0

@DzizuSS
Nie chyba tylko na pewno.

0

@wojopancer
Łatwiej o wspólny język. Kiedyś kolonia holenderska była znacznie liczniejsza, z dobrym skutkiem. Pora mocniej odświeżyć ten kierunek. Byłemu trenerowi reprezentacji powinno być łatwiej, zwłaszcza, że okienko krótkie.

0

@Kamilos84
Płyta nie do zdarcia ;)

1

Hmm..., czyli już nie za darmo po sezonie? Jak to się wszystko szybko zmienia, aż czasami trudno nadążyć. Jeśli sytuacja na boisku będzie równie dynamiczna, to może w końcu coś zatrybi.

2

@Lionello

Gdyby nie to że domena "fcmessi.com" jest już zajęta, to już dawno należałoby zrobić rebranding tutejszego portalu ;)

1

@T^L

Mózgowy cluster napędzany kawą, czyli taka sztuczna inteligencja, jak Borg ze Star Treka. "Zostaniesz zasymilowany. Opór jest daremny." ;)

0

@Colon

Podobno "lepiej mądrze stać, niż głupio biegać", czyli najlepiej byłoby po prostu mądrze biegać (Bayern), a nie głupio stać (Barca) ;)

0

@Colon

#1 Distance covered: Barca 98.28km; Bayern 107.55km
#2: Attempts on target: Barca 5; Bayern 13
#3: Total attempts: Barca 8; Bayern 26

"szyny były złe, a podwozie, podwozie... też było złe" ;)

0

Czego zabrakło w tym meczu? Przeżyjmy to jeszcze raz...



Odpowiedź prawidłowa: bramek ;)

4

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB!

somsiad pewnie w piecu rozpalił, robi się coraz chłodniej ;)

1

@Wilczeq

Niewątpliwie w pierwszej kolejności był pochodzenia austriackiego...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hitler
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klara_Hitler

0

@IronSanHybrid

Użądliła misia pszczoła
Oż ty w życiu! - misiu woła
Za te męki, za te bóle
Zdemoluję wszystkie ule

w wersji light ;)

1

@sebasek99

Portal informacyjny to Słowo Boże?
Tak na marginesie. Najczęstszym słowem w Biblii jest "Pan". Prawidłowo ;)

4

@Jordi10

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."

3

@SamuraJack
Jeśli będzie odpowiedni projekt finansowy powinien zdążyć z burofaxem na czas.

2

@PeteR10
O 18-tej [Cadena SER]

0

@Kacper1432
Jasne, kaganiec na pysk i ruki po szwam. Co kto lubi.

0

@BorzyKrzys
Kapelutek w sam raz do jodłowania na cześć Lewego.

0

@DonMatteo901
Za samo nazwisko ;)

0

@FafitFCB
chudy na bramkę ;)

0

yerba zawsze i wszędzie chlipana będzie

0

@Coutinho007
picipolo na małe bramki

0

0

@Nano22
Nie róbcie z Barcy i Leosia PRL-u bis...


1

@Kettger
Marketing: nieważne, źle czy dobrze, ważne aby po nazwisku.
I tak są marki: SAMSUNG, IKEA, LALIGA, FIFA, LIDL, a nie SAMSUNGA, IKEI, LALIGI, FIFY, LIDLA. Klient ma zapamiętać markę, a nie prawidłową formę.

3

Agent Ivan vel Rakieta już działa.

0

@prokofiew
Bartek przeżuł i wydalił puczystów. Teraz to oni próbują się w tej kupie jakoś pozbierać ;)

1

@NeroTFP
Korekta: Messiemu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?