covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DzizuSS
Nie chyba tylko na pewno.
0
@wojopancer
Łatwiej o wspólny język. Kiedyś kolonia holenderska była znacznie liczniejsza, z dobrym skutkiem. Pora mocniej odświeżyć ten kierunek. Byłemu trenerowi reprezentacji powinno być łatwiej, zwłaszcza, że okienko krótkie.
0
@Kamilos84
Płyta nie do zdarcia ;)
1
Hmm..., czyli już nie za darmo po sezonie? Jak to się wszystko szybko zmienia, aż czasami trudno nadążyć. Jeśli sytuacja na boisku będzie równie dynamiczna, to może w końcu coś zatrybi.
2
@Lionello
Gdyby nie to że domena "fcmessi.com" jest już zajęta, to już dawno należałoby zrobić rebranding tutejszego portalu ;)
1
@T^L
Mózgowy cluster napędzany kawą, czyli taka sztuczna inteligencja, jak Borg ze Star Treka. "Zostaniesz zasymilowany. Opór jest daremny." ;)
0
@Colon
Podobno "lepiej mądrze stać, niż głupio biegać", czyli najlepiej byłoby po prostu mądrze biegać (Bayern), a nie głupio stać (Barca) ;)
0
@Colon
#1 Distance covered: Barca 98.28km; Bayern 107.55km
#2: Attempts on target: Barca 5; Bayern 13
#3: Total attempts: Barca 8; Bayern 26
"szyny były złe, a podwozie, podwozie... też było złe" ;)
0
Czego zabrakło w tym meczu? Przeżyjmy to jeszcze raz...
Odpowiedź prawidłowa: bramek ;)
4
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB!
somsiad pewnie w piecu rozpalił, robi się coraz chłodniej ;)
1
@Wilczeq
Niewątpliwie w pierwszej kolejności był pochodzenia austriackiego...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hitler
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klara_Hitler
3
@SHIBA
https://demotywatory.pl/uploads/202002/1581150043_dvwhkq.jpg
0
@IronSanHybrid
Użądliła misia pszczoła
Oż ty w życiu! - misiu woła
Za te męki, za te bóle
Zdemoluję wszystkie ule
w wersji light ;)
1
@sebasek99
Portal informacyjny to Słowo Boże?
Tak na marginesie. Najczęstszym słowem w Biblii jest "Pan". Prawidłowo ;)
4
@Jordi10
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
3
@SamuraJack
Jeśli będzie odpowiedni projekt finansowy powinien zdążyć z burofaxem na czas.
2
@PeteR10
O 18-tej [Cadena SER]
0
@Kacper1432
Jasne, kaganiec na pysk i ruki po szwam. Co kto lubi.
0
@BorzyKrzys
Kapelutek w sam raz do jodłowania na cześć Lewego.
0
@DonMatteo901
Za samo nazwisko ;)
0
@FafitFCB
chudy na bramkę ;)
0
yerba zawsze i wszędzie chlipana będzie
0
@Coutinho007
picipolo na małe bramki
0
@FCBKasza
0
@Nano22
Nie róbcie z Barcy i Leosia PRL-u bis...
1
@Kettger
Marketing: nieważne, źle czy dobrze, ważne aby po nazwisku.
I tak są marki: SAMSUNG, IKEA, LALIGA, FIFA, LIDL, a nie SAMSUNGA, IKEI, LALIGI, FIFY, LIDLA. Klient ma zapamiętać markę, a nie prawidłową formę.
3
Agent Ivan vel Rakieta już działa.
0
@prokofiew
Bartek przeżuł i wydalił puczystów. Teraz to oni próbują się w tej kupie jakoś pozbierać ;)
1
@NeroTFP
Korekta: Messiemu ;)