covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majsteer
Pewnie stąd...
https://www.fcbarca.com/94243-budzet-placowy-fc-barcelony-duzym-problemem-klubu-w-dobie-kryzysu.html
0
@NaFazieHitman
De Jong 16?
0
@NaFazieHitman
Na koniec maja 2019...
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1134535868604174336
0
@blaugrana_36
Zawodnik z jego pensją nie może grać końcówek. W styczniu pojawi mu się 34 na liczniku (to se ne vrati), a przy jego obecnej formie spokojnie zastąpi go ktoś młodszy i mniej legendarny. Skoro nie będzie widać różnicy, to po co przepłacać.
6
@jordus100
W sumie z całej jedenastki on gra najbliżej bramki. Od czasu do czasu powinno coś z tego wynikać ;)
6
@Kuczek
Nie wszyscy na raz. Oni jeszcze się przydadzą. Umtitiego dobrze byłoby komuś wcisnąć.
12
Rakitić, Vidal, Semedo, Suarez, ciekawe czy ktoś jeszcze zmieni barwy.
0
@DonMatteo901
Motto Bolka: Zdrowie wasze, w gardła nasze ;)
0
@BarcaInfo
Wzruszenie nie pozwoliło mu ścisnąć Amigos za gardło ;)
0
@Homeopata8989
Zawsze to lepiej niż Brzęczek ;)
0
@Ghotti
Okazuje się, że nie tylko w Interze zawodnicy mają zaciesz na treningu (TZZ = Teoria Zacieszu na Zdjęciach) ;)
1
@bixmix
Boga bym w to nie mieszał.
0
@Bobo25
Minę ma jak srający kot na pustyni. Jakby za chwilę miał się poryczeć. Tego jego słowotoku nie idzie zdzierżyć. Plecie trzy po trzy jak nakręcony, bez ładu i składu. Byle nie robić pauz, bo lud jeszcze gotów pomyśleć, że brak mu jakichkolwiek kompetencji. Ciemny lud wystarczy zagadać, a wtedy wszystko kupi. On wie jak znaleźć setki tysięcy, miliony aby napaść biurokratów. Oczywiście jak już go wybiorą to sam z amigosami dalej będzie doił. Przecież to nie do pomyślenia, że liczba urzędasów może spadać, ona ma tylko rosnąć, a w najgorszym razie pozostać na tym samym poziomie. Nieważne, że może byliby bardziej potrzebni gdzieś indziej, ważne aby razem ze swoimi rodzinami zagłosowali na niego. Jest szczerze zatroskany ich głosami.
2
@Mns21
Jak widzę i słyszę typa to mnie na wymioty zbiera. Kolejny wynalazek służb po Palikocie, Petru, Kukizie, Biedroniu i innych "alternatywach" dla Polski.
1
@Cave
Jego ta żółta.
0
@dawo17
-Jaki wynik trenerze?
-Osiem i dwie.
-Tyle samo co w Barcelonie.
1
@zadafcb
Bez kija nie podchodź ;)
0
@Persyfl
Nie wiem ilu was tam jest, ale to można leczyć. Pełnym zdaniem proszę,
"Sośnierz ty maupooo!". Swoją drogą ciekawe czy małpy boli Wielki Sośnierz.
1
@Gall
Podoba mi się takie hajlowanie ojroparlamentarzysty...
0
@Persyfl
Z treścią podaną przez posła pełna zgoda, a co do formy, to oczywiście rzecz gustu. Nie przepadam za tego typu happeningami, zwłaszcza w niekompletnym odzieniu i przy obecnej pogodzie. Co do tendencyjnie zmontowanej kompilacji to... "dał lewakom przykład Goebbels, jak manipulować mają". Dzieło nawet nie stało obok obiektywnego kontekstu. Typowa lewacka sieczka, bez ładu i składu pod z góry założoną tezę. A ten avek to ma na celu kogoś obrazić, czy tylko ot tak z głupoty? A czy małpy i inne zwierzaki wypowiedziały się już co sądzą o 5-tce dla zwierząt?
1
Wśród prezydentów i członków zarządu też są Amigosi ;)
3
@NeroTFP
Mnie ciekawi raczej w jaki sposób buduje się drzewko. Zbudowałbym.
0
@tobiasson92
Tu nie ma co zatrudniać online, tu trzeba dzwonić. Cracovia wie do kogo...
4
Simeone najwyraźniej uznał, że brakuje mu na boisku negocjatora.
- Eeeeee, Panie sędzio ewidentny karny.
0
@tobiasson92
I bardzooooo dobrze. Najlepiej na własnej skórze przekonać się jak działa "darmowa, państwowa służba zdrowia". Już dawno należało to g... sprywatyzować. Taniej utrzymać lekarzy i pielęgniarki niż lekarzy, pielęgniarki i urzędasów. No ale wtedy wszystko będzie kilka razy droższe i ludzie będą umierać na ulicy... wait.
0
@NeroTFP
Łapka w dół za nagranie w pionie ;)
4
@pawelfcb2010
I pooooszybował, zabrakło tylko telemarku, ale jest rekord skoczni ;)
5
Kiedyś to było... duet Cristian "Jeden zwód" Tello i Isaac "Drugi Messi" Cuenca. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)
2
@kerouac
1. Pellegrino
2. Cisowianka
3. Nałęczowianka
0
@Adamski69
Merveille = Cud ;)
https://context.reverso.net/t%C5%82umaczenie/francuski-polski/merveille
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Merveille_Fundambu