covidout
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Walker
Generalnie z tego typu "promocjami" jest tak, że albo krótki rękaw, albo kolor/wzór nadaje się do łażenia tylko po domu w nocy.
0
CR7 a analiza wiersza...
https://m.facebook.com/JedenWiersz/posts/1029147950536287/
13
Zwalanie wszystkiego, jak wynika z wywiadu, wyłącznie na Bartka jest słabe. W klubie role są podzielone. Finanse, przynajmniej na tle innych klubów, nie wyglądają chyba najgorzej, natomiast wynik gry na boisku zależy głównie od głowy trenera i nóg Leo & Amigos, a z tym było już znacznie poniżej oczekiwań. Cała ta sytuacja wygląda jak zagranie vabank pod wysadzenie Bartka z siodła. Niestety dla spiskowców ten przeczekał blef, podbił stawkę do 700 mln i powiedział sprawdzam. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Leo łaził za Bartkiem cały rok i nudził mu, że odchodzi. Jorge, który nigdzie nie rusza się bez prawników i wykorzystuje każdą okazję do podwyżki na pewno się na to spokojnie przyglądał. Wywiad z Leo można zatem uznać za oficjalne zakończenie buntu i nieudany zamach. Teraz do wioseł, Ronald poprowadzi zbieraninę ku nowej przygodzie, boss nie ma już więcej czasu na wygłupy, bo w kolejce do jego czterech liter ustawili się następni.
Sytuacja w Barcelonie, czyli spokojnie, wszystko pod kontrolą...
4
Z g... bata nie ukręcisz. I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu.
2
@FC1899Barca
Kononowicz na La Rambli?
0
@IronSanHybrid
Z wyglądu i zachowania przypomina Iniestę ;)
1
@Encore
Dlatego Leoś tyle zwlekał. Nie jest łatwo postawić większą kwotę na multikontach.
1
@IronSanHybrid
Przekroczony limit na wadze i bieganie z kozą na sznurku też pasują.
0
1. Bartek out - oszukał Leona, miał go puścić za darmo, a tu jakieś daty, jakieś klauzule.
2. Bartek out - jak on zarządza, niech sprzeda teraz, bo za rok puści za darmo.
1
@justfootball
Do podłogi się nie nadaje. Za słabo wodę chłonie.
2
@wojtuh10
Można jeszcze zwrócić.
0
No i "gówniana pandemia" w końcu na coś się przydała :)
0
Ufff, zarząd może odetchnąć z ulgą. 98% spadku sprzedaży koszulek odroczone o rok.
0
@Paweltwa
Ciekawe ile klan Messich postawił? ;)
0
@Kacper1432
A co ma mówić? Albo nic, albo że cieszy go właściwa, jedynie słuszna decyzja, a biura na Camp Nou stoją dla Leo zawsze otworem :)
0
Mam nadzieję, że teraz fanboje pójdą za ciosem i będą gorączkowo dopingować swojego idola także na stadionie. Proponuję transparent z napisem "biegaj Leoś, biegaj" ;)
4
Jorge popyskował Tebasowi wybierając z kontraktu tylko to co było zgodne z narracją, ale na Bartka okazał się już za krótki.
1
Dziękujemy ci "gówniana pandemio" za jeszcze jeden rok z legendą ;)
0
@kuz
Chyba odpięli autoładowanie na czas tsunami i dlatego jakoś śmiga ;)
0
Oszukali, a kto śmie uważać inaczej ten jest goopi i ma garbate wszy na pępku [Stan Przedzawałowy]
0
Toś to siok, ołmajgat, a ja taki nieuczesany ;)
3
Następny news: za 5 minut Leo Messi ogłosi, że zostaje w Barcelonie.
0
Było, było, było... ;)
0
@BorzyKrzys
Może apką dadzą radę...
0
@justfootball
Where is Messi?
0
@APRA
Jakby co to 14 dni nie minęło, może lepiej zaczekać ;)
1
Pojawi się Leo z Laysami...
1
@Mario96w
*złodziei zamiast złodzieji (jak "w bulu i nadzieji" Bronka)
Jak w takim razie sporo zarobili skoro chwilę poźniej dowiadują się, że raczej nie stracą. Skoro rzekomo nic nie tracą, to wcześniej też nic nie zarabiali.
0
@SHIBA
Noblista Bolek i Filipińczyk Alek.
0
@IronSanHybrid
Debiutuje bo potrafi trzymać piłkę przy zmęczonej nodze. Proste.