". Swoją drogą ciekawe czy małpy boli Wielki Sośnierz.

1

@Gall
Podoba mi się takie hajlowanie ojroparlamentarzysty...


0

@Persyfl
Z treścią podaną przez posła pełna zgoda, a co do formy, to oczywiście rzecz gustu. Nie przepadam za tego typu happeningami, zwłaszcza w niekompletnym odzieniu i przy obecnej pogodzie. Co do tendencyjnie zmontowanej kompilacji to... "dał lewakom przykład Goebbels, jak manipulować mają". Dzieło nawet nie stało obok obiektywnego kontekstu. Typowa lewacka sieczka, bez ładu i składu pod z góry założoną tezę. A ten avek to ma na celu kogoś obrazić, czy tylko ot tak z głupoty? A czy małpy i inne zwierzaki wypowiedziały się już co sądzą o 5-tce dla zwierząt?

1

Wśród prezydentów i członków zarządu też są Amigosi ;)

3

@NeroTFP
Mnie ciekawi raczej w jaki sposób buduje się drzewko. Zbudowałbym.

0

@tobiasson92
Tu nie ma co zatrudniać online, tu trzeba dzwonić. Cracovia wie do kogo...

4

Simeone najwyraźniej uznał, że brakuje mu na boisku negocjatora.
- Eeeeee, Panie sędzio ewidentny karny.

0

@tobiasson92

I bardzooooo dobrze. Najlepiej na własnej skórze przekonać się jak działa "darmowa, państwowa służba zdrowia". Już dawno należało to g... sprywatyzować. Taniej utrzymać lekarzy i pielęgniarki niż lekarzy, pielęgniarki i urzędasów. No ale wtedy wszystko będzie kilka razy droższe i ludzie będą umierać na ulicy... wait.

0

@NeroTFP
Łapka w dół za nagranie w pionie ;)

4

@pawelfcb2010
I pooooszybował, zabrakło tylko telemarku, ale jest rekord skoczni ;)

5

Kiedyś to było... duet Cristian "Jeden zwód" Tello i Isaac "Drugi Messi" Cuenca. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

2

@kerouac
1. Pellegrino
2. Cisowianka
3. Nałęczowianka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?