1

@Walker
Generalnie z tego typu "promocjami" jest tak, że albo krótki rękaw, albo kolor/wzór nadaje się do łażenia tylko po domu w nocy.

0

13

Zwalanie wszystkiego, jak wynika z wywiadu, wyłącznie na Bartka jest słabe. W klubie role są podzielone. Finanse, przynajmniej na tle innych klubów, nie wyglądają chyba najgorzej, natomiast wynik gry na boisku zależy głównie od głowy trenera i nóg Leo & Amigos, a z tym było już znacznie poniżej oczekiwań. Cała ta sytuacja wygląda jak zagranie vabank pod wysadzenie Bartka z siodła. Niestety dla spiskowców ten przeczekał blef, podbił stawkę do 700 mln i powiedział sprawdzam. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Leo łaził za Bartkiem cały rok i nudził mu, że odchodzi. Jorge, który nigdzie nie rusza się bez prawników i wykorzystuje każdą okazję do podwyżki na pewno się na to spokojnie przyglądał. Wywiad z Leo można zatem uznać za oficjalne zakończenie buntu i nieudany zamach. Teraz do wioseł, Ronald poprowadzi zbieraninę ku nowej przygodzie, boss nie ma już więcej czasu na wygłupy, bo w kolejce do jego czterech liter ustawili się następni.

Sytuacja w Barcelonie, czyli spokojnie, wszystko pod kontrolą...


4

Z g... bata nie ukręcisz. I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu.

2

@FC1899Barca

Kononowicz na La Rambli?

0

@IronSanHybrid

Z wyglądu i zachowania przypomina Iniestę ;)

1

@Encore
Dlatego Leoś tyle zwlekał. Nie jest łatwo postawić większą kwotę na multikontach.

1

@IronSanHybrid

Przekroczony limit na wadze i bieganie z kozą na sznurku też pasują.

0

1. Bartek out - oszukał Leona, miał go puścić za darmo, a tu jakieś daty, jakieś klauzule.
2. Bartek out - jak on zarządza, niech sprzeda teraz, bo za rok puści za darmo.

1

@justfootball

Do podłogi się nie nadaje. Za słabo wodę chłonie.

2

@wojtuh10

Można jeszcze zwrócić.

0

No i "gówniana pandemia" w końcu na coś się przydała :)

0

Ufff, zarząd może odetchnąć z ulgą. 98% spadku sprzedaży koszulek odroczone o rok.

0

@Paweltwa

Ciekawe ile klan Messich postawił? ;)

0

@Kacper1432

A co ma mówić? Albo nic, albo że cieszy go właściwa, jedynie słuszna decyzja, a biura na Camp Nou stoją dla Leo zawsze otworem :)

0

Mam nadzieję, że teraz fanboje pójdą za ciosem i będą gorączkowo dopingować swojego idola także na stadionie. Proponuję transparent z napisem "biegaj Leoś, biegaj" ;)

4

Jorge popyskował Tebasowi wybierając z kontraktu tylko to co było zgodne z narracją, ale na Bartka okazał się już za krótki.

1

Dziękujemy ci "gówniana pandemio" za jeszcze jeden rok z legendą ;)

0

@kuz

Chyba odpięli autoładowanie na czas tsunami i dlatego jakoś śmiga ;)

0

Oszukali, a kto śmie uważać inaczej ten jest goopi i ma garbate wszy na pępku [Stan Przedzawałowy]

0

Toś to siok, ołmajgat, a ja taki nieuczesany ;)

3

Następny news: za 5 minut Leo Messi ogłosi, że zostaje w Barcelonie.

0

Było, było, było... ;)

0

@BorzyKrzys
Może apką dadzą radę...

0

@justfootball
Where is Messi?

0

@APRA

Jakby co to 14 dni nie minęło, może lepiej zaczekać ;)

1

Pojawi się Leo z Laysami...


1

@Mario96w

*złodziei zamiast złodzieji (jak "w bulu i nadzieji" Bronka)

Jak w takim razie sporo zarobili skoro chwilę poźniej dowiadują się, że raczej nie stracą. Skoro rzekomo nic nie tracą, to wcześniej też nic nie zarabiali.

0

@SHIBA

Noblista Bolek i Filipińczyk Alek.

0

@IronSanHybrid

Debiutuje bo potrafi trzymać piłkę przy zmęczonej nodze. Proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?